Bio Spécific Ré-hydratation, Żel do mycia twarzy

Bio Spécific Ré-hydratation, Żel do mycia twarzy

Żel do mycia twarzy, do cery suchej i odwodnionej. Nawilża i delikatnie odświeża. Zawiera osmolity rośline.

miły

Używałam i byłam zadowolona. Ładny zapach, fajnie się "ślizgał" po twarzy, nie wysuszał skóry. Ale czy nawilżał? też nie wiem. Używany razem z kremem i mgiełką z tej serii dawał przyjemny efekt gładkiej, nawilżonej skóry. Daję trzy gwiazdki za "taką-sobie" wydajność i ładne, za to skandalicznie niehigieniczne i niewygodne opakowanie. Mniejsza dziura lub pompka byłyby bardzo wskazane!
Nie zauważyłam alergii i niespodzianek.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Wielki minus za wysuszanie.

Chociaż nie mam skóry suchej tylko mieszaną, po użyciu tego żelu moja twarz jest sucha i ściągnięta. Bez toniku i kremu ani rusz.
Dobrze oczyszcza, super zmywa makijaż, ale to uczucie napięcia jest nie do zniesienia.
Pojęcia nie mam jak można go używać do skóry suchej.

Używałam tego produktu: kilka tygodni

Mój ulubiony!

To mój ulubiony żel do mycia twarzy, nie znam lepszego! Ta wodnista konsystencja mi akurat bardzo odpowiada, zapach także!
Sam żel jest baaardzooo delikatny, dobrze zmywa makijaż (ja nie mam z tym zadnych problemów), pozostawia skóre gładka, świeża, delikatniuteńką.
Zel nie podraznia skóry ani oczu, nie wysusza!
Od kiedy odkryłam to cudeńko, demakijaż stał się przyjemnością i z wielkim żalem przegladam najnowsze oferty Yves Rochera ponieważ wycofali ze sprzedaży mój ulubiony kosmetyk!!! ;(
Nie wiem dlaczego te, moim zdaniem, najlepsze kosmetyki, Yves Rocher przestaje produkowac? :(

Używam tego produktu od: 7 miesiecy

Manicure - gradientowe kropki

+/-

Użyty samodzielnie (bez mleczka) nie oczyszcza idealnie twarzy z makijażu, tonik ściąga po nim jeszcze nieczystości.
Po użyciu czuję świeżość, twarz nie ulega ściągnięciu. Ma bardzo ciekawy świeży i subtelny zapach, i tym razem firma zadbała o estetykę opakowania.
Pod zakrętką kryje się wielki otwór przez co trudno dozować żel. Wcale/słabo się pieni w zależności od tego ile się go wyleje. Mógłby być gęstszy.

nie wysusza

Dosyć rzadka konzystencja, średnio się pieni.
Najważniejsze jest, że nie wysusza skóry, nie ściąga jej..
Opakowanie niepraktyczne, bo czasem za dużo się wylewa.
Zapach świeży, ale mnie drażni.

Zdziwiło mnie, że żel jest całkiem wydajny.

Nie dla mnie

Nie lubię tego żelu, bo:
-słabo się pieni;
-ma wspomnianą już niżej, świetnie nazwaną "konsystencję białka";
-za duży otwór w butelce - ciężko go dozować;
-nieprzyjemny zapach - jakiś chemiczny, niemiły

Cechy neutralne: nie wysusza buzi bardziej, niż inne żele (ale też nie mniej), oczyszcza średnio - niby nic nie zostaje na waciku, ale i tak mam jakieś dziwne, subiektywne, nieuzasadnione wrażenie nie do końca domytej twarzy.

moze być

Nie mam zastrzezen do tego produktu,ale tez nie jest on zadna rewelacją. lagodnie oczyszcza,nie wysusza ani nie sciaga twarzy.nie podoba mi sie ze sie nie pieni=(jest takze za rzadki-za duzo sie wylewa z buteleczki.

polecam

Jeden z lepszych żeli do mycia twarzy,jakich używałam.Jak jest w promocji, kupuję go. Dobrze zmywa,świetnie się pieni, zostawia na twarzy delikatny, orzeźwiający film. Nie wysusza.Twarz jest dobrze nawilżona, nie trzeba zaraz biec,aby wklepać krem,bo twarz ściąga i piecze.
Bardzo wydajny. Regularna cena za wysoka.W promocyjnej- można sobie pozwolić. ...

polecam

A mi ten specyfik bardzo odpowiada. Mam mieszaną cerę, ale dotychczas używane żele bardzo ją ściągały. Dopiero Yves Rocher działa tak jak powinien. Dobrze zmywa makijaż, skóra jest miła w dotyku. Nawet pełny makijaż zostaje bez problemu zmyty, choć wtedy przemywam twarz dwukrotnie. Jedyny minus to moim zdaniem zbyt wysoka cena.

Bardzo wydajny, jednorazowo do mycia wystarczy kropelka.

taki sobie

żel jest w miarę delikatny, nie wysusza twarzy, ładne (ja dla mnie) pachnie... w sumie mółby być, ale nie odpowiada mi forma jejącej się i mało pieniącej mazi

Nonie wiem...

Ładne opakowanie. Lejący się niepieniący kosmetyk który spełnia swoje zdanie - myje i nawilża a w każdym razie nie wysusza. To fakt. Ale... moje zastrzeżenia do niego biorą się z przyzwyczajenia - byłoby lepiej gdyby się troszkę pienił, choć innym może to nie przeszkadzać. Największy "żal" mam do tego produktu z powodu braku uczucia odświeżenia, które dają kosmetyki innych firm. Mam na myśli lekkie chłodzenie twarzy po umyciu, po prostu świeżość. Poza tym jest w porządku tyle że bez rewelacji ;-(

pierwszy i ostatni raz...

zaczne moze od zalet ...ladnie pachnie , nie wysusza no i ciekawe opakowanie :)wad jest znacznie wiecej ....efektu nawilzania nie zauwazylam ,jest malo wydajny, juz po pierwszym uzyciu mialam wrazenie ze starczy mi go tylko do konca tygodnia, moglby byc z pompka ,konsystencja troche za rzadka, chociaz to ze sie nie pieni to bardzo mi nie przeszkadza ....ale raczej juz nie kupie.