Dermofuture Precision, Ultra Soothing Protect & Repair, Cleansing Face Gel (Oczyszczający żel do twarzy)

Delikatny żel do mycia twarzy to produkt, który skutecznie oczyszcza i łagodzi skórę. Preparat polecany jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery (również wrażliwej i trądzikowej). Wzbogacony został w koloidalną mączkę owsianą o właściwościach przeciwzapalnych, kojący kompleks roślinny o właściwościach łagodzących, antyoksydacyjnych i przeciwzmarszczkowych. Zawarty w recepturze żelu ekstrakt z nasion owsa zmiękcza, nawilża, regeneruje, łagodzi podrażnienia.

Skóra pozostaje czysta i promienna oraz doskonale przygotowana do przyjęcia pozostałych składników z serii Ultra Soothing: mgiełki, serum oraz kremu.

odświeżające, łagodzące, nawilżające
z pompką
żel
oczyszczanie twarzy, demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy

Jest OK

Żelu używam od jakichś 4 miesięcy, razem ze szczoteczką soniczną do twarzy tej samej firmy. Żel kupiłam, ponieważ szukałam czegoś z pompką, jest to dużo wygodniejsza forma aplikacji produktu, nie trzeba mokrymi rękami bawić się w otwieranie/zamykanie opakowania. Wielka tuba 400!!! ml. do twarzy to jest naprawdę masa produktu. Żel delikatnie pachnie ale tak "zwyczajnie", nie jest to jakiś super zapach, nawet nie umiem go określić. Żel stosuję po uprzednim demakijażu płynem micelarnym tuszu i korektora czy pudru. Dobrze doczyszcza twarz, nie podrażnia jej, nie wysusza. Działa dobrze zarówno solo jak i stosowany ze szczoteczką soniczną. Mógłby się trochę lepiej pienić, czasami miewam z tym problem a czasami zapieni się jak szalony, kompletnie nie wiem o co chodzi. Minusem jest to, że potrafi zaszczypać w oczy a ja jednak lubię produkty, którymi mogę "szorować" twarz bez omijania okolic oczu. Jest bardzo tani jak na swoją pojemność, w porządku skład. Nie jest to jakiś super hit ale myje, nie szkodzi, jest wielki i ma pompkę :) i jest dostępny w Naturze (być może gdzieś indziej również ale ja akurat kupiłam go tam). Nie wiem czy kupię ponownie, prawdopodobnie za kolejnym żelem do mycia twarzy będę się rozglądać tak gdzieś w 2022, taki skurczybyk jest wydajny!

Wspaniały

Rewelacyjny żel do mycia i demakijażu.
Skuteczny w usuwaniu nawet bardzo trwałego makijażu w tym tuszów wodoodpornych.
Łagodzi podrażnienia. Delikatnie nawilża. Nie uczula. Bardzo dobrze sprawdza się na skórze wrażliwej.
Jest wydajny.
Opakowanie: buteleczka z dozownikiem.

Świetny dla tłustej cery

Mój ulubiony żel do mycia twarzy, absolutny numer 1 dla mnie. Jest bardzo delikatny, dobrze oczyszcza skórę, dodatkowo pomaga mi przy mojej tłustej cerze skłonnej do wyprysków i przy zmianach potrądzikowych (blizny). Dodatkowo ma bardzo dobry skład. Zdecydowanie polecam do tłustej, trądzikowej cery. Wprawdzie nie jest tani, ale naprawdę warto. Porzuciłam wszystkie kuracje przeciwtrądzikowe, bo nie przynosiły u mnie efektu, a to od kiedy używam kosmetyków z dobrym, delikatnym składem moja cera się znacznie poprawiła.

Fajny kosmetyk

Pamiętacie na pewno, że jakiś czas temu ten żel pojawił się w ulubieńcach chyba lipca, jeśli pamięć mnie nie myli. Używam go w swojej codziennej pielęgnacji, zarówno w tej porannej wersji, jak i w tej wieczornej, kiedy staje się drugim krokiem w demakijażu twarzy. Na pewno zgadzam się z tym, że żel skutecznie oczyszcza cerę z resztek makijażu, czyli podkładu, pudru i innych rzecz, a cera odwdzięcza się małą ilością niedoskonałości, nawet kaszki z którą jak wiecie, walczę w okolicach czoła i kości jarzmowych, z jakichś przyczyn jest jej mniej, co mnie akurat bardzo cieszy i mam nadzieję, że to też po części sprawka tego żelu. Nie radzi sobie niestety zbyt dobrze z oczami, ale ten aspekt sprawdzałam na własną rękę, gdyby coś oczu mi nie wypaliło i nie podrażniło, po prostu tusz do rzęs słabo się zmył, a konkretnie jego resztki. Normalnie bez tuszu jest wszystko w porządku. Warto też zwrócić uwagę na to, że żel całkiem nieźle radzi sobie z łagodzeniem cery po demakijażu, zostawiając ją delikatnie nawilżoną i miękką, bez przesuszenia i ściągnięcia, czego nie lubię. Cera nie woła od razu o krem czy serum, a jest przyjemna w dotyku. Nie mogę też narzekać na wydajność produktu, ponieważ jest spora, a ja od lipca prawdopodobnie jest dopiero w połowie opakowania, co uważam, za bardzo dobry wynik

Ściąga skórę

Kupiłam ten kosmetyk za niewielkie pieniądze. Duża butla, która starcza na bardzo długo. Żel dość gęsty, wydajny. Dobrze zmywa makijaż z twarzy. Niestety po zmyciu żelu wodą, skóra jest bardzo ściągnięta. I tego uczucia nie lubię przy używaniu kosmetyków. Natomiast znalazłam inne zastosowanie dla żelu. Otóż używam go do prania gąbki do makijażu. Bardzo dobrze myje. Polecam do tej czynności.

Bardzo łagodny, nawilżający żel

Żel ten ma słowo 'oczyszczający' w nazwie, jednak należy do grona tych b. delikatnych.

Moja cera: Łojotokowe zapalenie skóry w strefie 'T'. Suche policzki z naczynkami. Wrażliwa, alergiczna. Wiek - 29 lat, pierwsze zmarszczki miminczne (czoło, okolice oczu). Duża tendencja do zapychania porów. Moja cera lubi kwasy, codzienne złuszczanie. Bywa wrażliwa, delikatna, alergiczna.

Żel jest w ładnym stylistycznie opakowaniu z pompką. Działa nawilżająco przy okazji oczyszczania, więc nadaje się dla bardziej suchych cer. Moje policzki nie są po nim wysuszone, a podrażnienie oraz zaczerwienienie nie jest jeszcze bardziej intensywne oraz nie ma efektu nieprzyjemnego ściągnięcia. Żel delikatnie się pieni. Nie podrażnia. Jest łagodny. Poza tym jest pierońsko wydajny. Polecam serdecznie.

Delikatne i dokładne oczyszczanie

Żel ma kremową konsystencję i po nałożeniu delikatnie i przyjemnie oczyszcza skórę, a spłukaniu wodą skóra jest miękka w dotyku, nie na efektu ściągnięcia, którego nie lubię. Zapach ładny, mało wyczuwalny. Opakowanie duże zapewne wystarczy na długo. Mam skórę przetłuszczającą i bałam się, że może obciążać moja skórę, ale naprawdę się sprawdza.

Bardzo dobry produkt oczyszczający

Seria kosmetyków łagodzących marki Dermofuture na okres jesienno-zimowy, kiedy moja cera staje się kapryśna wydawała się być strzałem w 10-tkę. To stosunkowa nowość i w sumie, kiedy zaczynałam używać tych produktów niewiele znalazłam informacji o tym jak się sprawdzają u innych. żelu używam w duecie z mgiełką łagodzącą z tej samej serii. Polubiłam bardzo ten produkt, spełnił moje oczekiwania.

OPAKOWANIE

Produkt zapakowano w bardzo dużą butelkę wykonaną z białego plastiku. Szata graficzna jest charakterystyczna dla całej serii – mamy tutaj szkic twarzy z metalicznymi elementami i napisami. Na naklejce wokół buteleczki mamy dokładny opis produktu i składników aktywnych rozmieszczony w czytelny sposób. Produkt wyposażono w pompkę, jednak moja uległa uszkodzeniu i niestety musiałam wymienić ją na inną.

ŻEL

Żel ma bardzo przyjemny, lekko kwiatowy zapach, co mi się podoba, jest przezroczysty. Konsystencja tego kosmetyku jest dosyć rzadka, nieco galaretkowata, nie jest to zbity żel jak większość tego typu produktów, jednak nie przelewa się też przez palce. 2-3 pompki wystarczają na dokładne oczyszczenie twarzy rano czy przy wieczornym demakijażu. Używam go jako drugi krok w demakijażu po użyciu mleczka czy płynu micelarnego. Żel bardzo dobrze się pieni, dokładnie, ale łagodnie oczyszcza skórę. Nie powoduje uczucia ściągnięcia, faktycznie łagodzi i minimalizuje dyskomfort. Dobrze zmywa resztki makijażu. Nałożony choćby przypadkiem w okolice oczu nie powoduje pieczenia czy łzawienia. Zauważyłam też, że przy regularnym stosowaniu ogranicza produkcję sebum, koi cerę i łagodzi zmiany trądzikowe, pojawia się ich zdecydowanie mniej. Jest to produkt delikatny, ale skuteczny w działaniu. Produkt ma ogromną pojemność, więc wystarczy na bardzo długo. Skład jest w porządku. Znajdziemy w nim takie składniki jak betaina, mączka owsiana, ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, ekstrakt z owsa, beta-glucan z owsa, ekstrakt z aloesu, ekstrakt z żywokostu. Cena jest korzystna dla portfela, a wydajność bardzo dobra.

PLUSY:
+ świetnie, ale delikatnie oczyszcza
+ reguluje produkcję sebum
+ ogranicza powstawanie niedoskonałości
+ koi i łagodzi
+ dobrze się pieni
+ nadaje się do oczyszczania twarzy i zmywania resztek makijażu
+ wydajny
+ korzystna cena

MINUSY
- pompka była zepsuta, ale można mu to wybaczyć za działanie

Polubiłam

W przeciwieństwie do mgiełki z tej linii żel sprawdza się u mnie bardzo dobrze.
Łagodnie myje skórę, nie podrażnia (co się dzieje w przypadku mgiełki), ani też nie wysusza jej nadmiernie. Bardzo dobrze się pieni, czasem mam wrażenie że aż za dużo mimo użycia małej ilości.
Doskonale radzi sobie z resztkami makijażu (wcześniej używam mleczka, albo olejku, rzadziej płynu micelarnego.
Zapach ma delikatny i przyjemny.
Duża butelka, pompka, cena ok - warto się mu przyjrzeć i wypróbować.

Cudowny!

Zakupiłam go za około 18 złotych w internetowej aptece, bo dotychczas stosowane przeze mnie żele były totalną klapą i szukałam czegoś nowego w dobrej cenie. No i znalazłam :) 500 ml żelu za 20 zł? -Świetna oferta!
Żel w opakowaniu z pompką, które pozwala optymalnie dozować produkt jest stosunkowo gęsty, dobrze się pieni i pięknie myje twarz. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia, nie uczula, bardzo delikatnie pachnie. Skład przyzwoity bez zbędnych barwników i konserwantów. Makijażu nim nie zmyjemy, ale z powodzeniem można stosować go jako żel pod prysznic w przypadku podrażnień lub wysypek - sprawdzone :)

Jestem zachwycona

W śród żeli do mycia twarzy mam swojego ulubieńca , ale czasami zdarzy mi się spróbować czegoś innego. Dermofuture otrzymałam w prezencie od Wizażu i po miesiącu stosowania mogę stwierdzić że to jeden z lepszych kosmetyków do oczyszczania twarzy z jakim miałam styczność.

Opakowanie jest bardzo trwałe i solidnie wykonane. Dużej pojemności , bo aż 400 ml. Żel znajduje się w białej plastikowej butli zaopatrzonej w wygodną pompkę, z możliwością jej zablokowania, dzięki czemu nawet w podróży nie grozi nam jego wylanie. Przyjemna dla oka szata graficzna utrzymana w tonacji różu, srebra i czerni, z informacjami na temat stosowania produktu, jego składu i działania.

Konsystencja jest typowa dla żelu, bezbarwna ,lekko galaretowata i pięknie pachnąca.
Zapach jest delikatny, lekko kwiatowy , świeży i przyjemny podczas stosowania, pozostaje długo na skórze po użyciu.

Producent zaleca aby na zwilżone dłonie nałóż niewielką ilość żelu i spienić delikatnie. Masować okrężnymi ruchami i rozprowadzić żel na twarzy i szyi. Następnie dokładnie spłukać. Czynność powtórzyć, choć ja wykonywałam ją tylko jeden raz bo uważałam ze efekt był wystarczający.
Żel stosowała dwa razy dziennie , rano do oczyszczenia skóry przed nałożeniem kosmetyków pielęgnacyjnych i wieczorem po wykonanym demakijażu.
Nie używałam go do zmywania makijażu ale wyłącznie do oczyszczania skóry twarzy,choć gdy demakijaż był niedokładnie wykonany dobrze radził sobie z usunięciem jego pozostałości.
Żel po zetknięciu z wodą żel szybo ulega spienieniu, dobrze się rozprowadza na skórze i bezproblemowo zmywa. Rewelacyjnie oczyszcza i odświeża skórę, matowi ją i reguluje wydzielanie sebum. Łagodzi i koi wszelkie podrażnienia i stany zapalne.
Po jego użyciu skóra jest aksamitnie gładka, miękka, przyjemna w dotyku i pięknie pachnąca. Jest dobrze nawilżona i nie występuje uczucie ściągnięcia .

Przez cały czas stosowania na mojej twarzy nie pojawiły się żadne niemiłe niespodzianki w postaci wyprysków czy zaczerwienień. Bardzo delikatny dla skóry nie wywołuje podrażnień i nie uczula.

W zawartości dużo składników naturalnych takich jak betaina, mączka owsiana, ekstrakt z mydlnicy lekarskiej,ekstrakt z owsa, beta-glucan z owsa, ekstrakt z aloesu, ekstrakt z żywokostu.

Mega wydajny bo do jednorazowego użycia wystarczy jedna dawka pompki . Po miesiącu codziennego stosowania pozostało mi jeszcze 2/3 opakowania, więc będę cieszyć się jego właściwościami oczyszczającymi kilka miesięcy.

Świetny!!

Bardzo polecam ten żel. Jest łagodny, ale świetnie usuwa zanieczyszczenia i resztki makijażu. Wydaje mi się, że ma działanie... relaksujące dla twarzy, jakkolwiek to brzmi ;) Wydaje mi się, że odkąd go używam, mam mniej wyprysków, ale to może być zbieg okoliczności. Nie wysusza, a wręcz łagodzi. I w sumie duża pojemnść za rozsądną cenę, jestem zadowolona.