Joanna, Fruit Fantasy (Gruboziarnisty peeling do ciała `Soczysta malina`)

Joanna, Fruit Fantasy (Gruboziarnisty peeling do ciała `Soczysta malina`)

Poczuj fascynujący aromat soczystej maliny. Peeling doskonale usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Sprawia, że ciało staje się doskonale wygładzone i odświeżone.

peeling solny
zapachowa
w butelce
Struktura
gruboziarniste
100 – 250ml

BARDZO DOBRY

Podstawowe pytanie: GDZIE ON JEST?! Ostatnio otrzymałam w Drogerii informację, że póki co został wycofany ze sprzedaży... DLACZEGO?? Świetny zapach, super wygładzenie i oczyszczanie. Cena też przystępna. Mam nadzieję, że niedługo wróci do sklepów, ponieważ ledwo co go odkryłam i chciałam już pozostać mu wierna :-(

Niezawodny

Ciało po użyciu tego peelingu jest doskonale wygładzone.Spełnia swoją rolę-usuwa martwy naskórek i pozostawia skórę naprawdę gładką.Efekt peelingu jest porządny,jednak nie podrażnia i nie jest zbyt agresywny dla skóry.Ma bardzo przyjemny,soczysty zapach.Jest wydajny i w przystępnej cenie.Spełnił moje oczekiwania.

Jest super !

Jeden z moich pierwszych peelingow i bardzo chetnie do niego wracam. Dziala jak nalezy, spelnia zadanie peelingu a przy tym nieziemsko pachnie. Soczysty zapach malin pubudza zmysly i odpreza. Za taka cene to po prostu cudo. Jest wydajny i ma swietna konsystencje.

Cellulit adipocyty

Soczysta malina

Zapach malinowy nie jest moim ulubionym zapachem, w tym peelingu jednak zaskakująco mi odpowiada. Nie jest przesadnie słodki ani męczący i o dziwo nie kojarzy mi się z malinowym syropem dla dzieci. Zamiast ulepkowego aromatu przebija w nim rześkość i lekkość. Jeśli lubicie peelingować ciało całą masą drobinek, to ten peeling może Wam nie wystarczyć. Nie jest ich zbyt dużo, ale za to są grube i ostre, więc skutecznie wygładzają skórę i usuwają martwy naskórek.
Nie jest to mój pierwszy peeling z tej serii - gdy tylko pojawiła się kilka lat temu kupiłam wersję marakuja, która najbardziej odpowiada mi pod względem zapachu.

uwielbiam

Zapach malinowy od zawsze kojarzył mi się z latem.. a jeśli coś pachnie naprawdę soczystą maliną to kosmetyk już na wejściu ma u mnie plus :) i ten produkt tego plusa ode mnie dostał ;) szkoda tylko, że nie utrzymuje się zbyt długo

KONSYSTENCJA
Peeling nie jest ani za rzadki, ani za gęsty.. bo z jednej strony mam wrażenie, że to gęsto posklejane żelem drobinki, z drugiej zaś strony ładnie się rozprowadza i nie jest ,,toporny". Formuła bardzo ciekawa i mi odpowiada, bo nie lubię jak kosmetyki uciekają mi między palcami i się marnują.

STOSOWANIE PRODUKTU
Zacznijmy od tego, że jestem posiadaczką skóry bardzo suchej/atopowej, więc stosowałam ten peeling głównie w obszarach objętych cellulitem lub tych, gdzie skóra jest bardziej odporna, grubsza i potrzebuje ujędrnienia (czyli brzuch, uda, pośladki). Na górne partie wybieram delikatniejsze peelingi. Zależy mi też na tym, aby produkt nie podrażniał zbyt mocno (bo wiadomo, że ścierając wierzchnią warstwę naskórka trochę się zaczerwieni), ten na szczęście tego nie robi:) nie spowodował też jakiejkolwiek reakcji alergicznej. Czy wysusza? Raczej nie.. ale ciężko mi to sprawdzić, ponieważ zazwyczaj po peelingu sięgam jeszcze po delikatny żel pod prysznic, który może ukoić ewentualne zaczerwienienie skóry. Skora po zastosowaniu tego peelingu jest wyraźnie wygładzona i chętniej przyjmuje balsamy nawilżające lub ujędrniające.

Produkt jest dobrym ,,wspomagaczem" dla osób, które dążą do redukcji cellulitu, ale przy tym ćwiczą i starają się zdrowo odżywiać. Niestety sam kosmetyk cudów nie zdziała.. ale pomoże w rozbijaniu pomarańczowej skórki :)

Jest tani, łatwo dostępny, w opakowaniu, które pozwoli wydobyć kosmetyk do końca. Spełnił moje oczekiwania :)

Oczyszcza jak należy, a ponadto otula cudnym zapachem

Dobrze oczyszcza, skóra jest miła w dotyku, pięknie pachnie, jest nawilżona. Bardzo podoba mi się zapach maliny który unosi się po całej łazience. Na skórze nie utrzymuje się długo. Peeling jest płynny, zawiera w sobie granulki które dobrze się spisują- ścieranie bardzo mi odpowiada, nie za mocne, nie za lekkie, takie w sam raz. Wielkość opakowania jak dla mnie duży plus- rzadko kupuje peelingi do ciała a więc jeśli nie przekonam się do regularnego stosowania dość szybko wykończę to opakowanie niż w przypadku tych peelingów po 200 ml.

Super

Do firmy Joanna jakoś nie mogę się przekonać jeśli chodzi o pielęgnacje włosów, natomiast ciała jak najbardziej mówię tak, to bardzo dobry peeling dla skóry raczej wrażliwej, ponieważ ma łagodne ziarenka peelingujące, które delikatnie oczyszczają skórę, pięknie pachnie, słodko i owocowo, uwielbiam takie zapachy. Opakowanie fajne, ponieważ jest, to buteleczka, którą się stawia tak, by produkt ściekał do samego końca, piękna szata graficzna.

a ja tam go lubie

+ przyjemny zapach
+ ładnie złuszcza
+ dostępność
+ nie podrażnia
+ładne opakowanie
Jak dla mnie peeling trafiony, nie kosztuje nie wiadomo ile. Jest dość wydajny i ślicznie pachnie. Polecam

W porządku

Peeling o słodziutkim zapachu, nawet nieźle ściera, ale nie na tyle, żeby podrażnić.

Cechy:
+zapach
+cena-bardzo taniutki wg mnie
+dostępność-Hebe
+ładne opakowanie
+fajna konsystencja
+skóra jest gładka po zastosowaniu

Idealny produkt dla fanek mocnego tarcia.

Plusy:
+ Porządnie ściera naskórek. Jest na tyle mocny, że nie używałam go na łydkach, jedynie na pupie, udach i brzuchu.
+ Po jego użyciu skóra jest gładka i miękka.
+ Nie podrażnia (chyba, że za mocno potrzemy wrażliwy fragment skóry).
+ Nie brudzi wanny, łatwo go spłukać.
+ Jest dobry jako peeling do stóp, używałam go w ten sposób raz na kilka dni.
+ Wygodne opakowanie, ładnie wygląda na półce wanny.
+ Cena.
+ Zapach, jest nieco chemiczny, ale podoba mi się dużo bardziej niż wersja jabłkowa.

Minusy:
- Dostępność? Ostatnio widuję go wyłącznie w hipermarketach i to nie wszystkich. Na szczęście mam jeszcze jedno opakowanie w zanadrzu.

Skuteczny

Peeling Malinowy z Joanny to mój drugi faworyt zaraz po Jabłuszkowym. Ich zapachy są poprostu obłędne.
Plusy:
- zapach.... Piękny zapach
- cena
- nie podraźna
- skóra po jego użyciu jest miekka i gładka
- wydajność
Minusy:
- dostępność... Niestety coraz trudniej mi dostać te peelingi

Bardzo lubie

Peeling moze nie zachwyca dzialaniem, bo po nim skora nie jest tak pieknie miekka jak ppminnych peelingach co uzywam, ale ten zapach jest piekny!! Bardzo go lubie, choc mialam jakis czas temu i mi sie skonczyl nawet szybko to z pewnoscia do niego wroce! Polecam