Joanna, Fruit Fantasy (Gruboziarnisty peeling do ciała `Soczysta malina`)

Joanna, Fruit Fantasy (Gruboziarnisty peeling do ciała `Soczysta malina`)

Cena już od 7,76 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Poczuj fascynujący aromat soczystej maliny. Peeling doskonale usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Sprawia, że ciało staje się doskonale wygładzone i odświeżone.

peeling solny
zapachowa
w butelce
Struktura
gruboziarniste
100 – 250ml

Oczyszcza jak należy, a ponadto otula cudnym zapachem

Dobrze oczyszcza, skóra jest miła w dotyku, pięknie pachnie, jest nawilżona. Bardzo podoba mi się zapach maliny który unosi się po całej łazience. Na skórze nie utrzymuje się długo. Peeling jest płynny, zawiera w sobie granulki które dobrze się spisują- ścieranie bardzo mi odpowiada, nie za mocne, nie za lekkie, takie w sam raz. Wielkość opakowania jak dla mnie duży plus- rzadko kupuje peelingi do ciała a więc jeśli nie przekonam się do regularnego stosowania dość szybko wykończę to opakowanie niż w przypadku tych peelingów po 200 ml.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440396].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Do firmy Joanna jakoś nie mogę się przekonać jeśli chodzi o pielęgnacje włosów, natomiast ciała jak najbardziej mówię tak, to bardzo dobry peeling dla skóry raczej wrażliwej, ponieważ ma łagodne ziarenka peelingujące, które delikatnie oczyszczają skórę, pięknie pachnie, słodko i owocowo, uwielbiam takie zapachy. Opakowanie fajne, ponieważ jest, to buteleczka, którą się stawia tak, by produkt ściekał do samego końca, piękna szata graficzna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1415786].usefull || 0 }}% pomocna.

a ja tam go lubie

+ przyjemny zapach
+ ładnie złuszcza
+ dostępność
+ nie podrażnia
+ładne opakowanie
Jak dla mnie peeling trafiony, nie kosztuje nie wiadomo ile. Jest dość wydajny i ślicznie pachnie. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410446].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

W porządku

Peeling o słodziutkim zapachu, nawet nieźle ściera, ale nie na tyle, żeby podrażnić.

Cechy:
+zapach
+cena-bardzo taniutki wg mnie
+dostępność-Hebe
+ładne opakowanie
+fajna konsystencja
+skóra jest gładka po zastosowaniu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407201].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny produkt dla fanek mocnego tarcia.

Plusy:
+ Porządnie ściera naskórek. Jest na tyle mocny, że nie używałam go na łydkach, jedynie na pupie, udach i brzuchu.
+ Po jego użyciu skóra jest gładka i miękka.
+ Nie podrażnia (chyba, że za mocno potrzemy wrażliwy fragment skóry).
+ Nie brudzi wanny, łatwo go spłukać.
+ Jest dobry jako peeling do stóp, używałam go w ten sposób raz na kilka dni.
+ Wygodne opakowanie, ładnie wygląda na półce wanny.
+ Cena.
+ Zapach, jest nieco chemiczny, ale podoba mi się dużo bardziej niż wersja jabłkowa.

Minusy:
- Dostępność? Ostatnio widuję go wyłącznie w hipermarketach i to nie wszystkich. Na szczęście mam jeszcze jedno opakowanie w zanadrzu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377741].usefull || 0 }}% pomocna.

Skuteczny

Peeling Malinowy z Joanny to mój drugi faworyt zaraz po Jabłuszkowym. Ich zapachy są poprostu obłędne.
Plusy:
- zapach.... Piękny zapach
- cena
- nie podraźna
- skóra po jego użyciu jest miekka i gładka
- wydajność
Minusy:
- dostępność... Niestety coraz trudniej mi dostać te peelingi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377591].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lubie

Peeling moze nie zachwyca dzialaniem, bo po nim skora nie jest tak pieknie miekka jak ppminnych peelingach co uzywam, ale ten zapach jest piekny!! Bardzo go lubie, choc mialam jakis czas temu i mi sie skonczyl nawet szybko to z pewnoscia do niego wroce! Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1297616].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry.

Peelingi Joanny są skuteczne i dobrze spełniają swoje zadanie. Wersja malinowa jest przyjemna w stosowaniu.
Zalety:
+ wydajność
+ niska cena
+ wygodne opakowanie ułatwiające dozowanie peelingu
+ odpowiednio gęsta konsystencja z drobinkami, które nie są agresywne dla skóry
+ nie podrażnia skóry i nie uczula
+ słodki zapach malin, który nie jest przesadnie chemiczny
+ po zastosowaniu peelingu skóra jest oczyszczona, wygładzona, miękka i miła w dotyku
Kosmetyk ten jest produktem, który polecam każdemu, kto lubi łagodne i skuteczne peelingi :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1286001].usefull || 0 }}% pomocna.

Soczysty

Jeden z lepszych peeelingów jakie używałam.

Bardzo przyjemna konsystencja żelu wypełnionego do granic możliwości obfitymi drobinami, które nie są za ostre ani za delikatne - doskonale zdzierają martwy naskórek. Ponadto peeling nie roztapia się od raz - można trochę "poszorować" skórę.

Bardzo przyjemny soczysty zapach - nie przeszkadzał mi pod prysznicem.

Naprawdę bardzo porządne opakowanie - łatwo otwierane, nic się z niego nie wylewa, cały czas stoi do górny nogami, zatem nie mamy problemu z tym, żeby produkt wydostawał się na zewnątrz.

Jest dosyć wydajny i ma w miarę zadowalająco niską cenę.

Minusem, zresztą jedynym jaki widzę jest dostępność produktu. Bardzo rzadko widuję go w drogeriach. Jeżeli już to częściej w tych osiedlowych, mniejszych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145786].usefull || 0 }}% pomocna.

Gdyby nie ten zapach...

plusy:
+ bardzo dobrze peelinguje
+ wygładza

minusy:
- zbyt przesłodzony zapach

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- nieco zbyt wysoka cena
- słaba wydajność
- słaba dostępność
+ megawygodne opakowanie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013101].usefull || 0 }}% pomocna.