Yves Rocher, Luminelle (Puder sypki)

Yves Rocher, Luminelle (Puder sypki)

Jest bardzo drobniutki, ładnie matuje buzię, a do tego nie barwi jej na żaden odcień - mam na myśli ten odcień przezroczysty. Jest trwały i świetnie spełnia swoje zadanie.

Niezły

Jak pisały moje poprzedniczki puder rzeczywiście jest transparentny, niewidoczny na skórze. Doskonale współgra z podkładem. Nie osypuje się na twarzy i bardzo ładnie matuje. Ma przyjemny zapach i jest go dużo, przez co będzie mi służył przez dłuższy czas. Opakowanie mogłoby być nieco lepiej przemyślane, bo puder czasem z niego się wysypuje, ale ogólnie jestem zadowolona z zakupu. Mimo to chyba dalej będę szukała ideału.

Raczej tak

Puder faktycznie lekki, drobno mielony. Mam cerę mieszaną i moja strefa T jest bardzo wybredna. Wiadomo, że nie zmatowił jej idealnie, ale w każdym bądź razie nie zatkał porów, co jest dla mnie niewątpliwym plusem. Bardzo delikatny, mało widoczny na twarzy, a jednak wykańcza makijaż satynową warstewką. Jedyny minus - brak jakiegokolwiek aplikatora.

Używam tego produktu od:używałam jakiś czas temu

Mój KWC

Bez tego pudru nie mogłabym żyć, jest wspaniały :) Sprawdza się w każdej sytuacji - nałożony na czystą skórę, na krem matujący, na podkład - zawsze matuje i zawsze wygląda świetnie. Można nim zamaskować drobne niedoskonałości, sprawia że skóra jest aksamitna, rozświetlona i gładka. W opakowaniach, które dotychczas kupiłam zawsze były "poduszeczki", którymi się go bardzo dobrze rozprowadza, ale można też pędzlem. Daje naturalny efekt. Ma delikatny zapach (kojarzy mi się trochę z kremem dla dzieci), nigdy mnie nie uczulił, i jest bardzo wydajny.
To jedyny kosmetyk, któremu jestem tak wierna ;)

Dobry dla cery z problemami

To, co mogę przekazać innym osobom czytającym te recenzje: słabe opakowanie, brak puszka do nakładania, a produkt mógłby być bardziej trwalszy. Kupiłam ten kosmetyk dlatego, że nie powoduje zmian na cerze trądzikowej, takiej, jak moja... I pod tym względem należy mu się uznanie. Ale bez większych rewelacji.

Ilość zużytych opakowań: 5.

CuuuuDo!

Świetny!
Kupiłam go przez przypadek, skończył mi się puder a ten był w promocji za około 28 złotych i sie skusiłam. Dopiero gdy go dostałam przeczytałam recenzje na KWC i nastawiłam sie baaardzo pozytywnie :)
Puder jest naprawde TRANSPARENTNY! Jak pisały inne poprzedniczki nie pozostawia plam na buzi, gdy schodzi, nie barwi jej na żaden kolorek a jednak subtelnie ją ożywia i roświetla przy czym delikatnie matuje :) i ten mat utrzymuje sie bardzo długoooo.
I jeszce to że niby go nie ma a jednak jest :))) Można nałożyć go więcej, a i tak nie daje efektu odpadajacego tynku.
Jeszcze sprawa ceny i opakowania i wydajności... Cena przystepna- w promocji to baaardzo :) Opakowanie duuże, wygodne z kasetką i jak kobieta jest delikatna z natury to nic tam nie peka i się nie rozwala :P Wydajny baaardzo - używam 2 miesiace i nawet połowy nie przekroczyłam ;)
POLECAM :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

nie bardzo

Miałam na szczęście tylko próbkę...
Na początku wydawał się fajny - próbowałam na dłoni. Na twarzy jednak sie nie sprawdził.
Jest bardzo suchy, przez co spada z twarzy i po godzinie nie ma ani pudru ani drobinek, drobinki jak dla mnie troszke zbyt nachalne jak na codzien, w ogole nie matuje i wlasciwie nie widze żadnej korzysci z niego. Ciagle nie moge zużyc probki...

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: próbka

Puder jest praktycznie bialy z lekkim bezowym odcieniem, matuje na dlugi czas, moja bardzo jasna skora wydaje sie promienniejsza, trzeba go nakladac pedzlem lub puszkiem. Jakis czas temu zmienili opakowanie na takie biale przeswitujace.
Godny polecenia.
Używam tego produktu od: paru miesiecy

Dobry, ale bez zachwytu

Dobry puder, ale bez żadnych rewelacji.
Dobrze się nakłada gąbeczką (szkoda, że nie było dołączonej) i pędzlem. Matuje na dość długo, ale chciałabym w końcu znaleźć taki, który utrzymywałby się na buzi znacznie dłużej.
Kolor uniwersalny, dopasowuje się do cery (choć to już zależy głównie od podkładu). Ciężko się utrzymuje sam, bez żadnych wspomagaczy (baza/podkład/fluid).

Zaznaczam, iż nie kupię, bo jest bardzo wydajny, a ja lubię jednak testować nowe kosmetyki i poszukiwać ideału. :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i pewnie prędko się nie skończy

bez rewelacji

Dzięki jednej z wielu promocji Yves Rocher stałam się posiadaczką tego właśnie pudru. No cóż... nie jest to zły puder... całkiem dobrze zmielony, najjaśniejszy odcień idealnie wpisuje się w moją bladą twarz, mimo zapachu nie uczula, dobrze matuje, średnio kryje, jest wydajny.

Niestety puderniczka jest bardzo, ale to bardzo nietrwała... i może to popsuć któryś z pięknych poranków...

Czy kupię ponownie? Nie wiem, ale chyba nie... Używam tego produktu od: 6-8 miesięcy

nie ta ziarnistość

Mam ten puder w nowym wydaniu, kolorek i wydajność owszem jest ok, nie można się przyczepić do trwałości, ale pierwszy raz spotykam się z taką ziarnistością dziwną. Wydawało się że jest bardzo miałki, drobny i aksamitny, a niestety ma konsystencję krupczatki, czuć twarde małe ziarenka i na twarzy jest też mało subtelna poświata. Nie tego się spodziewałam, wszystkie inne pudry sypkie były lepsze (Avon, Inglot, Bourjois)

dobry, ale żeby zachwycał?

Kupiłam go w trakcie jakiejś promocji. Jest dobry, ale jakoś mnie nie zachwycił.
Niby wygląda naturalnie na buzi, ale jakoś nie widzę tego rozświetlenia. Nakładam dodatkowo light effect manhattan. Trochę krótko trzyma efekt zmatowienia. Zapach jak dla mnie trochę mdły.
I jeszcze jedno: nie podoba mi się opakowanie. popękało całe, boję się żeby ta resztka pudru nie wysypała się do kosmetyczki,

Używam tego produktu od: dłużej niz pół roku
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Puder jest bardzo dobry, jezst zupełnie niewidoczny na twarzy a mimo to ładnie ją rozświetla i matuje, chociaż nie na długo. Duża pojemność starczy mi na bardzo długo, jest wydajny, ma przyjemny zapach. NIe wiem czy znów kupię bo zanim go skończę, to pewnie mi się znudzi, chociaż niewysoka cena kusi :)