Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet (Dwuwarstwowy płyn do demakijażu oczu)

Płyn do demakijażu oczu wrażliwych z wyciągiem z bławatka, ma dwie warstwy: przezroczystą i górną niebieską. Delikatnie usuwa makijaż. Może być stosowany do usuwania tuszu wodoodpornego.
Zawiera wyciąg z chabra i bławatka.

wspaniały

Idealnie zmywa nawet najbardziej oporne kosmetyki, nie podrażnia oczu, prawie bezzapachowy, łatwo się miesza.
Jednak jest dość słabo wydajny.
Największym minusem jest cena.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Poza ceną - idał

Doskonały produkt.

Makijaż usuwa w mgnieniu oka. Bywa, że wystarczy mi jeden płatek do zmycia całego oka (kredka, cień, tusz)!

Nie uczula, nie podrażnia.

Minus - cena.
24 zł to dla mnie za dużo - kupuję tylko w promocji.

Zdecydowanie polecam!!!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Sprawdził się pod każdym względem

Jest idealny do każdego rodzaju makijażu, nie podrażnia, chociaż nie byłam przekonana do płynu dwufazowego, bo wcześniejszy, który miałam nie spisał się najlepiej z tego jestem całkowicie zadowolona, widać niepotrzebnie unikałam tego rodzaju kosmetyków, jeśli poczeka się na promocje jest w przystępniejszej cenie.

makijaż kreska

bardzo dobry

bardzo dobry produkt, polecam wszystkim jego zakup

+ w promocji jest niedrogi
+ dobrze zmywa makijaż
+ podoba mi się że zostawia lekki tłusty film, dzięki czemu powieki nie są suche

to mój pierwszy płyn do zmywania wodoodpornego makijażu, więc nie mam porównania, ale raczej kupię ten płyn ponownie

Rozczarowanie

Nie zawsze dobre opinie i promocja w sklepie okazują się być słusznym motywem do zakupu. Na pewno w przypadku tego płynu. Kompletnie nie radzi sobie z niektórymi kredkami do oczu oraz mocno napigmentowanymi cieniami. Staram się długo przytrzymywać na powiekach płatek kosmetyczny nasączony płynem, a to i tak nic nie daje. Mocne pocieranie oka też jest niedopuszczalne. Płyn zostawia tłusty film. Co gorsza, czasem powoduje wypadanie kilku rzęs, co się nie zdarza w przypadku innych płynów do demakijażu. Jestem zawiedziona praktycznie na całej linii... Dobrze, że rzeczywiście nie podrażnia oczu i dość szybko radzi sobie ze zmyciem tuszu

dla mnie odpowiedni

pewnie nie dla każdego się nadaje, ale mnie bardzo odpowiada, zmywa każdy z moich kosmetyków, tusz wodoodporny także

+ ładnie rozpuszcza, tylko trzeba cierpliwości
+ zmywa dokładnie
+ zmywa każdy makijaż
+ zostawia cienką warstewkę olejku, mnie to bardzo odpowiada, bo przez noc nawilża

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

jest ok

Zacznę od plusów. Dobrze zmywa podstawowy makijaż, przy bardziej "skomplikowanym" nieco rozmazuje go... jednak przy ponownym zmywaniu (w przypadku tego bardziej złożonego makijażu), jakoś sobie radzi ;) Niestety pozostawia tłusty film na oczach, którego nie lubię...Niby ok, ale nie wiem, czy kupię go ponownie...

Używam tego produktu od: 3-mcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Rewelacja

Świetnie zmywa makijaż. Używam wodoodpornych tuszy ze względu na specyfikę pracy. Tylko ten płyn radzi sobie z moim makijażem.

+ łagodny - nie podrażnia oczu
+ dobrze zmywa wodoodporny makijaż
+ nie wysusza skóry wokół oczu

- cena 24 zł w yr jednak można trafić na promocję i
kupić go za 12 zł

Ilość zużytych opakowań: dwa

Bomba!

Używam od kilku lat, dokładnie zmywa makijaż, nie marze się, szybko wchłania mimo lekko tłustawej konsystencji. Nie trzeba mocno trzeć i powtarzać czynności.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: ok 10

taki sobie

Średni jest ten płyn. Źle zmywa makijaż tak, że rano mam czarne kreski pod oczami. Fakt, jest delikatny, ale to tylko niewielka jego zaleta. Jest troszkę za tłusty, jest bardzo drogi. Wolę ten Delikatny -płyn z bławatkiem płyn z YR. A tego więcej już nie kupię.

Używam tego produktu od: 3-4 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

nie nadaje się

niestety ale ile bym się nie nastarała, rano budzę się z pokruszonym tuszem pod oczami... a nie używam kosmetyków wodoodpornych. co ciekawe, jedne produkty zmywa doskonale a inne jedynie rozmazuje jakbym na waciku miała zwykłą wodę.

dwie gwiazdki za to że nie pozostawia tłustego filmu i nie podrażnia oczu (dodam, że okazjonalnie noszę soczewki kontaktowe)

doskonały!

Dobrze zmywa nawet wodoodporny makijaż, jest delikatny i nie podrażnia oczu, bardzo wydajny!
Nie pozostawia tłustego filmu a demakijaż jest szybki i bezproblemowy. Nie trzeba nim mocno trzeć oka- wystarczy na chwile przyłożyć wacik i gotowe :)

Używam tego produktu od: 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań: wiele ich było :)