Schwarzkopf Gliss Kur, Szampon regeneracyjny do włosów długich i rozdwajających się

Zapewnia włosom pielęgnację, regenerację, połysk i ochronę przed rozdwajaniem. Seria Gliss Kur do włosów długich i półdługich zawiera pantenol, modyfikowane hydrolizaty protein pszenicy oraz olej makadamia. Dzięki starannie dobranej recepturze może być stosowany do włosów tłustych u nasady i przesuszonych na końcach.

Szampon regeneracyjny nie podrażnia skóry głowy, a jest to szczególnie ważne w przypadku, tendencji do przetłuszczania się. Przywraca długim i rozdwajającym się włosom odporność. Nadaje jedwabisty połysk. Zapewnia równowagę pomiędzy przetłuszczającą się nasadą włosów i suchymi końcami.

Cena: ok. 8 zł / 250 ml

Przypadł mi do gustu

Stosowałam ten szampon za czasów, w których miałam rozjaśniane włosy koloru blond. Rozjaśnianie wyszło mi niestety niezbyt fortunnie. Miałam tragicznie wyszuszone włosy. Jedynie dzięki temu szamponowi udawało mi się je łatwo rozczesać.
Teraz kiedy mam już długi, brązowe włosy palnuje do niego wrócić. Pamiętam, że zapach mi się podobał i był dość wydajny.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3

pomaga na końcówki

Miałam spory problem z końcówkami, dwoiły się i troiły bez opamiętania, nie pomagało podcinanie i maski do włosów. Początkowo po zastosowaniu tego szamponu także nie widziałam efektu, myślałam, że jest równie bezsilny jak inne kosmetyki, ale z racji, że miał wyjątkowo ładny zapach zdecydowałam się używać go dłużej.

Po ok. 3 miesiącach zauważyłam, że rozdwojone końcówki prawie zniknęły! Musiałam się nieźle naszukać, żeby jakąś znaleźć. Co prawda nie nawilża dostatecznie moich włosów, nadal są na końcach suche i splątane (zauważyłam, że nawilżanie nie jest mocną stroną produktów Gliss Kur).

Nie wiem czy kupię go ponownie, bo nie potrzebuję już szamponu walczącego z rozdwojonymi końcówkami, tylko nawilżającego i wygładzającego.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 6-7

Dla mnie odpowiedni

Dla mnie szampo jest ospowiedni, mam po nim ładne włosy, dobrze się rozczesuja, nie są potargane ani sianowate.
Dobrze się też pieni, ie mam problemów przy myciu.
Ogólnie jestem zadowolona z Gliss KurówUżywam tego produktu od: kilku miesięcy

Cellulit mity

kolejny kiepski gliss kur

kolejny gliss kur szampon który jest jak dla mnie kiepski - słabo myje włosy tak naprawde, mam wrażenie, że wcale nie sa umyte
oklapniete i nie układające sie włosy - takie są efekty stosowania przez mnie wszystkich po koleji szamponów tej firmy
jak oni to robią, że odzywki sa całkiem fajne, a szmpony takie tandetne - nie wiem, ja wiecej nie kupie

Używam tego produktu od:2 latat temu

Satysfakcjonujący

Jeden z niewielu szamponów, które mi służą. Mam włosy suche i zniszczone, aczkolwiek mam ich dużo (chociaż jeszcze rok temu wyglądały jak te z reklamy :/ ). Po tym szamponie moje włosy jakby zyskują na objętości i nie są tak potwornie suche i sianowate.
Odżywki też są ok.

Ilość zużytych opakowań: oj, dużo

To jest szampon?

Nie spełnia podstawowego zadania szamponu - nie myje dokładnie. W związku z tym sprzyja wypadaniu włosów. Działa doraźnie; początkowo włosy wydają się być lepiej odżywione, bo lśnią, jednak potem okazuje się, że są słabsze. Dość ładny zapach. Ale gwiazdki za to nie dodam.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ze 2

stanowcze nie

Mam grube, długie włosy. Zazwyczaj używam szamponu orzeźwiającego Dove, który świetnie pielęgnuje moje włosy. Tym razem natknęłam się ma promocję Gliss Kura i go kupiłam. To był błąd. Włosy po jednym dniu były przetłuszczone i nieświeże. Sparwił, że włosy stały się bardzo suche. Sama nie mogłam ich poznać. Nawet po myciu moje włosy nie wyglądały olśniewająco. Jedynym plusem jest wydajność tego szamponu, ale i tak już go odstawiłam i podziękowałam za pomoc w pielęgnacji włosów.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 nie do końca

dobry

Uzywalam razem z odzywka.
Bardzo mi odpowiadal ( odzywianie , oczyszczanie, wlosy sie nie plataly, nie obciazal )
Ale problem sie zaczal przy trzecim opakowaniu , wlosy zaczelam miec przyklapniete, przez co wygladalam wedlug mojej rodziny "jak topielica " i lekko zaczal mnie uczulac. Wiec poszedl w odstawke.
Na pewno bede go czasem kupowala , ale na zmiane z innymi.

Używam tego produktu od:/

Skuteczny

ładny zapach, szampon miły w użyciu i co najważniejsze skuteczny. Należy przez to rozumieć, ze doskonale zapobiega rozdwajaniu końców włosów, ale nie regeneruje!!! W końcu to nie jego zadanie. Polecam i wracam do niego co jakiś czas

Niezły

Kupiłam ten szampon tylko dlatego, że mam długie włosy, które po zbyt częstym prostowaniu prostownicą zaczęły się buntować szczególnie przy twarzy, gdzie są rozjaśnione.
Włosy nie są może jakieś szczególnie miękkie ani błyszczące, ale przy regularnym stosowaniu z odżywką rozdwajają się naprawdę coraz mniej. To co mi się nie podoba to jego zapach, dla mnie jakiś taki chemiczny, blee. Nie czuję żadnych orzeszków macadamia, ale może to dlatego że zmienili formułę. Niemniej szampon jak na razie uchronił mnie od obcinania kudłów, yeeah

bleeeeeeee

mam problematyczne wlosy i po zasiegnieciu opini znajomych postanowilam powrocic do serii glisskura mimo nienajlepszych wspomnien ale ponoc produkty maja teraz zmieniana recepture..

seria glisskur reklamowana jest jako produkty przede wszystkim regeneracyjne i dlatego dostaja od mnie tylko *

moje wlosy po szamponie i odzywce (z jedwabiem) tak jak za piewrszym razem robily sie wyjatkowo poplatane, trudne do rozczesania i zmatowione!
a przy kreconych wlosach to koszmar .. nigdy wiecej :(:(

nie jestem przekonana

Zużywałam niezliczone ilości tego szamponu lata temu, teraz znów go kupiłam (szczerze mówiąc przez pomyłkę, miał być ten pomarańczowy :) ). Ale wspomnienia miałam zupełnie inne, widocznie przeszedł metamorfozę przez ten czas.

Jest gęsty, ma silny zapach orzechu makadamia (chyba; odżywka bez spłukiwania też ma). Trudno się rozprowadza, jakoś zawsze mi się włosy poplączą. A że rozczesywania nie ułatwia... Słowem, raczej mam po nim siano. Za to końcówki mają się zupełnie nieźle. I nie można go trzymać za długo na głowie, bo wtedy to już kompletna klapa - nie do rozczesania w ogóle. Ale mimo wszystko włosy są w dobrym stanie.

ilość zużytych opakowań: 1