Sekrety urody, Maseczka odżywcza

Sekrety urody, Maseczka odżywcza

Odżywcza maseczka z serii Sekrety Urody jest bogata w składniki naturalne, które zapewniają szybką poprawę wyglądu każdego rodzaju skóry, ze szczególnym uwzględnieniem cery delikatnej i wymagającej. Maseczka o kremowej konsystencji zawiera ekstrakt z miodu z dzikich kwiatów bogaty w minerały i witaminy C, B1, B2, który wygładza, poprawia mikrokrążenie i napięcie skóry oraz nadaje cerze ładny koloryt. Dodatkowo kompleks witamin A, E, F, B6, B5 oraz zestaw 21 naturalnych aminokwasów energizuje i nawilża komórki skóry oraz przeciwdziała procesowi ich starzenia. Oleje z dzikiego szafranu i słodkich migdałów zmiękczają i uelastyczniają, pozostawiając skórę aksamitnie gładką. Maseczkę należy stosować w zależności od potrzeb i kondycji skóry, co najmniej 2 razy w tygodniu.. Grubą warstwę maseczki nałożyć na twarz i szyję i pozostawić na ok. 10 min., a następnie jej nadmiar delikatnie wklepać w skórę.

dobra

lubie ta maseczke, dobrze odżywia i wygladza cere cyzli robi to co obiecuje producent.Dobra jest dla przesuszonej cery.U mnie nie powoduje wyskakiwania jakis nieporzadanych niespodzianek,nie zatyka tez porów.Jest przyzwoita i niedroga.Po tych kilku minutach zalecanych przez producenta troche ja wklepuje a troche scieram,bo faktycznie zostawia lekko tlusty filtr na twarzy a ja poźniej nakladam jeszcze inne kosmetyki.Ale wkoncu jest to maseczka odzywcza więc troche tłustosci nie zaszkodzi.

Używam tego produktu od:długiego czasu
Ilość zużytych opakowań:kilka

bardzo ją lubie :-)

Maseczka jest świetna :-) Nawilża buzię,odżywia, w widoczny sposób cera staje sie gładsza i jaśniejsza.Nie pozostawia po sobie paskudnego tłustego filmu!Nie podrażnia,nie uczula.W dodatku jest bardzo tania,co świadczy o tym że nie zawsze cena idzie w parze z jakością.Mnie niezwykle odpowiada.będę stosować poki jest dostępna :-)

Używam tego produktu od:jakis 5 lat
Ilość zużytych opakowań:wiele,bardzo wiele

OK

Niedroga maseczka a działa. PLUSY: wydajność - 2-3 użycia; zapach - nie drażni, nie jest sztuczny; konsystencja - kremowa, maseczka nie jest ciężka ani tłusta; nie podrażnia, nie przesusza, nie powoduje "wysypu" wyprysków; po użyciu twarz bardzo gładka, znormalizowana, pory zamknięte; nadmiar bez większego problemu da się wklepać lub wmasować (a przy tłustej cerze wystarczy przyłożyć chusteczkę higieniczną aby zdjąć to, co nie chciało się wchłonąć); przyjemne uczucie gdy ma się ją na twarzy (lekki chłodzik, skóra oddycha). MINUSY: maseczka mogłaby być bardziej treściwa, zbita (aby nałożyć grubą warstwę tak, jak zaleca producent, trzeba byłoby zużyć całą 10 ml saszetkę); niezbyt pomaga bardzo przesuszonym miejscom, ale im też nie szkodzi (zresztą nie jest to maseczka nawilżająca, więc nie czepiam się). PODSUMOWUJĄC: fajna rzecz za bardzo małe pieniądze, więc polecam.

Używam tego produktu od: niedawna

Max Factor 3

jakby nie wnikala w skore:/

dosc dziwny produkt aczkolwiek za 0.69 zł można ją uzyc nawet 3krotnie stosujac cienka warstwe. Wiem ze ona jest maseczka odzywcza a nie nawilzajaca ale mimo tego szkoda ze wogole nie relaksuje skory. Ja nakladajac maseczke lubie odczuwac cos wyjatkowego. A tu czuc tylko jak cos zasycha na naskórku i jakby te skladniki odzywcze mizernie przenikaly w glab skory... srednia

Używam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:5szt

Może być

Po zastosowaniu tej maseczki skóra jest wygładzona i aksamitna. Konsystencja jest gęsta i maseczka dobrze się rozprowadza. Wielki minus za zapach, który przyprawia mnie o mdłości, bardzo intensywny i niemiły. Przy ostatnim nakładaiu czułam lekkie pieczenie, ale żadnego uczulenia nie dostałam. Ogólnie nie jestem przekonana do tej maseczki. Torebka wystarczyła mi na 3 razy.

Używam tego produktu od:

Nie polubimy sie.

To miala byc kolezanka po fachu maseczki migdalowej, tymczasem okazalo sie, ze to dosc zdradliwa kolezanka. Po dwoch miesiacach stosowania kremu do cery mieszanej Daxa, bardzo przesuszyla mi sie buzia i glosno krzyczala "pic!". A ze w Rossmanie akurat nie bylo maseczki migdalowej - wzielam te. Nalozylam srednia warstwa na przesuszona skore i poszlam spac. Dodam, ze nie byla to ani super gruba warstwa ani lekka porcja kremu, ot tak, zeby cos zostalo do wchloniecia.
Maseczka wydawala sie ok - fajna konsystencja, troche gesta, troche sliska, tresciwa, zapach taki sobie (slodkie migdaly to to nie sa).
Rano obudzilam sie owszem - z gladka, jedrna skora, ale tez jednoczesnie z wysypem pryszczy na policzkach! Od razu mnie zapchalo to paskudztwo. To ja sie teraz zastanawiam czy lepiej miec sucha i w miare gladka buzie, czy odzywiona i z wysypem pryszczy? Dwie gwiazki za walory estetyczne, cene i odzywienie, za dodatkowe niespodzianki nic wiecej nie daje.

Ilość zużytych opakowań: wystarczyla jedna saszetka!

bardzo dobra

Maseczkę (niezbyt grubą warstwę - wbrew temu co piszą) nakładam na noc (mnej wiecej co drugi dzień) na twarz ze szczególnym uwzględnieniem policzków i czoła. Rano budzę się z cudownie miękką, delikatną, jedwabiście gładką skórą, która wygląda na naprawdę wypoczętą :-) Polecam wszystkim ze zmęczoną, szarą cerą.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam ;)

czemu nie

Raz na jakiś czas dosteje napadu na kupowanie takich maseczek w saszetkach, bo mogę w ten sposób kupić dużo różnych (a ja się szybko nudzę) no i że na podkarpackiej wiosce kosztują one średnio 1.5 zł za sztuke - wiadomo;-)
Rewelacja to żadna - nakładamy maseczkę na twarz, po czym jakaś jej część się wchłania. Delikatne nawilżenie/odżywienie jest, pachnie przyzwoicie, podrażnień nie stwierdziłam. Polecam, zwłaszcza na wyjazdy, na pewno nie miałabym cierpliwości zmęczyć całej tubki.
Jeszcze jedno - sama nie mogę w to uwierzyć i wiem jak to brzmi, ale jedna saszetka to u mnie 2 i 1/2 aplikacji. Chyba mam nienormalnie małą twarz - pisałan o tym przy innej okazji, albo nie wiem (bo żadne anomalie twarzowe nie rzucają się u mnie w oczy, a podobno wręcz przeciwnie;-) A może dlatego że nie nakładam jej grubą warstwą? Jakoś zawsze to zalecenie nakładania warstwy tak grubej, że nie może się wchłonąć, po czym ścierania całego interesu z twarzy (czyt. wyrzucania na waciku do śmieci) wydawało mi się chwytem marketingowym (żeby się szybciej kończyły i prędzej kupić następną. Maseczki nakładam warstwą taką, żeby tylko troszkę się nie wchłonęło, a nie 1 cm. I działają świetnie:-)

Używam tego produktu od:okresowo od 2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka(naście?)

jestem na tak

tania, przyjemna maseczka. ładnie pachnie, ma kremową konsystencję, ładnie odżywia cerę twarzy, nadaje ładny koloryt. troszkę za długo się wchłania i jest bardzo tłusta, dlatego stosuję ją głównie na noc,wówczas nad ranem twarz jest wypoczęta i promienna. maseczka warta polecenia, szczególnie przez wzgląd na cenę

Używam tego produktu od:pare miesięcy
Ilość zużytych opakowań:sporo:)

Polecam :)

Bardzo mila i tania maseczka. Pieknie poprawia koloryt cery i wygladza skore. Na przesuszonej ogrzewaniem i znekanej zimnym powietrzem paszczy widac efekty dzialania :) Na wiosne-lato moze byc za ciezka, ale sie zobaczy ;) Wydajna - saszetka starcza na co najmniej dwa razy, a i tak trzeba scierac resztki maseczki chusteczka. zdecydowanie wole maseczki w praktycznej i higienicznej tubce. Opakowanie to jedyny minus. Poza tym rewelacja :)

fajna

Świetna maseczka za niewielkie pieniadze. Coraz bardziej lubie daxa, kazdy zakup okazuje sie byc trafionym, tak tez bylo w przypadku tej maseczki. Zapach moze nie jest powalajacy, ale do zniesienia; pachnie dziwnie kwiatowo. Maseczka ma przyjemna, taka w sam raz, jeśli chodzi o gęstosć, konsystencje, ładnie wchłania sie w skóre, nawet przy tłustej cerze jak moja, a efekty sa naprawdę zadawalajae; buzia wyglada duzo zdrowiej, cera nabiera blasku i ładnego kolorytu, jest przyjemnie gładka, taka aksamitna, super nawilzona i odżywiona. Maseczka jest naprawde fajna. Dostałaby max. ilosć *, ale jedną * odejmje bo zapach jednak mógłby być ciut przyjemniejszy, no i te koszmarne saszetki...Domagam sie tubki! ;)

Średniaczek.

Nie jest dobra, ani zła:/ Nie kupie jej jednak więcej, jakoś tak bezkomfortowo się czułam, gdy ją nałożyłam:( Zadanie swoje spełnia, jednak jej nie polubiłam. Wolę inne, z którymi po nałożeniu jest przyjemnie, a nie czekam tylko,żeby jak najszybciej pozbyć się tego z twarzy:/
- nie podoba mi się jej zapach:(
- ma konsystencje tak jakby bitej śmietany, nie lubie czegoś takiego, taka leciutka jest,(coś jak drożdżowa Sorai, bleeee)
- wklepać trochę trudno do końca, ja resztę odcisnęłam na chusteczce, bo zbyt tłusto mi było:/
+ wydajna, mi wystarczyła na 3 razy,
+ działa przyzwoicie, tzn. skóra mi się poprawiła, została nawilżona i odżywiona,