Depitalory Cream (Krem do depilacji)

Depitalory Cream (Krem do depilacji)

Krem do depilacji całego ciała. Zawiera sole kwasu tioglikolowego. Nie stosować w okolicach oczu.

Cena: 8,99 zł / 150 ml

cztery ****

kupiłam go średnio przekonana co do jego działania, jednak teraz jestem w trakcie kolejnego opakowania i póki co nie zamierzam go zamienić na żaden inny ;)

+ usuwa wszystkie włoski dokładnie
+ myślałam że okaże się silny i bałam się uczulenia, a tu proszę- nie podrażnia
+ cena
+ z wydajnością bywa różnie ;)

minusem jest zapach, ale nie ma co oczekiwać przy kremach do depilacji (szczegolnie w tym przedziale cenowym) jakichś rewelacji, no i szpatułka mogłaby być lepsza, bo bynajmniej u mnie - od razu ląduje w koszu ;)

Używam tego produktu od: ?
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 lub 4

Jestem zadowolona z tego produktu.
Podam kilka jego zalet:
+ jest niedrogi
+ starcza na długo
+ dobrze radzi sobie z usuwaniem włosków
Minusów nie zauważyłam,może dołączona szpatułka mogłaby być solidniejsza ale i tak zawsze używałam do depilacji tej dołączonej do veet-a :)

Używam tego produktu od:sporadycznie od kilku lat
Ilość zużytych opakowań:ok 4

NIE

Kiedy zaczęłam walkę z włoskami stosowałam tego kremu do depilacji, ale to tylko dlatego, że depilatora się bałam, a maszynki nie używałam żeby nie mieć później twardych, grubych włosków.
I nigdy nie zapomnę strupkach na nogach, które pojawiły się w wyniku ciągłego drapania miejsc, podrażnionych przez ten krem, nieprzespanych nocy, tego że budziłam się bo piekło i swędziło piekielnie.
Niestety nie zużyłam całego opakowania, przede wszystkim dlatego, że krem nie był dla mnie. Widocznie wystąpiła mi poważna reakcja alergiczna, która nie miała miejsca po testowaniu 24h przed pełnym zastosowaniem.
Krem również nie usunął wszystkich włosków po 15 minutach ;/ nabawiłam się niezłego bólu i zero skuteczności. Do tego śmierdział okropnie.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

SUPER!

Mój KWC. Używam go od kilku lat, jest wydajny, skuteczny i bardzo tani. Próbowałam już różnych kremów do depilacji, ale zawsze do niego wracałam. Dla mnie niezastąpiony :)Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo ;) 1/ miesiąc

OK

Kupiłam go dawno temu i używałam od czasu do czasu.
Ogólnie krem jest OK. Poza tym, że bardzo śmierdzi siarką, czy czymś takim, nie widzę innych minusów.
Używam go tylko do depilacji bikini i nawet się sprawdza. Gdy jakieś włoski pozostaną po ściągnięciu kremu są takie jak guma :) i łatwo je usunąć.

Oj nie dla mnie...

Jeśli o mnie chodzi, 0 efektu. Nałożyłam krem zgodnie z instrukcją, po 15 minutach zdjęłam zamieszczoną szpatułką i okazuje się że zdjęłam sam krem, włoski zostały mimo, że mam jasne i cienkie.
Skoro z moimi włoskami sobie nie poradził wątpie, że podziała na innym ciałku, chociaż są wyjątki :)

Za taką cenę można spróbować...

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Mój KWC

Mam jasne włosy na nogach, a dzięki regularnemu stosowaniu tego kremiku (ostatnio co 3 tygodnie) znacznie się przerzedziły i rozjaśniły.
Mój sposób stosowania:
Pokrywam gruba wasrtwą kremu całe łydki, pozostawiam na 15 min (producent zaleca 10 min i nie dłużej niz 15) a czasem na kilka minut dłużej (jak akurat cos tam sobie robię ;-))
Po 15 min ściagam krem szpatuką od kremu Veet (dużo wygodniejsza), a nastepnie wycieram nogi namoczonym letnia wodą ręcznikiem frotte (mam specjalny do tego celu;-))
Na koniec wskakuję pod prysznic i wcieram coś po depilacji).
Efekt jest naprawdę super. Wprawdzie włoski odrastaja po kilku dniach, ale z uwagi na to że stosuję ten krem od kilku lat i woski są rzadkie i jasne moge sobie pozwolić na depilacje co 2-3 tygodnie.
Cena i działanie są tak zachęcajace, że od kiedy trafiłam na ten kremik, nie szukam innego :-) a jak jest promocja to robie naprawde duuuuży zapas :-) wychodzi wtedy tak tanio, że bardziej juz chyba nie można.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań:1op/miesięcznie= mnóstwo

złoooo

wyjęłam tuż po zakupie i odkręciłam nakrętkę żeby powąchać. niestety krem był rozwarstwiony i cuchnąca woda żbluchnęła na mnie szczodrze. to nic, pomyślałam. w domu wstrząsnęłam kremem i nałożyłam zgodnie z instrukcją. niestety nie usuwa wszystkich włosków, zostają sobie takie krótkie i poskręcane, mnie też zresztą skręciło od tego fetoru. na koniec, aby ostatecznie mnie dobić, źle się spłukiwał. rzadko wyrzucam kosmetyki prosto do kosza, ale tutaj się nie wahałam. plus jedyny, że nie podrażnił. na przyszłość, gdybym miała ochotę wsmarować w siebie coś śmierdzącego, wybiorę się na psie pole - taniej wyjdzie, efekt ten sam hyhyhy.

Używam tego produktu od: raz wystarczył

Tanie! dobre i tanie!

Ten krem jest śmiesznie tani, a sprawdza się znakomicie, nawet użyty niezgodnie z przeznaczeniem, czyli do całkowitej depilacji intymnej. Może i lekko podrażni jak się za długo trzyma, ale w końcu jest do nóg, więc nie mam pretensji.
Najlepiej działa przy nałożeniu grubszej warstwy, ale wszystkie inne też. Więc że średnio wydajny też nie mam pretensji.
Czyli daję cztery gwiazdki, bo to jest baaardzo tani, a przy tym skuteczny kosmetyk.

Używam tego produktu od: kilku lat, od kiedy Rossmann jest w Polsce
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

delikatny, ale skuteczny

Dla mnie to najlepszy krem depilujący. Jak mamę kocham, nie podrażnia ani trochę (no chyba że przetrzyma się go na skórze za długo...), a działa jak złoto! Skóra po nim gładziutka. Fakt, zapach intensywny, ale mnie to wcale nie przeszkadza. Jest tak łagodny, ze można nim depilować nawet górną wargę... Polecam!

Skuteczny, ale mało wydajny

Kupiłam ten krem kiedyś, jak akurat nie było pianki do depilacji, a pilnie potrzebowałam. Na skuteczności się nie zawiodłam, usunął włoski na nogach równie dobrze, jak pianka. Przeszkadza mi jednak jego trudna zmywalność ze skóry, i mała wydajność - miałam akurat to mniejsze opakowanie, i starczyło mi na 2 razy na wydepilowanie całych nóg.

Używam tego produktu od: dawno to było

Dla mnie ok :)

Mnie pasuje. Usuwa większośc włosków. Jest niedrogi więc nie wymagajmy zbyt wiele. Owszem, przeszkadza mi jego zapach, ale jakoś da się wytrzymać. :) Jak za taką cene jest super ;]

Używam tego produktu od:ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo.... 6-7 (?)