Oriflame, Problem Solvers, Seeing is Believing (Krem do pielęgnacji okolic oczu)

Skóra wokół oczu jest niezwykle delikatna i wrażliwa. Nieustanne mruganie, mrużenie oczu i śmiech w połączeniu z negatywnymi skutkami nie przespanych nocy, nadmiernego przesuszenia skóry, wpływu środowiska zewnętrznego oraz upływu czasu, sprawiają, że drobne zmarszczki wokół oczu pojawiają się dość wcześnie. Dlatego też niezbędna staje się szybko działająca i skuteczna pielęgnacja i ochrona. Krem-żel ma za zadanie rozwiązywanie specyficznych problemów skóry wokół oczu takich jak cienie pod oczami, drobne zmarszczki czy opuchlizna. Ten lekki, kremowy żel o unikalnych właściwościach nawilżających wchłania się z łatwością. Działa szybko, usuwając worki pod oczami, łagodząc podrażnienia oraz wygładzając zmarszczki. Regularne stosowanie kremo - żelu ujędrnia delikatną skórę wokół oczu, chroni ja przed szkodliwymi czynnikami środowiska a także zmniejsza cienie pod oczami, dzięki czemu oczy wydają się bardziej promienne. Jedyny preparat, który sprosta wszystkim wymaganiom. Hipoalergiczny. Nie zawiera substancji zapachowych. Stosować rano i wieczorem na powieki i skórę wokół oczu.

bardzo lubię:)

Używam już 3cie opakowanie i jestem bardzo zadowolona. Krem ma przyjemną konsystencję, lekką i niezwykle bogatą zarazem. Jest wyjątkowo łagodny. Wyraźnie rozjaśnia cienie pod oczami, zmniejsza drobne zmarszczki i opuchliznę.
Prawdziwy multi kosmetyk:)

Jeden minus- trzeba chwilkę poczekać, aż się wchłonie ale przy tym jak działa to naprawdę drobiazg.

Używam tego produktu od:od 2 lat

Dobry, nawet bardzo . ; )

Kupiłam go poza promocją, więc za 49.90 Na początku myślałam, że to wiele, jak na taki mały słoiczek, ale teraz stwierdziłam, że jednak nie. ; )
Krem mam już od 7 miesięcy i nadal jest go dużo. Także jest wydajny.
Ma ładne opakowanie, troszkę kanciaste, więc pewnie będzie tyrać pod koniec, ale dotychczas mi nie przeszkadzało.
Krem ma świetną konstystencję- ni to żel, ni to krem, napina skórę wokół oczu(używany 2 razy dziennie zmniejsza obrzęk i ciemne obwódki), ma neutralny zapach.
Zmniejszenia zmarszczek nie zauważyłam, ale w sumie nie zależało mi, w końcu młoda jestem. ; D
Pozostawia miłą, nawilżoną skórę.

Jedynym minusem jest fakt, że dość długo się wchłania i muszę zawsze poczekać przed snem i zaraz po przebudzeniu.
Poza tym nie mam mu nic do zarzucenia.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: Nadal pierwsze... ; D

uwaga! uczula

Miałam niestety ten krem. Piszę niestety bo tak jak moje poprzedniczki po pewnym czasie stosowania go, dostałam strasznego uczulenia, co w przypadku kremu nigdy mi się zdarzyło. Miałam czerwone, swędzące oczy jak po przepiciu. Słyszałam kiedyś, że sporo osób miało uczulenie po kosmetykach z oriflameu, ale oczywiście musiałam przekonać się o tym na własnej skórze, już więcej tego błędu nie popełnię i na pewno kosmetyk do pięlegnacji (czy to ciała czy twarzy) z oriflame nie zagości na mojej półce.

Używam tego produktu od:używałam
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Oriflame tutorial 2 konwertowany

A miało być tak pięknie...

I nawet było - do czasu. Jak to w życiu...
Krem spełnia obietnice producenta: ładnie nawilża, ładnie wygładza, ładnie odżywia i nawet zmniejsza obrzęki. Do tego naprawdę przyjemnie się go używa.
Był na tyle dobry, że po zużyciu pierwszego słoiczka, natychmiast zaopatrzyłam się w drugi. I co? No i perfidna bestia uczuliła mnie tak, że nie tylko spuchłam i moje oczy wyglądały jak dziurki w dobrze wyrośniętym drożdżowym cieście, ale jeszcze do tego swędziały tak okropnie, że w nocy, przez sen rozdrapałam powieki do ran!
Nie wiem dlaczego uczuliło mnie dopiero drugie opakowanie... Pewnie po to, żeby mi dodatkowo było żal wydanej kasy. Z zemsty trzymam je teraz w lodówce i mrożę od chyba trzech lat. Jak skończę pisać, to wywalę. Albo zostawię i użyję, jak będę się chciała przebrać za trędowatego Orka z "Powrotu króla"...
Podsumowując: krem ma fajne działanie, ale nie potrafię polecić go nikomu bez wyrzutów sumienia.

Używam tego produktu od: Używałam przez parę miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1,01

no cóż...

Zawiodłam się na tym kremie. Używając go długi okres czasu (jest bardzo wydajny, połowa starczyła mi na jakieś 2-3 miesiące) nie zauważyłam, by moje cienie choć trochę się rozjaśniły. Jedynym plusem tego kremu było to, że dobrze nawilżał skórę pod oczami. Przy połowie opakowania uczulił mnie, chociaż wcześniej nigdy nie zdażyło mi się to z żadnym innym kosmetykiem. Skóra swędziała i powychodziły mi czerwone plamki. Oddałam mamie. U mnie się nie sprawdził, więc nie polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

dla mnie ok

u mnie krem sie sprawdza. nie mam problemu z cieniami pod oczami, wiec oczekiwalam od niego glownie nawilzenia i prewencji przed zmarszczkami (tymi powstajacymi u mnie z wysuszenia). to zadaniespelnia calkiem dobrze. ma dobra konsystencje, niezbyt gesta ale i niezbyt wodnista, przyjemny w aplikacji. ze wzgledow higiennicznych nie podoba mi sie sloiczek. myslalam ze wydobycie koncowkiz kancastego pudeleczka bedzie ponad moja cierpliwosc ale mile zaskoczenie- krem mimo dziwacznego opakowania dosc dobrze sie nabiera

Używam tego produktu od:3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1.5

nie podoba mi się

Krem nie spełnia żadnych obietnic producenta - za słabo nawilża, nie napina skóry, nie ujędnia, zmarszczki są po nim tak widoczne, jak były, nie usuwa cieni i opuchlizny. Poza tym, nie wiem, czy trafił mi się jakiś trefny egzemplarz, bo krem śmierdział od samego początku, jakby był zepsuty. Kwadratowy słoiczek utrudnia wydobycie kremu do końca.

Używam tego produktu od: ok. 2 mies.

Lubię go

Krem ma wiele plusów:
- właściwie brak zapachu;
- ładny kolor;
- miłą konsystencję, trochę ciężkawą, gęstą, ale nie tłustą;
- dosyć szybko się wchłania;
- można stosować na dzień pod makijaż;
- używam też na noc;
- porządne nawilża i koi oklice oczu, które mam dość wrażliwe;
- leciutko rozprasowuje zmarszczki, które u mnie powstają z przesuszenia.
Minusy:
- cena;
- opakowanie, wolałabym tubkę z dzióbkiem, a teraz w dodatku będą go produkować w kwadratowym słoiczku!;
- kilka razy mnie podrażnił, ale to w sytuacji ekstremalnej, kiedy miałam stan zapalny oczu.
Co do zmniejszania worków i cieni - nie wiem, bo nie mam z tym problemu.
W promocji kupię ponownie.

W mojej szafce siedzi leń

nic nie robi cały dzień .. ;)
Ten krem nie robi z moimi oczami absolutnie nic. Bo to, że trochę nawilża, to nie jest chyba żadna rewelacja. Używam go od niecałego miesiąca, i mam wrażenie, że jakbym go nie używała, to efekt byłby taki sam. I nie miałabym skaleczonego palca.

Zniechęciłam się do tego kremu, i może trochę nawet się czepiam. Ale już piszę dlaczego. Oprócz nicnierobienia, krem jest zielonkawy, i mam wrażenie że smaruję się jakimś barwnikiem, bowiem ma tendencję do skupiania się koloru w jednym miejscu na nakrętce. Przy pierwszym otwarciu znalazłam tam zielone skupisko barwnika (?).
Po drugie, krem kiepsko się wchłania, niby jest lekki, bo to jest taki krem-żel, ale jak się go położy choćby odrobinę za dużo, to oczy się lepią w nieskończoność. Można sobie wklepywać i wklepywać...
Po trzecie - i to jest już rzecz oburzająca - dwukrotnie przecięłam sobie skórę na palcu, otwierając opakowanie. Brzmi niewiarygodnie, zgadzam się, dlatego też za 1 razem jak znalazłam skaleczenie, w ogóle nie wiedziałam, że to od tego. Dopiero jak przecięłam sobie skórę dokładnie w tym samym miejscu, w chwili odkręcania opakowania, zorientowałam się, że to przy otwieraniu tego pudełeczka. Słoiczek ma na górze (przy nakrętce) ostrą krawędź, która jest fabrycznie źle zaoblona i przy mocnym pociągnięciu palcem można się skaleczyć. Nie do uwierzenia, a jednak. Za to jedna gwiazdka w dół, byłby 3 a są dwie. Chociaż właściwie to i tak za dużo.

Taki o...

Zuzylam 2 pudeleczka tego kremu i powiem ze zadnych rewelacji ze skora pod moimi oczami nie zauwazylam. Fakt ze jest lekki, bezzapachowy, szybko sie wchlania, delikatny nie podraznia oczu, ale to tyle. Nie zauwazylam zeby likwidowal cienie czy worki pod oczami nawet po dluzszym stosowaniu. Skora specjalnie tez sie nie ujedrnila. Uwazam,ze cena jest za wysoka jak na taki krem,z tym, ze ja go kupilam w promocji.

Taki sobie

Bardzo przecietny kremik, nawilza w niewielkim stopniu, nie likwiduje cieni, nie zmniejsza zmarszczek. Chwile po nalozeniu kremu skora wokol oczu natychmiast wraca do swojego poprzedniego stanu. za te cene nie warto nawet probowac.

leciutki

Właściwie kosmetyk na 3 + za to, że jest mało wydajny. Idealnie się wchłania, fajnie nawilża i ożywia skórę pod oczami. Używam go od dłuższego czasu pod makijaż, szybko można nalożyć korektor, bazę i cienie, bo krem wchłania się po chwili i nie zostawia żadnych warstw. Niestety szybko się kończy.
Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie.