Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Marion, Natura Silk, Błyskawiczna odżywka do włosów łamliwych i z rozdwojonymi końcówkami

Formuła odżywki zapobiegająca łamaniu i rozdwajaniu się włosów. Zawiera jedwab i kompleks multiwitaminowy: A, E, H, F i prowitaminę B5, które pomagają zapobiegać rozdwajaniu i łamaniu się włosów, wygładzają i odżywiają włosy bez ich obciążania, ułatwiają rozczesywanie i układnie oraz zapobiegają elektryzowaniu się włosów. Zabezpieczają także przed promieniowaniem UV i wysoką temperaturą, nadają zdrowy wygląd, miękkość i blask, zapewniają skuteczna ochronę przez działaniem czynników zewnętrznych.

Przyjemna, lekka odżywka

Produktów do włosów z firmy Marion używam od dobrych kilku lat i zawsze do nich wracam. Produkty są dobre i w bardzo przystępnej cenie. Do takich produktów należy również ta odżywka.
Na odżywki w sprayu przerzuciłam się od momentu ich odkrycia. Dla mnie to super alternatywa jeśli (tak jak ja) nie możesz wygospodarować 15 minut na odżywkę do spłukiwania :)
Ale przechodząc do rzeczy.
Mam długie, gęste i ciężkie włosy.

Plusy:
*lekka konsystencja
*nie obciąża i nie skleja włosów
*nabłyszcza włosy
*włosy lepiej się rozczesują
*włosy są miękkie, mniej się puszą
*opakowanie – przezroczyste (wiadomo ile produktu zostało), poręczne, a atomizer nie zacina się
*cena – na internecie ok. 6 zł
*wydajność – jak kto psika, ale mi wystarcza na ok. 2 miesiące
*zapach – brzoskwiniowy?

Minusy:
*mogłaby lepiej nawilżać włosy (tak jak jej niebieska siostra).
*w dłuższej perspektywie raczej nic nie robi z włosami

Z dostępnością jest coraz lepiej – chyba na stałe weszły do oferty Biedronki :)

Muszę pozużywać resztę odżywek, ale przy zakupach w internecie, jeśli się na nią natknę, z pewnością zrobię zapasy.

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518346].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolejna świetna w sprayu

Kupiłam ją w Biedronce razem z wersją rozświetlającą. Obie były za 4,19 zł.
Plusy
+tania
+wydajna
+skład
+polska firma
+nie obciąża
+bardzo ułatwia rozczesywanie
+nie skleja włosów
+spray bez zarzutu
+nabłyszcza
+zapobiega elektryzowaniu
+brzoskwiniowy zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493511].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardziej by końcówek nie zniszczyć

Odżywki używam rzadko. Patrząc na skład oczekuję od niej raczej nabłyszczenia, ułatwienia rozczesywania i lekkiej ochrony przed zniszczeniami mechanicznymi czy np. chlorowaną wodą na basenie.
Ogółem jako produkt ochronny raczej się sprawdza. Nadaje też całkiem ładny połysk. Nie podoba mi się natomiast zapach – jak w przypadku większości kosmetyków Marion, zbyt intensywny. Całe szczęście nie utrzymuje się na włosach bardzo długo.
Rozczesywanie ułatwia bez zarzutu.
Nie mogę jej natomiast używać co mycie, bo po prostu trudno ją zmyć, a włosy robię się przy regularnym stosowaniu matowe i gumowate, co jest oznaką nabudowania silikonów. Taką warstwę dobrze usuwa ją kilka myć silnie oczyszczającym szamponem, co dla moich suchych włosów jest za wysoką ceną za ochronę mechaniczną.
Wydajność jest bardzo dobra, odżywka jest nie do zużycia wręcz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1467637].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Na pewno nie odżywia

Nie nazwałabym tego odżywką, tylko sprayem/mgiełką.
-Nie chroni przed temperatura
-Nie chroni końcówek
-Nie odżywia
-Nie nawilża

+ Ładny zapach
+ Włosy sie mniej puszą
+ Dobrze się rozczesują dzieki temu psikaczowi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466112].usefull || 0 }}% pomocna.

Znam ją już tyle lat

Kiedyś często ją stosowałam. Bardzo wygodna w użyciu. Szybka. Włosy się po niej dobrze rozczesują. Ładnie pachnie. Bardzo wydajna. Nie przetłuszcza. Włosy są po niej miękkie. Cena też w porządku. Może nie odżywia jakoś mega, ale plus, że nie obciąża włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1305001].usefull || 0 }}% pomocna.

Mgiełka nie odżywka

"odżywka " jak dla mnie trochę przekłamane słowo. Raczej mgiełka do włosów o bardzo przyjemnym zapachu, który długo utrzymuje się na włosach.
Ułatwia rozczesywanie, nie obciążając włosów,
Polecam jako mgiełka i do rozczesywania włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1271861].usefull || 0 }}% pomocna.

bez fajerwerków

Produkty z mariona są z reguły kosmetykami,które mają ładnie pachnieć i nic nie robic z włosami. tak jest w tym przypadku. Wcale nie poprawia kondycji naszych końcówek ani nic z tych rzeczy. Po prostu ma ładny zapach i jest mega odświażająca i to tyle. Równie dobrze marion mógłby zacząc produkowac serie mgiełek do ciała bo ich produkty niczym sie nie róznią od tradycyjnych mgiełek ...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1179748].usefull || 0 }}% pomocna.

jeszcze do niej wrócę

Fajna odzywka, godna polecenia i wypróbowania. Nie obciąża włosów. Przy moich wysokoporowatych i farbowanych włosach sprawdza się dobrze. ;) Szkoda, że tak szybko się kończy, jak dla mnie średnio wydajna, ale za tę cenę (ok 7zł w chemicznym), jestem w stanie to wybaczyć. :) Chętnie kupię nie raz ;)

Plusy:
*opakowanie,
*wygładzenie,
*łatwa aplikacja,
*zapach
*cena i dostępność.
Minusy:
*pojemność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178848].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiona mgiełka

Wspaniała odżywka do włosów długich i bardzo długich. Odkryłam ją już dobrych kilka lat temu, a wciąż mnie zachwyca.

Wiadomo, zniszczonych włosów nie naprawi, ale znacznie pomaga utrzymać moje końcówki w nienagannym stanie.

+ zdecydowanie ułatwia rozczesywanie
+ włosy stają się lekkie, miękkie, sypkie, mogłabym je dotykać godzinami
+ nie obciąża
+ wygładza fryzurę, nadaje blasku
+ latem używam ją na suche włosy, aby chronić włosy przed działaniem słońca, odświeżyć je
+ zapach - świeży, kojarzy mi się z brzoskwiniami
+ atomizer działa bez zarzutu

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1122051].usefull || 0 }}% pomocna.

Tania i dobra

Przy moich mocno rozjaśnionych, cienkich i łamliwych włosach delikatne rozczesywanie to podstawa.
Ta mgiełka idealnie się do tego nadaje, choć nie odżywia jakoś rewelacyjnie.

+ ułatwia rozczesywanie, lepiej niż odżywki do tego przeznaczone
+ ładnie pachnie
+nie obciąża włosów, a stosowałam ją szczodrze
+ cena

- nie specjalnie odżywia
-nie czułam żeby końcówki były zabezpieczone, ale ja używam jeszcze do nich olejku, więc nie razi mnie to bardzo

Używam tego produktu od: lipca
Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1094086].usefull || 0 }}% pomocna.