Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Puder w kamieniu z jedwabiem i witaminą E

Puder w kamieniu z jedwabiem i witaminą E

Wygładza i daje jedwabistą gładkość skórze. Formuła bogata w witaminę E, dzięki czemu skóra jest odpowiednio nawilżona. Nadaje zdrowy, naturalny kolor, maskuje niedoskonałości. Łatwo się aplikuje, nie pozostawia smug, zapewnia wyjątkową trwałość przez wiele godzin.

Występują w zestawach dwóch lub czterech idealnie komponujących się ze sobą kolorach.

Cena: 12zł / 15g

Pomarańczowy odcień - nie dla mnie

Puder kupiłam z ciekawości, kiedy jeszcze nie miałam swojego faworyta i byłam na etapie poszukiwań. Mam bardzo jasną karnację i chciałam otrzymać efekt matowej, gładkiej i porcelanowej skóry. Niestety ten puder nie spełnił moich oczekiwań.

Plusy:
- ładny, delikatny zapach
- dostępność
- cena ok 11zł to nie jest fortuna, bardzo tani
- świetnie wyposażone opakowanie (gąbeczka, lusterko - poręczne)
- nie wysusza
- nie uczula

Minusy:
- uboga gama kolorystyczna, trudno wybrać coś odpowiedniego dla jasnej cery
- puder nadaje pomarańczowy kolor skórze! (najgorsze, co mogło mnie spotkać, bo lubię bardzo jasne matowe skandynawskie odcienie skóry)
- efekt maski na twarzy przez niezbyt naturalny odcień
- nie daje matu nawet po nałożeniu!
- niezbyt dobre krycie
- szybko znika z twarzy

Podsumowując, za tą cenę przez internet można zamówić chociażby puder Rimmel Stay Matte, który jest moim faworytem, fajnie matuje i nadaje efekt porcelanowej, jasnej, gładkiej twarzy.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009550].usefull || 0 }}% pomocna.

ujdzie..

Miewałam już lepsze pudry.. ten nie jest najgorszy :) Jednak za taką cenę, spodziewałam się nieco lepszych rezultatów.

Podobno dla cery normalnej jest w sam raz.. dla cery tłustej i mieszanej - niekoniecznie. Podkreśla skórki w suchych obszarach, za to w tłustych trzyma się bardzo krótko.. :/

Gąbeczka aplikuje tak sobie. Dużym plusem dla mnie jest lustereczko :)

Nie wiem czy do niego kiedyś wrócę.. może w akcie desperacji :D

+ wydajny
+ piękny, cukierkowy zapach <3
+ pudełeczko z lusterkiem

+/- gąbeczka
+/- cena

- trwałość
- podkreśla suche skórki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979010].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam nastolatkom!

+ niska cena
+ wystarczająca gama kolorystyczna
+ matuje dobrze i nie za mocno
+ posiada gąbeczkę, którą puder wygodnie się nakłada
+ posiada lusterka co jest przydatne

Może dla niektórych jest to puder, który za lekko matuje, ale jak dla mnie, posiadaczki normalnej cery jest całkiem fajny :)

Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948879].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

taki sobie :)

Puder bardzo lekki. Do zadań specjalnych się nie nadaje. Można go stosować jedynie to minimalnego zmatowienia skóry. Odcień troszkę pomarańczowy ale nie stanowi to dużego problemu bo przecież jest bardzo delikatny.

Najwięcej plusów ma opakowanie. Mięciutka gąbeczka, którą bardzo przyjemnie nakłada się puder. Lusterko w opakowaniu to coś to uwielbiam. Przegródka na gąbkę też dobrze przemyślana.

Podsumowując :
Jest to produkt dla niewymagających osób. Jeśli oczekujecie efektu super matowego to odradzam . A jeśli chcecie używać go do delikatnego przypudrowania noska - jak najbardziej OK.

Moim zdaniem produkt jest adekwatny do swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1, standard

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[944282].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Od około roku posiadam- wtedy kupiłam po raz pierwszy i ostatni.
Odradzam dla cery tłustej i mieszanej- nie matuje, wręcz przeciwnie, jeśli ktoś ma największe problemy z błyszczącym się czołem- o zgrozo + niedoskonałości, nawet najdrobniejsze tak jak właśnie ja- odradzam, nie uzyskacie efektu matu nawet po nałożeniu, ewentualnie możecie liczyć na efekt \'\'dziwnej brudnej maski\'\', o taaak ;). Plusem jest jedynie wygodne opakowanie. Dość długo od kupna go nie używałam, wkońcu skończył u mnie jako bronzer, dlatego dam tą jedną gwiazduchę ;).

Używam tego produktu od: Niebawem minie rok :P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942003].usefull || 0 }}% pomocna.

Cena równa efektowi

Produkt kupiłam w Rossmannie. Niestety nie trafiłam z odcieniem.

Plusy:
+ cena
+ wygodne opakowanie
+ ładny zapach
+ używam teraz jako brązera ponieważ jest za ciemny

Minusy:
- źle matuje
- pomarańczowy odcień
- robi efekt maski

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 nieskończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[936764].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety ;[

Niestety cena i wygląd ogólny ok, + miły zapach, lustereczko i gąbeczka.
Nie kryje, pozostawia dziwne ślady po nałożeniu i ... mam wrażenie jakbym na twarzy w ogóle go nie miała :(
Sprawdza się tylko z dużą ilością dobrego podkładu jako lekkie wymatowienie.

Używam tego produktu od: 3 miesące
Ilość zużytych opakowań: 1 15 gram

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[936757].usefull || 0 }}% pomocna.

Jednak nie

Produkt kupiony za jakieś 6zł na promocji w Rossmannie. Szczerze mówiąc warto poczekać na promocję, bo 12 zł za ten puder to moim zdaniem za dużo. Nie jest zły, ale miałam lepsze :)

Zalety
-pudełeczko z lusterkiem i miękkim puszkiem do nakładania (puszek dobrze zastępuje pędzel w podróży)
-wydajność (3msc przy codziennym stosowaniu)
-nie wysusza
-nie uczula

Wady
-mało odcieni
-cena (lepiej kupić puder z Editt za 3zł)
-średnio matuje (posiadam cerę mieszaną)

Używam tego produktu od: 3 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 -15g

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925735].usefull || 0 }}% pomocna.

słaby

Puder kupiłam podczas promocji -49 % i całe szczęście że zapłaciłam za niego tylko ok 6 zł, bo jest bardzo słaby.

Plusy:
+cena
+dostępność
-dość dobrze matuje (mam cerę mieszaną w kierunku suchej)
-opakowanie z lusterkiem
-przyjemny zapach
-nie kruszy się

Minusy;
-mały wybór odcieni
-znikome krycie
-nie wygładza skóry
-trzeba go aplikować kilka razy żeby dawał jakiś efekt
-pomarańczowy odcień
-zapycha
-opakowanie z jednej strony bardzo przydatne dzięki obecności lusterka a z drugiej strony przednia szybka odpadła po kilku użyciach

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924470].usefull || 0 }}% pomocna.

jedna gwizdka

puder zachęcił mnie swoją ceną i zdecydowanie zapachem - delikatny perfumowany i dość długo utrzymujący się na twarzy. w przeciwieństwie do pudru, który nie miał żadnych pozytywnych zastosowań, a na skórze nie wytrzymywał nawet kilku godzin.
\\n
\\npuder stanowił pewnego rodzaju widoczną warstwę na twarzy. kolor niby profesjonalnie dobraniu nie współgrał z moją karnacją.
\\n
\\npo ok. tygodniu używania na powierzchni pojawiły się takie jakby twarde bąbelki, co ni jak pomagało w nakładaniu pudru na gąbeczkę.
\\n
\\nopakowanie jak najbardziej plus, chociaż trochę wkurzało, bo trzeba było podnieść puder by dostać się do lustereczka i gąbki.
\\n
\\njeśli ktoś planuję zakupić puder z samej chęci posiadania i nałożenia na twarz czegokolwiek to polecam. ja jednak od pudru wymagam jego podstawowych funkcji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[907090].usefull || 0 }}% pomocna.