AA Reti+Vit, Liftingujące kapsułki pod oczy

AA Reti+Vit, Liftingujące kapsułki pod oczy

Pojemność 20 szt

Kapsułki zawierające nietłusty olejek, stanowią intensywną kurację przeciwzmarszczkową przeznaczoną do pielęgnacji skóry wokół oczu. Ich zadaniem jest ujędrnianie skóry i wygładzanie zmarszczek. Duża dawka retinolu skutecznie pobudza odbudowę struktur skóry, a ceramidy i sfingolipidy pomagają w wypełnieniu struktur śródskórnych, co sprawia, że zmarszczki staja się płytsze i mniejsze. Stosować na dzień i na noc. Otworzyć kapsułkę naciskając na nią. Nanosić olejek opuszkami palców, wklepując delikatnie w skórę wokół oczu. Preparat nie powoduje podrażnienia spojówek.

uczuliły mnie

Kupiłam te kapsułki zachęcona przeczytanymi tutaj opiniami. Wklepałam olejek i czekałam aż zacznie prostować moje zmarszczki. No i zaczęłam czuć... straszne szczypanie. Następnego wieczora powtórzyłam eksperyment - to samo. Po trzeciej próbie moje oczy były czerwone i spuchnięte, leczyłam je ponad tydzień. Oddałam kapsułki mamie - niestety na nią działają tak samo.

makabra

I to ma być kosmetyk do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii? Ja alergiczką nie jestem, ale po użyciu wieczorem, miałam rano suchą, mocno piekącą skórę pod oczami i do tego spuchnięte worki. Musiałam ratować się świetlikiem.

to jednak nie to

Za taka cene oczekiwalam czegos dosc dobrego.Niestety zawiodlam sieBardzo ladne opakowanie i ladne poreczne kapsulkijedna kapsulka starczylaby mi spokojnie i na rano i na wieczor (ale nie wiedzialam czy tak mozna-higienicznie itp to wolalam nie ryzykowac)Niestety na wygladzie i wydajnosci konczy sie wiekszosc zaletPo formie olejkowato-tlustej oczekiwalam intensywnego dzialania na moje cienie i opuchniecia.Niestety rano oczy byly bardzo opuchniete-chyba forma okazala sie zbyt ciezkaMam zamiar sprobowac go jako dorazna kuracje w formie maseczek na oczy bo zal mi wyrzucic a codzienne stosowanie nie daje zadnego efektu rozjasnienia cieni. A mile stosowanie i lekkie natluszczenie skory to nie wszystkoIlość zużytych opakowań: polowa jednego. Zuzyje to i wiecej nie kupie

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

troszke mnie zawiodl...

Fakt, rozjasnil mi cienie - ale naprawde leciutko. I troscke go malo. Poza tym - przy jego stosowaniu zaczelam miec sklonnoc do porannego puchniecia powiek a wczesniej tego nie bylo.... Coz - szukam dalej odpowiedniego dla siebie srodka./ Ilość zużytych opakowań: 1

niewidzialne kapsułki

Właśnie kupiłam sobie te wspaniałe kapsułki i jestem zdumiona ich działaniem, po 3 kapsułkach skóra pod oczami jest ładnie napięta i się tak nie marszczy gdy się śmieję do lustra sprawdzając ich działanie. Olejek wchłonął się w ciągu 10 sek. z zegarkiem na ręce. Miałam też troche spierzchnięte usta i resztką posmarowałam je i na drugi dzień były jak nowe. Jako osoba, która wszystko musi spróbować (organoleptycznie)stwierdziałam bytność witaminki A+D, a obudowa kapsułki jest jadalna i bardzo smaczna. Gdy otworzyłam kartonowe opakowanie i wyjęłam słoiczek z kapsułkami to aż jęknęłam myśląc, że ich tam zupełnie nie ma - gdyż na to wyglądało i za to odejmuję jedną gwiazdkę. Pojemniczek wygląda jakby był pusty - ależ im się udało mnie nabrać.

Na szczęście DZIAŁA!!!

Naprawdę działa. Olejek jest bardzo, bardzo delikatny, bezzapachowy. Pierwsze dosyć głebokie zmarszczki, zaczęły pojawiać się już pół roku temu /pracuje na zmiany, co cztery dni wypada zmiana nocna, 12h przy komputerze w nocy :(, to daje się we znaki/Olejek świetnie rozjaśnił cienie, a zmarszczki zrobiły się WYRAŹNIE mniejsze i płytsze!!! Oczka są wypoczęte, opuchlizna znikła. Sama czuję się genialnie z "nowymi" oczkami.Nieporęczne są tylko te nieszczęsne kapsułki. Ciężko otworzyć tak, by nie stracić trochę olejku. Jedna kasułka starcza na trzy - cztery razy. Niestety po otwarciu nie ma jej jak przechowywać, bo zawsze się przewraca :(

zmniejsza cienie

Z czystym sumieniem mogę dać 4 *, wiecej raczej nie, bo kupiłam te kapsułki trochę "na wyrost". Nie potrzebuję za bardzo działania liftingującego, ale kupując, oczekiwałam, że odżywią i nawilżą moją poszarzałą skórę pod oczami, ze skłonnością do przesuszania i z ciemnymi obwódkami.Kapsułki bardzo mocno napięly moją skórę, aż za mocno (ale jak już napisałam, to nie jest do końca kosmetyk przeznaczony dla mojego wieku). Początkowo używałam te kapsułki codziennie, później zrobiłam sobie przerwy, bo miałam kłopoty z oczami (pękły naczynka w oku w czasie sesji) i nie chciałam męczyć oczu nie do końca sprawdzonymi preparatemi. Następnie używałam jako 2 - 3 dniowe kuracje. W efekcie bardzo rozjaśniły mi cienie, aż takiego efektu się nie spodziewałam. Olejek jest rochę tłusty, ale po dłuższym czasi się wchłania, lepiej używać go głównie na noc, bo trudno na niego nanieść korektor. Za parę lat o niego wrócę.Aha, i jedna kapsułka starcza na dzień i na noc, i jeszcze uraczałam nią mamę i męża.Ilość zużytych opakowań: 1