Max Factor, Seamless (Podkład)

Max Factor, Seamless (Podkład)

Niezwykle lekki podkład do twarzy Seamless Make-Up Max Factor gwarantuje niewidoczną linię makijażu - 96 % kobiet testujących Seamless Make-Up nie było w stanie wskazać miejsca, w którym kończy się podkład, a zaczyna skóra. Seamless Make-Up ma wyjątkowo lekką konsystencję - dzięki systemowi mikrodyfuzji, który jest nową unikalną technologią firmy Max Factor. Polega na tym, że mikroskopijne składniki podkładu (dwutlenek tytanu, talk, cząsteczki barwników ) przywierają do skóry, zapewniając jej gładki, równomierny i naturalny wygląd. Substancja nawilżająca - propylene glycol. pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia i przeciwdziała wysuszaniu skóry. Seamless Make-Up jest zdumiewająco łatwy w użyciu - nawet dla kobiet nie mających doświadczenia w używaniu podkładów 6 odcieni pozwala dobrać tonację odpowiednią dla danej barwy skóry.

Cena: ok. 45zł / 30ml

dla mnie jest super !

miałam go juz pare lat temu i mnie zachwycił, teraz kupiłam go ponownie i znów jestem bardzo zadowolona. żałuję tylko że wzięłam odcień bronze a nie sand tak jak ostatnio. mam cere mieszaną i podoba mi się jego naturalny wygląd, nawet to lekkie świecenie. u mnie nie podkreśla skórek za to ładnie kryje popękane naczynka. dla mnie bardzo dobry.

Używam tego produktu od:pare lat temu
Ilość zużytych opakowań:1,5

taki sobie

mialam ten podklad z 4 lata temu, stosujac go w trakcie 1 opakowania bylam w miare zadowolona, jednak przy drugim opakowaniu cera chyba zbyt bardzo sie do niego przyzwyczaila i cera wygladala jakby bez podkladu w takim znaczeniu,ze niedoskonalosci byly widoczne a do tego pojawila sie wysypka. Nie wiem,moze trafilam na jakis przeterminowany,bo przy 1 opakowaniu byl w miare.

Używam tego produktu od:kiedys 4 lata temu

dobry, lekki podkład

Podkład zdecydowanie dla kobiet, które nie mają większych problemów z cerą. Jest delikatny, o płynnej konsystencji, nadaje twarzy blasku.
Faktycznie nie odcina się od skóry, nawet najmniej wprawna osoba doskonale poradzi sobie z jego rozsmarowaniem.
Posiadam kolor 03- neutralny, uzywam go w zimie kiedy skóra jest słabo opalona.
Myślę, że Panie, które nie preferują mocnego, ciężkiego makijażu- bedą z Max Factora zadowolone.

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Eris film 2

szkoda tej kasy!

Rzeczywiscie seamless! Twarz wyglada po jego nalozeniu dokladnie tak samo jak i przed, moze ma troche wiecej koloru.. nie matuje, nie pokrywa przebarwien, naczynek, krost, no niczego.. a to co ci sie ostanie na buzi, schodzi po godzinie.. jak moja poprzedniczka, moge go porownac do fluidu za 10 zl, szkoda kasy..

Ilość zużytych opakowań:1, niecale

calkiem fajny

uzywalam tego podkladu kilka lat temu i pewnie bym go nie zmieniala gdyby nie to ze po pierwsze ciezko go juz kupic a po drugie jak kazda kobieta ciagle szukam czegos lepszego nawet gdy juz jest dobrze :P nie zmienia to faktu ze podkladzik wspominam bardzo dobrze, jest lekki ale calkiem dobrze kryje, nie robi plam, latwo stapia sie ze skora wiec jest prawie niewodoczny, ale najlepsze bylo to ze tego podkladu w jasniejszym odcieniu uzywalam jako korektora i swietnie sie spisywal :) szczegolnie jak troszke zgestnial po dlugim uzywaniu :P

Ilość zużytych opakowań: 5-6

Fajny

Co do stapiania się ze skórą to zgadzam się bez dwóch zdań, super pod tym względem. Uważam jednak że zbyt uboga kolorystyka i ciężko dopasować odcień, do mojego typu cery nie jest zbyt super ale moja siora używała i nie ma jakiś problemów z cerą i bardzo zachwalała. Konsystencja jest do bani...

Używam tego produktu od:1 miesiąc

dobry. nawet bardzo.

dobry dla cer, ktore nie sprawiaja problemow. ma bardzo dobre odcienie, co jest typowe dla maxfactora.
mialam jedno opakowanie i zuzylam do samego konca-bardzo mi odpowiadal. wyrownywal koloryt cery, lekko ja matowil, wcale nie bylo go widac...lubilam go.

czy kupie jeszcze raz?

coz...na razie bardziel polubilismy sie z jego kuzynem. wole maxfactor color adapt:)

Ilość zużytych opakowań:jedno

OK, ale nie dla tłustych cer

Używałam go zanim trafiłam na mój ukochany Revlon:) Ale Seamless wspominam dobrze, przede wszystkim z powodu efektu jaki nadawał-a była to swieża, naturalnie wyglądająca cera. Podkład ten nie był ciężki i nie czuło się maski, nie zatykał porów, całkiem dobrze krył niedoskonałości. Zapach również był przyzwoity. Konsystencja raczej rzadka, ale nie było problemów z nakładaniem. Minusem bez wątpienia jest nietrwałość podkładu-przy cerze mieszanej wytrzymywał 5-6 godzin, najszybciej znikając ze strefy T.
Poleciłabym go dziewczynom z suchą/normalną cerą.
Nie kupię go już tylko ze względu na to, że odnalazłam swój ideał, czyli Revlon.Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu

nie dla mnie

Mom cere tłustą wiec wogóle sie nie sprawdza :/. Nie kryje dobrze, a po kilkudziesieciu minutach skóraniesamowicie się błyszczy. I wylewa mi sie z tubki.

mój ulubieniec;)

Mój ulubiony-lekki,delikatny,trwały, nie wysusza moje suchej cery, nie podkresla przesuszeń,ładnie stapia sie z kolorytem cery.wytrzymuje w stanie nienaruszonym szaleństwa typu sylwester czy dyskoteka.Kolorki fajne-mój ulubiony to 5 i 6. Naturalne ale nie dla ,,bladawców".Czasami zdradzałam go z innymi podkładami i skruszona wracałam.
Teraz musiałam zrobić zapasy bo jest wycofywany ze sprzedaży;( bo podbno nie miał zbytu(????)

straszny przeciętniak

Ma wielka wadę szybko spływa i znika z twarzy co za ta cenę jest nie do przyjęcia. Moge go porównać do podkładu za 10 zł.Oprócz tego bardzo szybko, po jakiejś godzince dwóch zaczyna mi sie świecić twarz jak po smalcu:( Strasznie leisty, zawsze wylewa mi się z tubki:(Dobrze,że nie wydałam na niego tle kasy tylko dostałam w spadku po bratowej:)

dobry

używam go od bardzo dawna ( na wiosnę i jesień nr 06 w zimie 03).moja cera go uwielbia.jest lekki,niewidoczny na twarzy,lekko kryje,buzia jest rozświetlona i jakby wypoczęta.malowałam sie nim na swój slub utrwalając go artdeco i efekt był zachwycający.nie wymaga-w przypadku mojej suchej cery-pudru,wymaga za to dobrego kremu pod spód.nie podkreśla przesuszeń,ładnie wygładza cerę,nie ,,złazi" w ciągu dnia. czasami go zdradzam z LRP np lub z YR ale wracam do niego:)
Opakowanie mnie nie zachwyca-mało ekonomiczne.