Intima, Ziołowy płyn do higieny intymnej - Babka Lancetowata (stara wersja)

Intima, Ziołowy płyn do higieny intymnej - Babka Lancetowata (stara wersja)

Ziołowy płyn do higieny intymnej z wyciągiem z babki lancetowatej, który działa przeciwzapalnie, łagodzi uczucie świądu i pieczenia oraz regenerującą naskórek prowitaminą B5 (D-Panthenol). Delikatniejszy od mydła, skutecznie je zastępuje. Zawiera łagodne substancje myjące pochodzenia roślinnego.
- Wpływa kojąco na podrażnienia śluzówki i zapobiega ich powstawaniu.
- Reguluje funkcje błon śluzowych oraz chroni przed niekorzystnymi zmianami w śluzówce.
- Wzmacnia system ochronny błon śluzowych, działając lekko przeciwbakteryjnie.
Utrzymuje fizjologiczne pH miejsc intymnych i korzystnie wpływa na naturalną florę bakteryjną. Neutralizuje nieprzyjemny zapach oraz zapewnia uczucie czystości i świeżości przez cały dzień. Ma doskonałe własności myjące, dobrze się pieni i jest bardzo wydajny w użyciu. Przebadany w Instytucie Położnictwa i Chorób Kobiecych Akademii Medycznej w Gdańsku.
Odpowiedni także dla kobiet w ciąży.
Substancje aktywne:
wyciąg z liści babki lancetowatej, prowitamina B5 (D-Panthenol).

łagodzi podrażnienia

Całkiem dobry płyn do higieny intymnej. Naprawdę łagodzi podrażnienia, daje fajne uczucie odżwieżenia i bardzo dobrze spisuje się w czasie okresu ale i normalnie też.

Minusy
Zapach i ogólnie chemia w składzie. Wolę mniej pachnące żele/płyny do higieny intymnej no i skład też nie powala dlatego odejmuję 2 gwiazdki

Jasne widziałam skład jak kupowałam ale już nie wiedziałam co mam kupić na podrażnienia a i oferta drogerii była ograniczona więc padło na tą ziaję. Ale raczej już do niej nie wrócę

Używam tego produktu od: 2mies

Wszystko ok, gdyby nie....

No właśnie...płyn jest całkiem w porządku.
Cena, wydajność, dobre mycie i uczucie świeżości, ale...
naczytałam się za dużo na temat SLSów i to w płynach do higieny intymnej.
Zdecydowanie nie powinno ich tam być!
Gdyby nie to byłby naprawdę jednym z lepszych,ale skład mi zdecydowanie nie odpowiada :(
Zaopatrzyłam się już w taki nienapakowany chemią :)

Używam tego produktu od:3 miesięcy

rewelacja!!!

Co jak co, ale płyny do higieny intymnej Ziaji są naprawdę godne polecenia. Przede wszystkim ich różnorodność pozwala dobrać ten jeden odpowiedni dla danej kobiety, wychodzący na przeciw jej problemom.
Ja początkowo używałam czerwonego płynu z borówką. Potem z braku borówki w osiedlowym Rossmannie kupiłam płyn z babką lancetowatą :) jestem z niego naprawdę zadowolona. Świetnie odświeża i pielęgnuje. Zauważyłam o wiele mniej podrażnień. Dodatkowo płyn przyjemnie pachnie - sklepem zielarskim :) Ostatnio zauważyłam nawet, że podkrada mi go mój chłopak :P
Polecam(y - oboje;))

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań:3x200ml, 2x500ml

WŁOSY lokówka objętość

dobry

bardzo dobry płyn, przy tym tani i wydajny. Swietnie sie pieni, daje uczucie złagodzenia i swierzosci, ktore jeszcze sie utrzymuja roche czasu :) zapach przyjemny,. kojarzy mi sie z czasami kiedy na podwórku na rozbite kolano najlepsa byla babka lancetowata własnie ;)

duzy plus. :)

na razie poczatki z tym plynem mam, dlatego 4 gwiazki. ale mysle ze spokojnie starrczy na dłuuugo :D (mam duze opakowanie)

Używam tego produktu od: tydzien

Super.

Dobrze się pieni, nie uczula. Czuję się po nim świeżo. Wydaje mi się, że łagodzi podrażnienia. Mój mąz także go używa i jest z niego bardzo zadowolony. W dodatku płyn ten jest niedrogi i bardzo wydajny.
Generalnie sądzę, że Ziaja ma świetne płyny do higieny intymnej.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: kilka

pachnąca łąka

Delikatny, nie uczulający. Używam od kiedy się pojawił na rynku. Wcześniej używałam niebieskiego migdałowego. Nawet jezeli zmieniłam bo nie mogłam go akurat znaleźć i tak do niego wracam. Pachnie jak polne kwiaty:)

Używam tego produktu od: od kiedy sie pojawił na rynku
Ilość zużytych opakowań:dużo

dobry płynik

Tani, dobry. Polecałabym raczej dla dziewczyn bez problemów. Dobrze się pieni i przyjemnie pachnie. Małe poręczne opakowanie. Mojemu synowi też się podoba kiedy sobie siedzi w wanience ;) zwłaszcza kusi go ta biała kuleczka.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

dla mnie bomba!

Jestem wierna płynom Ziaji od wielu lat. Najpierw używałam tych niebieskich, ale wolę ziołowe. Babka lancetowata to strzał w dziesiątkę! Bardzo wydajny, dobrze się pieni, tani, nie uczula, łagodzi podrażnienia a do tego ten zapach, hmmmmmmmm...śliczny. Najlepszy z całej serii Ziaji. Próbowałam już tych AA, Bieledy i dr Eris, ale babka lancetowata to mój absolutny faworyt.
Generalnie bardzo polecam! :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań

dobry płyn za niewielką cenę!

Uważam, ze płyn ten jest delikatny w działaniu, ma łagodny ziołowy zapach(ja mam z mniszka lekarskiego), rzeczywiscie łagodzi podrażnienia i dośc dobrze sie pieni. czegóż chciec wiecej od płynu do higieny intymnej??

Używam tego produktu od: jakichś dwóch tygodni

****

Używam tego płynu od paru lat, na przemian z niebieskimi płynami Ziaji. W porównaniu do nich, ten płyn troszkę gorzej się pieni i jest trochę gęstszy, ale oprócz tego nie mam mu nic do zarzucenia. Łagodzi podrażnienia i zapobiega wysuszeniu skóry. Do tego ma bardzo nietypowy zapach; nie wiem dlaczego, ale bardzo mi się podoba, choć normalnie nie lubię ziołowych zapachów. Ogólnie polecam gorąco, za taką cenę warto spróbować.

Dobry

Tani a dobry, 300ml za 5 zł to naprawdę nieduzo, starcza na ok 3 miesiace, ale potrafi sie za ten czas znudzic i w połowie opakowania mysli sie o innym zapachu. Bardzo wydajny.
Zapachy takie sobie, miałam o zapachu brzoskwiniowym, konwali i jakis tam ziołowy. Ogólnie polecam, Zapobiega chorobom tamtejszych okolic...

Swietny kosmetyk za niewielka cenę, ekonomiczny i naprawde delikatny. Używam od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł. Łatwo go spłukac, nie podrażnia. W przypadku jakichkolwiek problemów skórnych (przesuszenie, wysypka, solarium) używam do mycia całego ciała. Mój partner rownież go używa i sobie chwali.

Używam tego kosmetyku od PARU LAT - ilość zużytych opakowań: xxxxx
Recenzja: ...