Clinique, Happy

Clinique, Happy

Bardzo ładny świeży zapach kwiatowo-cytrusowy. Długo się utrzymuje i nie zmienuia w trakcie noszenia. Odpowiedni na letni gorący dzień.
Typ: kwiatowo-owocowy
nuta głowy: jabłko, śliwka, ozon, bergamotka
nuta serca: frezja, konwalia, róża, orchidea
nuta bazowa: ambra, piżmo

Cena: ok. 110 zł

Bez zachwytu

Klasyk, przy którym nie rozumiem zachwytów. Niby moje nuty na lato - bergamotka, śliwka, cytrusy. Ale takie nic... Zaintrygował w sklepie, po kilku dniach używania doszłam do wniosku, że to "zwyklak". Poszczególne nuty zapachowe tak się w nim mieszają, że ostatecznie dają pustkę. Czymś pachnę. Tylko nie czymś konkretnym. Nie ma w tym zapachu dla mnie energii, ruchu, słońca.
Cieszę się, że kupiłam na promocji i mały flakon. To już jego koniec i więcej nie wrócę do nich. Co tym łatwiejsze, że o tym zapachu się nie pamięta.

Super :D

Szukałam cytrusowego zapachu i gdy go znalazłam poczekałam na promocje i go kupiłam. Nie żałuje zakupu bo pięknie pachnie choć aż tak cytrusów nie czuje i utrzymuje się parę godzin na skórze. Chętnie kupię go następnym razem kiedy go skończę.

Moja oczarowania

Moja przygoda z Happy zaczeła się przypadkowo, będąc w gorącą letnią noc w kinie poczułam ten zapach... tajemnicza, słodka mandaryna. Jednak nie miałam czasu i zapału na szukanie go po perfumeriach, dopiero po kilku latach zupełnie przypadkowo testujac zapachy z półki przyjaciółki on znalazł mnie! Jak grom z jasnego nieba! Oto i on, cudowny, cytrusowy, ciepły, nieco tajemniczy i taaaki pozytywny! Kilka dni póżniej zagościł i na mojej półce.. :) żyjemy tak sobie od dawna w symbiozie - lubie użwyać latem/wiosą i kiedy potrzebuję nieco pozytywnych klimatów.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

nie jest wyrazisty

Testuje jednorazowo, na początku mocne cytrusy, głównie cytryna.... I po chwili jest ciepła, słodsza w towarzystwie frezji. Jest też śliweczka. Poprawia nastrój ten zapach okej, nazwa trafiona. Podobno nawet wygrał nagrodę w 1999 roku ten zapach.
Ciekawa przygoda, bo jak się nimi popsikałam 2 dni wcześniej nic nie wyczułam na skórze. Teraz jest lepiej, trwałość dobra 5 godzin.
Przeciętnie dobra.
Nie wzbudza jednak we mnie jakiś fantastycznych emocji ta woń, nie będę pamiętać dokładnie, nie jest wyrazisty.
Taki sobie. Nie obrzydza i też nie odurza rewelacją. Czy polecam do wypróbowania?....... Może bardziej osobom w wieku poniżej 18/19lat. Może wtedy bardziej zachwyci.

Rozczarownie

Dostałam "Happy" Clinique w prezencie od męża. Uwielbiam dość ciężki, trwały, syntetyczny i bardzo rasowy zapach "Aromatics Elixir".
Wody toaletowe i perfumowane firmy Cinique są w dość ograniczonym wyborze dostępne w moim "podręcznym" Douglasie i Sephorze, więc mąż wybrał się na wycieczkę do GM, w której znajduje się sklep firmowy Clinique.
Prawdopodobie uległ presji i wdziękowi pań ze sklepu, bo wrócił z "Happy".
Niestety, zerwałam folię! Niestety, spryskałam nadgarstek. Niestety, będę musiała wypryskać prawie 300 PLN do muszli klozetowej.
O ile wcześniej się nie uduszę....
Ten zapach jest kompletnie nie z mojej bajki,
Słodki, kwiatowy z nutą głowy: rozgrzana dętka od roweru.

zwyczajny inniak

ten zapach zaintrygowal mnie dawno temu
to 1 jaki wachalam ktory byl polaczniem swiezosci i slodkosci
ja wielbicielka cukrow i tego polubialm

zapach nietuzinkowy
inny a zarazem i klasyczny
cieply swiezy i cukierkowy
zmyslowy
pieknie sie rozija
ekscytuje
jest trwaly
dzis juz nie bardzo drogi :)
piekna prosta flasia

Ilość zużytych opakowań: 3 cale opakowania

Nie oceniaj zapachu po pierwszym powąchaniu :)

Dostałam je od cioci sama napewno bym ich nie kupiła to jest poprostu cakiem inna bajka Zadziwiajace jest to ze z pierwszym spotkaniem - bez wrażenia ot perfumy kojarzace mi sie z kremem ,lub balsamem , kwiatkami takie dla eleganckiej cioteczki, bezpieczne, wcale nie happy ! Przy bliższym poznaniu wyczuwam to happy i faktycznie jest pozytywnie, sa bezpieczne ale takie w pozytywnym slowa znaczeniu , nie sa swieże ani słodkie ale tez nie przytłaczają ,poprawiają humor dlatego teraz sie z nimi nie rostaję.
Trwalość - nie sa ulotne , czuc je do puznego popoludnia.

słabo trzyma zapach

Był to nietrafiony prezent od bliskiej mi osoby.

Nie podobał mi się zapach tych perfum, jakiś taki sztuczny, drażniący, duszący, choć wcale nie mocny; nie przypominał mi cytrusów zbytnio.

Nie czułam też wcale jakieś świeżości w tym zapachu, energii czy też orzeźwienia. Czułam się bardzo nieświeża używając tych perfum.

Produkt jest średnio wydajny, zapach utrzymuje sie bardzo krótko na skórze, trochę dłużej na ubraniach. Wytrzymałość ustępuje nawet niektórym dezodorantom zapachowym....

Gwiazdkę daję za w miarę estetyczne opakowanie, ale to by było na tyle.

Nie kupię i nie polecam.

Używam tego produktu od: rok z przerwami dużymi
Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Poprawiacz humoru :)

Jest to drugi zapach po CK One Summer 2012 do którego lubię wracać latem.
Jest orzeźwiający, a za razem delikatnie słodkawy. Idealny na ciepłe wieczory ale także w chłodniejsze dni skutecznie poprawia humor.
Przypomina mi wakacje w Rosji...a skojarzenia powodują, że nasze ulubione zapachy są bardziej wartościowe... ;)

Używam tego produktu od: ponad roku.
Ilość zużytych opakowań: 100ml

Chyba ma cos w sobie

Byl to nietrafiony prezent ode mnie dla mojej mamy. W strefie bezclowej, na szybko, ten wypadl jako najprzyjemniejszy swiezuch z tych, ktore wpadly mi w rece (a ona takie lubi) i do tego w przystepnej cenie, wiec wzielam cale 100ml. Niestety, po kilku probach okazalo sie, ze mamie nie podszedl, wiec oddala je mi. Ja je chetnie przygarnelam, jako zapach \'do wypsikania\'. Wtedy tez zaczelam sie bardziej w ten zapach wwachiwac.
Caly czas czekalam, az mocno wyczuwalny ozon zelzeje i odejdzie na dalszy plan, ale niestety sie nie doczekalam. Mamy ozon na kwiatowo-owocowym tle od poczatku do samego konca. Moze byc to troche meczace po pewnym czasie i takie tez bylo dla mnie na poczatku noszenia, jednak jako, ze twardo postawilam sobie za cel wypsikanie calej zawartosci, po pewnym czasie przyzwyczailam sie do tego zapachu i wydal mi sie calkiem przyjemny. Na pewno jest bardzo charakterystyczny, gdyz zdazylo mi sie go zidentyfikowac na kilku kobietach.
Co jest duzym plusem, to jego niesamowita trwalosc! Czuc go z praktycznie niezmienna intensywnoscia caly dzien (i noc gdyby bylo trzeba) i do tego ciagnie sie za wlascicielka. Jest to jeden z tych zapachow, ktore pachna w calym pomieszczeniu, gdy tylko posiedzimy tam wystarczajaco dlugo.
Co wiecej, zbiera komplementy! Byl to dla mnie spory szok, kiedy uslyszalam, ze pachne pieknie, kobieco i seksownie, poniewaz nie tak ten zapach widzialam. A wiec jednak ma cos w sobie ;)
Uzywalam go wiosna i latem i na te pory go polecam.

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 x 100ml

Tak bym chciała damą być, ach damą być , ach damą być i na wyspach bananowych dyrdymały śnić:-)

Nad tym zapachem nie ma się co długo rozwodzić, nie ma sensu przypisywać mu szczególną wyjątkowość, klasę i ogólną rewelację. Natomiast trzeba sobie powiedzieć jasno-perła wśród owocowych, świeżych zapachów. Niesamowite ile pochlebnych opinii zbiera ten zapach, ile komplementów- jest bardzo świeży, ale i intensywny. Trwałość znakomita. Rewelacyjna sprawa- aż sama czuję się lekko zaskoczona- jak Clinique, który ma tam jakąś kolorówkę ( bardzo średnią moim zdaniem-wyjątkiem jest róż do polików) , ale głównie zajmuje się pielęgnacją mógł wykombinować tak udaną kompozycję. Używam od wielu lat i będę chyba zawsze. Zapach zarówno na letnią wyspę bananową jak i na zimową deprechę-na poprawę nastroju i pozbycie się focha.POLECAM

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trzy pięćdziesiątki

Moje już na zawsze!

Perfumy te dostałam kiedyś od ciotki. I tak zaczęła się nasza wspólna przygoda. Nigdy nie zapomnę wrażeń po 1 użyciu. Po prostu mnie zachwyciły.Ich zapach dosłownie mnie otulał. Po kilku latach wróciłam do nich i nie wyobrażam sobie bez nich życia. Zapach idealny, dla mnie to prawdziwe szczęście zamknięte w butelce. Bardzo długo utrzymuje się na skórze. Jestem z nich w 100 % zadowolona. Nie wiem jak mogłam je ,,zdradzić". Mi osobiście opakowanie się podoba, bo jest najprostsze w świecie, klasyczne.

Używam tego produktu od: 4lat
Ilość zużytych opakowań: 2 duże i 2 małe