Body Expertise, PerfectSlim (Żel wyszczuplająco-ujędrniający przeciw cellulitowi)

Zgłoszony przez IzaStolarka:

Wyszczuplająco - ujędrniający żel PerfectSlim został specjalnie opracowany, aby wysmuklić sylwetkę, zredukować efekt pomarańczowej skórki i ujędrnić skórę. Widocznie redukuje pomarańczową skórkę:

Perfectslim zawiera kofeinę - silny reduktor tłuszczów, który eliminuje tłuszcze i wygładza pomarańczową skórkę. Wzbogacony w ginkgo, czynnik stymulujący mikrokrążenie wewnątrzkomórkowe, usuwa z tkanek nadmiar tłuszczów wyszczuplając sylwetkę.

Działanie wygładzające i ujędrniające:

Bogaty w Par-Elastyl - silny czynnik ujędrniający, Perfectslim stopniowo wygładza i ujędrnia skórę.

Skład: Aqua, Alcohol Denat, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Glycerin, Caffeine, Dimethicone PEG-7, Phosphate, Triethanolamine, Salicylic Acid, Carbomer, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Escin, Disodium Rutinyl Disulfate, Ginkgo Biloba, Cartinine, Pisum Sativum, Coenzyme A, CI 42090, Parfum (28.06.2008)

wyraźnie napina

Używam razem z masażerem i widać efekty, a nie zmieniłam diety, kilka razy w tygodniu biegam.

Nierówności na skórze po zimie ukazały swą wątpliwą urodę i sięgnęłam po ten produkt. Przyznam od razu, że używam raz dziennie, a czasami pominę. Jednak efekt jest zauważalny - skóra jest gładsza, pojędrniona i fajnie napięta.

Kosmetyk ma różowy kolor, konsystencja jest lekka, troszkę galaretkowa. Zapach bardzo delikatny, wchłania się bardzo dobrze, nawet trochę za dobrze, bo gdyby nie masażer, to ciężko byłoby mi wymasować skórę. Na plus także to, że nie klei się, nie ziębi i nie grzeje ;) Uważam także, że jest wydajny.

Fajny, naprawdę fajny, nie liczyłam na tak dobry efekt.

Używam tego produktu od: 4 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 2 szt.

ok

Balsam dość dobry,nie klei się,dobrze się wchłania.
Nie powoduje efektu chłodzenia ani rozgrzewania-co dla mnie to bardzo duży plus,bo nie znoszę tego.

Dobrze ujędrnia,ale nie do końca usuwa cellulit.

Używam tego produktu od: miesiaca

Dobry

Działa.Nie jest to jakiś cud - wiadomo sam krem nie wystarczy ...ale efekty są.Ujędrnia ,napina, wygładza -skóra wygląda lepiej.Jest wydajny i wygodny-szybko się wchłania ale umożliwia zrobienie masażu.

Używam tego produktu od: przez ok.5 mies.
Ilość zużytych opakowań: ok.7-8 op

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

porzadny produkt

Sposrod wielu przetestowanych produktow antycellulitowych w ostatnim czasie ten zrobil na mnie najwieksze wrazenie. Ma dosc gesta zielona zelowo-kremowa konsystencje, bardzo dobrze sie wchlania i nie pozostawia lepkiego filmu. Zapach charakterystyczny, dosc intensywny, osobiscie bardzo go lubie. Efekty zaskakujace, skora na udach w widoczny sposob wygladzona i ujedrniona. Co prawda nie lubie tej czynnosci jednak raz na kilka aplikacji wykonuje zalecany masaz kciukami i w miejscach nagromadzonego cellulitu widze zaczerwienienia - znak, ze zel-krem sie z nim rozprawia.
Podsumowujac zel godny polecenia.

Używam tego produktu od: miesiac

Działa

Używałam go przez okres kilku miesięcy kilka lat temu na brzuch , rozciągnięty po ciąży i muszę powiedzieć , że pomógł. W tej chwili po moim brzuchu nie widać , że byłam w ciaży. Tzn mieśnie są trochę osłabione bo nienawidze ćwiczeń na brzuszki ,ale skóra jest w bardzo dobrym stanie, zwarta, jędrna bez rozstępów i z niewielką ilością podskórnej tkanki tłuszczowej.
Żelik przyjemnie pachnie i bardzo dobrze się wchłania. Nie wysusza.
Po osiągnieciu zamierzonych rezultatów przeżuciłam się na tańsze Eveline i stosuję regularnie.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 3

Porządny produkt

A ja uważam, że to naprawdę porządny produkt. Od razu zaznaczę, że używam w koniunkcji z bratem na noc, ale tłumaczyć się z tego nie zamierzam, bo taki wszak tryb używania zaleca producent.
Oba kosmetyki STOSOWANE REGULARNIE, DWA RAZY DZIENNIE, acz bez zalecanego masażu, rewelacyjnie ujędrniają i "trzymają" skórę.
Jeśli ktoś spodziewa się radykalnej redukcji cellulitu przy pomocy żelu za 12/35/50/200 zł to oczywiście czeka go gorzkie rozczarowanie. Mniemam też, że efekty trwają wyłącznie tak długo, jak stosowanie kosmetyku. Zbyt wielu już jednak używałam - i kosztowniejszych - preparatów (Lipometric, anyone?) - które NAWET TEGO i nawet na krótko nie robiły, aby czepiać się PerfectSlim.
Dodam, że żel szybko się wchłania i jest dosyć wydajny (1.5 miesiąca na uda i pośladki, nie żałuję sobie).Używam tego produktu od:prawie 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwszy zestaw

Ponowny zakup: Tak

Używam tego produktu od:2 miesięcy prawie
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

konsystencja na plus

Między bogiem a prawda daję 4 gwiazdki bo szybko wsiąka i napina skóre. Myślę, że to jedyne co tego typu kremy mogż zrobić - nie zastąpią masażu, ćwiczeń, picia wody.

ale jeśli już mam jakoś wyróżnić ten od innych to właśnie dzieki temu, że szybko wchłania się
Ma znośny zapach, ogólnie jako balsam na uda i pupę można stosować

Używam tego produktu od:roku

super

super

redukuje cellulit, tylko trzeba stosowac codziennie, oczywiście takze ruszac sie:)

podchodziłam sceptycznie do cud kosmetykow, stosowałam go codziennie az tu nagle po tygodniu w lustrze niemogłam uwierzyć w efekty , to był szok, rewelka

Używam tego produktu od:miesiaca

ujdzie

po tej firmie spodziewałam sie czegoś lepszego.żel fajnie sie wchłania dobrze ujędrnia skora jest delikatniejsza ale czy pomaga na cellulit...wydaje mi sie ze nie bardzo.dla osób które maja mało widoczna skórkę pomarańczowa to może sie ten kosmetyk nadaje ale nie dla kobiet o bardziej widocznym celluicie.trzeba pamiętać o codziennym masażu ćwiczeniach odpowiedniej diecie inaczej nic nie pomoże żaden krem na celluit.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

hmmmmmmm

w moim przypadku krem ten nie spelnil swoich wyszczuplajacych wlasciwosci....niestety.....jedyna zaleta jest to ze szybko sie wchlania i nie trezba dlugo czekac aby moc sie ubrac....no i minimalne wlasciwosci wygladzajace....ale tylko minimalne, cellulit jaki byl taki jest....wiec jestem pewna ze nie kupie nastepnego opakowania bo nie ma sensu!!!

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszegio i ostatniegooo:(

NAPRAWDĘ DZIAŁA!!!

Kupiłam go wiosną.Z cellulitem nie miałam nigdy większych problemów,ale od siedzącej pracy biurowej dolne partie ciała zaczęły tracić jędrność.
Zachwycił mnie,bo już po pierwszej aplikacji wyraźnie napiął skórę,po kilku kolejnych zauważyłam niespotykaną dotąd gładkość skóry ud i pośladków, po ok. 2 tygodniach kształt tych strategicznych partii ciała znacznie się poprawił.Szczegolnie dobrze podziałal na pupę-zrobiła się jędrna i kształtna.Co do wyszczuplania-nie sprawdzałam centymetrem,ale wizualnie rzeczywiście tu i tam ubyło trochę centymetrów.
Skończyłam opakowanie w ciągu miesiąca i jakoś nie kupiłam następnego.Efekty utrzymywały się jednak mimo to przez kolejnych kilka tygodni,zgodnie z tym,co napisane jest na opakowaniu-że efekt pozostaje na kolejny miesiąc.
Kupiłam ponownie kilka dni temu i od razu skóra zareagowała-jest ujędrniona,wygładzona,pośladki wyraźnie podniesione.Dodam,że nie stosuję diety,ćwiczę rzadko,głównie jest to jazda na rowerze,więc można powiedzieć,że kosmetyk działa sam z siebie.

Odejmuję gwiazdkę za jedną sprawę,choć nie wiem,czy winny jest ten kosmetyk - nie miałam widocznego cellulitu,natomiast po odstawieniu tego specyfiku w szybkim tempie cellulit stał się dosyć widoczny i szczerze mówiąc sądzę,że to właśnie po stosowaniu tego balsamu.

Ogólnie polecam,bo na pewno działa.

Używam tego produktu od:5 miesięcy,z przerwą
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Radzi sobie z celluitem

Na zakup namówiła mnie koleżanka, chociaż podchodziłam do tego kremu bardzo sceptycznie, to jednak namówiła mnie na zakup. I dobrze zrobiła!
Faktycznie działa! Oczywiście jeśli również dodamy do tego odpowiednia dietę i trochę ruchu, to efekty naprawdę są zdumiewające.
Widocznie redukuje cellulit, skora jest gładsza, jędrniejsza, nieco wyszczupla uda...
Jak dla mnie całkiem niezły...
Stosuje go z przerwami, ale zawsze do niego wracam..

Używam tego produktu od:1,5 roku