New Hair Biofactors, Finishing Rinse Conditioner (Odżywka w kremie)

New Hair Biofactors, Finishing Rinse Conditioner (Odżywka w kremie)

Finishing Rinse Conditioner to specjalnie wzbogacona, głęboko penetrująca odżywka, tworząca natychmiast teksturę tkanki włosowej. Poprawia wygląd matowych, cienkich, łamliwych i rzadkich i cienkich włosów, znakomicie ułatwia rozczesywanie. Polecana do włosów bardzo zniszczonych i przesuszonych, ze skłonnością do nadmiernego wypadania.

Wykorzystała: kilka próbek

polecam ,świetna

Polecam szczególnie do włosów bardzo zniszczonych, przesuszonych, łamiacych się, po trwałej. Świetnie nawilża włosy, daje miękkość, połysk, zmniejsza elektryzowanie. Zapach dla mnie przyjemny, delikatny. W przypadku włosów delikatnych chyba lepsza w formie kompresu raz na 2-3 tygodnie, lub jako płukankę co kilka myć, bo jest odżywką "ciężką " i pozostawia depozyt. Dla włosów mocnych i twardszych po umycia szamponem na 1-2 minutki i splukać. Przy wypadaniu włosów polecam w kompleksie z szamponem tej samej firmy. Nie chcę innej.

pomogła !!!

Specyfik, który pomógł moim włosom odzyskać dobrą formę. Przez pewien okres czasu walczyłam z nadmiernym wypadaniem włosów, potem z kolei z ich suchością i niezdrowym wyglądem. Stosując tę odżywkę zauważyłam następujące efekty:1. wygładzenie2. nawilżenie - włosy znów są przyjemnie pofalowane i miekkie3. piękny połyskPrzetestowałam wiele odżywek, ale tę najbardziej lubią moje włosy (z natury lekko kręcone, delikatne, skłonne do przesuszenia-czyli "sianka").Mimo, iż producent nazwał ją "odżywka w kremie", preparat ma bardzo przyjemną konsystencję, łatwo się nakłada i równie łatwo spłukuje. Odejmuję jedną gwiazdkę za zapach i małą dostępność praeparatu.W aptece kupiłam również szampon z tej samej serii.Skład:woda destylowana, alkohol cetylowy, alkohol cetarylowy, PEG 40, uwodorniony olejek rycynowopoliqaternium 7, glikol propylenowy, panthenol, inozytol, kwasy aminosiarkowe, ekstrakty ziołowe rozmarynu i rumianku, witamina E, bromek cetrymonu, karbamid diazolidynulu, metylparaben, propylparaben, śr. zapachowy, barwnik.