Avon, Skin-So-Soft, Nawilżający balsam do ciała

Avon, Skin-So-Soft, Nawilżający balsam do ciała

/stara wersja, dostępna w sprzedaży do końca 2004 r./
Skóra, pielęgnowana systematycznie tym balsamem, będzie świetnie i trwale nawilżona,za co odwdziędczy się gładkością i blaskiem.
Szybko się wchłania i przyjemnie pachnie.

był beznadziejny!

dostałam ledwo napoczętą butelkę tego balsamu od koleżanki mojej mamy,bo jej nie pasował;) pełna nadziei wypróbowałam go...i nie byłam zadowolona.balsam ma odpychający zapach,taki intensywny (jak większość produktów z tej serii),i jak dla mnie jest zbyt wodnisty-zdecydowanie wolę coś gęstszego,co nie wypływa z butelki w nadmiarze.strasznie powoli się wchłania i beznadziejnie nawilża.

E tam...

- za wolno się wchłania

ilość zużytych opakowań 1

Recenzja: ...

nie ma wad!

Balsam, w przeciwieństwie do żelu do mycia z tej samej serii, jest baaardzo wydajny. Wystarczy niewielka jego ilość, żeby rozsmarować go na łydce czy na udzie. Podoba mi się jego leista konsystencja-łatwo go rozsmarować. Ślicznie pachnie! Dobrze nawilża, kiedy posmaruję się nim rano, to jeszcze wieczorem czuję to nawilżenie i gładkość skóry. Jednocześnie bardzo szybko się wchłania, a kombinacja szybkie wchłanianie+dobre nawilżenie jest naprawdę rzadko spotykana wśród balsamów.

nie odpowiadał mi

Miałam ten balsam już jakiś czas temu. Nie odpowiadał mi przede wszystkim zapach. Nie lubiłam go. Szybko się wchłaniał, ale nie zauważyłam też jakiejś widocznej poprawy stanu skóry po zastosowaniu. Napewno nie wygładzał. Może delikatnie nawilżał a i to raczej krótkotrwale. Na pewno do niego nie wrócę, chociażby ze względu na ten nieszczęsny zapach :/

ujdzie w tłumie

Jak na balsam z avonu to najlepszy z nich wszystkich, aczkolwiek i tak przeciętniak. Zapach może być, konsystencja jak dla mnie trochę za rzadka, wolę gęstsze balsamy, a jeśli chodzi o nawilżanie to nawet nawilża nie najgorzej. Sama w zasadzie nie wiem jak mam go ocenić; może być, ale na kolana to mnie nie rzucił, są lepsze balsamy i dlatego już więcej nie kupię.

Najlepszy balsam avonu

Jest to najlepszy balsam w avonie jaki używałam. Przyjemny zapach, szybciutko się wchłania, na mojej skórze nie pozostawia tłustej powłoki. Efekt nawilżonej i odżywionej skóry pojawia się już po paru użyciach. Zapach nie jest trwały co dla jego fanów jest wadą, dla przeciwników zaletą. Konsystencję ma trochę za rzadką, co przeszkadza, gdyż muszę go wylewać zamiast dawkować. Dlatego 1* zabieram. Tak czy inaczej na zimę jest idealny, bo skutecznie poprawia stan skóry ukrytej pod warstwą ubrań.

Moją skórę koi:)

Balsam szybciutko się wchłania, bardzo dobrze nawilża i koi skórę. Ma intensywny zapach, który mi się średnio podoba, ale cenię go za dlugotrwałe wygładzenie i nawilzenie:)

polecam!

Dalabym 5, ale zapach jest dosc intensywny i latem mi troszke przeszkadzal. Natomiast rewelacyjnie nawilza i wygladza skore. PO jego uzyciu jest naprawde miekka i gladka. Zapach intensywny, kwiatowy, bardzo przyjemny - zwlaszcza zima.

Nie mam zastrzeżeń

Ładnie pachnie,szybko się wchłania,ma lekką ,łatwą do rozsmarownia konsystencję. DObrze nawilżał.Na pewno skusze się na jescze 1 opakowanie.

bardzo dobry

Bardzo dobry balsam, dobrze nawilża, bardzo dobrze się wchłania, nie zostawia lepkiej czy tłustej warstewki na skórze. Ślicznie, kwiatowo pachnie. Jego konsystencja została oceniona przez mojego chłopaka jako lepsza od konsystencji balsamów Dove i balsamu brązującego Sopot Ziaji ;) To chyba jeden z nielicznych balsamów, na które mój luby nie narzeka, że wysmarowałam się znów czymś lepiącym :D

Iość zużytych opakowań: 1

zbyt wodnisty

Ogólnie byłoby okej, gdyby nie jest leistość (przynajmniej kiedyś jak go miałam, a kawał czasu już minął).
Przez to, iż miał konsystencję pitnego jogurtu nie był wydajny, zawsze zbyt wiele wylałam z butli.
Do tego zapach jest zdecydowanie zbyt mocny, kwiatwy, nie podoba mi się.
Ale dość dobrze nawilżał, za to plusik.

dobry

Dobrze nawilża i w miarę szybko się wchłania.
Jedyne do czego można sie przyczepić to konsystencja - mógłybyć troszkę bardziej gęsty.
Zapach delikatny, kwiatowy... czy ładny kwesta gustu .. mnie się podoba.
Jestem zadowolona i polecam ten balsam :)