Avon, Passion Dance EDT

Avon, Passion Dance EDT

Sprawdź ceny produktu

Gorący, zmysłowy zapach. Ognistą naturę kompozycji w pełni odzwierciedla kolor buteleczki.

Kategoria: kwiatowo-chyprowa.

Nuty zapachowe: grejpfrut, papaja, lilia wodna, jaśmin, czarny narcyz, czarna róża, ambra, mech, paczula.

85% jesień/zima 15% wiosna/lato

Od czasu do czasu

Passion Dance to dla mnie bardzo przewrotny zapach. Jako nastolatka go nie cierpiałam - wydawał mi się najgorszym śmierdziuchem z Avonu i nie wyobrażałam sobie jak ktoś mógłby go używać. Jako dorosła kobieta - wróciłam i polubiłam. Nie jest to jakaś wielka miłość, ale ekonomiczne psikadło do którego czasem wracam. Zapach jest dość ostry i zdecydowany - w pierwszym kontakcie zimny, cierpki i alkoholowy. Wyczuwam w nim mocno syntetyczną różę i delikatną cytrusową poświatę. Są kobiece, zadziorne i konkretne. Na pewno ciężkie ale nie ciepłe tylko chłodno-kwiatowe. Nie jest to wyszukana kompozycja ale właśnie za tą ciężkość i zdecydowanie - lubię do niej wracać jesienią. Znajduję w nich wspólne nuty z klasycznym agent provocateur. Efekt na mojej skórze jest podobny. Z biegiem dnia zapach ociepla się na mojej skórze i staje się mniej ostry i odrobinę cieplejszy. Osiada i jest mniej dokuczliwy dla otoczenia. Lubię czasem do niego wrócić.

Zapach, do którego mam sentyment :)

To zapach, który kocha się albo nienawidzi. Ja należę do pierwszej grupy :D
Zacznę od opakowania, które jest proste, minimalistyczne. Bardzo mi się ono podoba. Jestem fanką czerwonego koloru, także nie mogłam przejść obojętnie obok takiej buteleczki ;)

Nie jestem dobra w opisywaniu zapachów, nut itp itp Opiszę więc jedynie swoje odczucia :) Ten zapach jest mocny, intensywny i zdecydowany. Kojarzy mi się z męskimi perfumami, ale jakaś nuta sprawia, że pasują bardziej do kobiety ;) Są to perfumy, które pasują zdecydowanie bardziej na wieczór niż na dzień. Mogą pasować ewentualnie na randkę ;) Nie sądziłam, że tak mocny, energetyczny, a może i erotyczny zapach przypadnie mi do gustu. A jednak ;)
Nie polecałabym kupować ich w ciemno, lepiej powąchać go chociażby w katalogu przed zakupem ;)

Nie ukrywam, że mam do tych perfum sentyment i z chęcią do nich wrócę :D

Było minęło

10 lat temu byłam tym zapachem zachwycona. Dziś gdy dostałam go w prezencie poczułam rozczarowanie. Zapach jest przeciętny i szybko się ulatnia. Za 50 zł można już kupić nowsze i bardziej oryginalniejsze oraz trwalsze zapachy. Flakon oraz jego kolor mi się dalej podobają ale na tym koniec.
Zapach raczej na wieczór ale koniecznie trzeba go mieć w torebce bo po godzinie znika.

może być ale okazjonalnie

Zapach - kwestia gustu , ten jak na wodę toaletową jest zadziwiająco trwały ;) sam zapach jest dość cięzki , więc raczej na dzień może być trudny do udźwignięcia ;) ale nie można powiedzieć ,że jest brzydki , tylko napewno nie dla każdego i nie na każdą okazję . Mimo to - za taką cenę - polecam!

Passion Dance

Przez pewnien czas te perfumy były dla mnie totalnym hitem ! Kupowałam kilka flakoników na raz. Mam do nich sentyment. Zapach jest mocny, intensywny, erotyczny, energiczny. Jeżeli ktoś lubi mocne zapachy to pokocha ten zapach.
Flakonik jest w pięknym czerwonym kolorze i ciekawym kształcie. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam je kobietom które uwielbiają mocne i odważne zapachy.

To nie to

Perfumy kupiłam w katalogu za szaloną cenę 29,99 zł.
Strasznie spodobał mi się aromat po przetarciu kartki.
Niestety po przyjściu okazało się,że zapach z kartki ma się nijak do zawartości buteleczki.
Zapach jest zamknięty w ciekawym opakowaniu o pojemności 50 ml.
Aromat jest niestety straszny.
Ciężki,mocny i nie przypomina mi słodyczy róży.
Wyczuwam w nim coś zielonego,ale nic przyjemnego.
W dodatku jest on bardzo trwały i niestety czasami bolała mnie od niego głowa.

Wracam

Wracam do nich co jakiś czas. Zwłaszcza zimą. To bardzo kobiecy i zmysłowy zapach. Idealny na ognisty wieczór. Są bardzo trwałe. Flakonik jest bardzo skromny ale w stłumiomej, czerwonej barwie. Zawsze gdy ich uzywam wszyscy pytaja co to za zapach

Bardzo lubię

Bardzo lubię ten zapach i wracam do niego bardzo często. Jest intensywny i na początku może wydawać się nie ciekawy jednak po czasie zapach rozwija się i pięknie pachnie. Dla niektórych zapach może wydawać się zbyt duszący i ciężki jednak mi bardzo odpowiada. Wydajnosc i trwałość bardzo dobra. Cena na promocji również na plus. Polecam

Absolutny zimowy must have

Jako dzieciak upajałam się tym zapachem, bo czasami spryskiwała się nim mama. Wydawał mi się taki ciężki, bardzo kobiecy, mocny i przede wszystkim świadczył o dorosłości, więc fajnie było się skroplić, kiedy nikt nie patrzył. Nie podejrzewałam nawet, że ten produkt dotrwa do mojej dorosłości :)

nie moje klimaty

kiedy byłam konsultantką w Avonie musiałam przetestować każdy kosmetyk, który tylko sie pojawiałnie z przymusu, a z ciekawości, i tak właśnie PD trafił w moje ręce
Lubię mocne, intensywne zapachy, więc myślałam, że to coś dla mnie, ale niestety...
Zapach jest bardzo wyraźny, intensywny, mocno kwiatowy - spośród wymienionych nut najwyraźniej wyczuwalny był dla mnie jaśmin wymieszany z różą. Zapach bardzo charakterystyczny, łatwo go rozpoznać i wydaje mi się, że na każdym pachnie tak samo; zapach długo utrzymuje się również na ubraniach
po pierwszym razie miałam mieszane uczucia, odstawiłam więc na jakiś czas, próbowałam na różne pory roku i dnia, ale się nie przekonałam, dałam mamie i jej bardzo spasował
Plus: fajne opakowanie, zapach bardzo trwały z tych kocham lub nienawidzę

Niepowtarzalny.

Ta woda miała swoją premierę gdy byłam w gimnazjum. Dla mnie była to miłość od pierwszego potarcia i pierwszego powąchania :) teraz mam 24 lata i do tej pory jeszcze żaden zapach nie zrobił na mnie podobnego wrażenia - to mówi samo za siebie. Jest wiele pięknych perfum na rynku, w samej ofercie Avonu też, ale ta kompozycja jest niesamowicie charakterystyczna. Śliczna, czerwona butelka idealnie odzwierciedla to co znajduje się w środku - bardzo, ale to bardzo zmysłowy, kwiatowy zapach, wręcz namiętny. Kojarzą mi się... z kieliszkiem wina :P Chyba nie ma lepszych perfum na randkę czy wieczorne wyjście, choć ja akurat jestem w nich tak zakochana że pryskam je i na co dzień, niezależnie od pogody i tego, dokąd się wybieram :) jednak obiektywnie patrząc, dla wielu kobiet będzie lepszy na jesień i zimę, w czasie upałów może okazać się zbyt intensywny. Czy jest ciężki? To już rzecz gustu, jak ktoś nie lubi róży i intensywnych nut to na pewno mu się nie spodoba, dla mnie po prostu odważny, ale przy tym w dobrym guście. Zawsze chętnie wracam. Zapach nie do podrobienia dla mnie.

Średniak

Kupiłam u konsultantki ponieważ zaciekawił mnie zapach w katalogu, jednak przy pierwszym użyciu po zakupie stwierdziłam, że kompletnie do mnie nie pasuje, intensywny ale za bardzo mdły zapach. Oddałam koleżance, jej się spodobał, widać kwestia gustu:) Opakowanie ok, cena też w porządku.

Ukochany zapach!

Dostałam pierwszy flakon od w prezencie od mamy. Od razu go pokochałam! Piękny, mocny, kwiatowy, ale nie do końca. Świetny na wieczór. Mogłabym go używać cały rok :) Jest dość trwały. Można go kupić w bardzo dobrej cenie, także duży plusik. Ładne buteleczka. Absolutnie wart polecenie szczególnie paniom, które lubią mocne, kwiatowe zapachy :)