Avon, Passion Dance EDT

Avon, Passion Dance EDT

Gorący, zmysłowy zapach. Ognistą naturę kompozycji w pełni odzwierciedla kolor buteleczki.

Kategoria: kwiatowo-chyprowa.

Nuty zapachowe: grejpfrut, papaja, lilia wodna, jaśmin, czarny narcyz, czarna róża, ambra, mech, paczula.

84% jesień/zima 16% wiosna/lato

Od czasu do czasu

Passion Dance to dla mnie bardzo przewrotny zapach. Jako nastolatka go nie cierpiałam - wydawał mi się najgorszym śmierdziuchem z Avonu i nie wyobrażałam sobie jak ktoś mógłby go używać. Jako dorosła kobieta - wróciłam i polubiłam. Nie jest to jakaś wielka miłość, ale ekonomiczne psikadło do którego czasem wracam. Zapach jest dość ostry i zdecydowany - w pierwszym kontakcie zimny, cierpki i alkoholowy. Wyczuwam w nim mocno syntetyczną różę i delikatną cytrusową poświatę. Są kobiece, zadziorne i konkretne. Na pewno ciężkie ale nie ciepłe tylko chłodno-kwiatowe. Nie jest to wyszukana kompozycja ale właśnie za tą ciężkość i zdecydowanie - lubię do niej wracać jesienią. Znajduję w nich wspólne nuty z klasycznym agent provocateur. Efekt na mojej skórze jest podobny. Z biegiem dnia zapach ociepla się na mojej skórze i staje się mniej ostry i odrobinę cieplejszy. Osiada i jest mniej dokuczliwy dla otoczenia. Lubię czasem do niego wrócić.

Wracam

Wracam do nich co jakiś czas. Zwłaszcza zimą. To bardzo kobiecy i zmysłowy zapach. Idealny na ognisty wieczór. Są bardzo trwałe. Flakonik jest bardzo skromny ale w stłumiomej, czerwonej barwie. Zawsze gdy ich uzywam wszyscy pytaja co to za zapach

Bardzo lubię

Bardzo lubię ten zapach i wracam do niego bardzo często. Jest intensywny i na początku może wydawać się nie ciekawy jednak po czasie zapach rozwija się i pięknie pachnie. Dla niektórych zapach może wydawać się zbyt duszący i ciężki jednak mi bardzo odpowiada. Wydajnosc i trwałość bardzo dobra. Cena na promocji również na plus. Polecam

Absolutny zimowy must have

Jako dzieciak upajałam się tym zapachem, bo czasami spryskiwała się nim mama. Wydawał mi się taki ciężki, bardzo kobiecy, mocny i przede wszystkim świadczył o dorosłości, więc fajnie było się skroplić, kiedy nikt nie patrzył. Nie podejrzewałam nawet, że ten produkt dotrwa do mojej dorosłości :)

nie moje klimaty

kiedy byłam konsultantką w Avonie musiałam przetestować każdy kosmetyk, który tylko sie pojawiałnie z przymusu, a z ciekawości, i tak właśnie PD trafił w moje ręce
Lubię mocne, intensywne zapachy, więc myślałam, że to coś dla mnie, ale niestety...
Zapach jest bardzo wyraźny, intensywny, mocno kwiatowy - spośród wymienionych nut najwyraźniej wyczuwalny był dla mnie jaśmin wymieszany z różą. Zapach bardzo charakterystyczny, łatwo go rozpoznać i wydaje mi się, że na każdym pachnie tak samo; zapach długo utrzymuje się również na ubraniach
po pierwszym razie miałam mieszane uczucia, odstawiłam więc na jakiś czas, próbowałam na różne pory roku i dnia, ale się nie przekonałam, dałam mamie i jej bardzo spasował
Plus: fajne opakowanie, zapach bardzo trwały z tych kocham lub nienawidzę

Niepowtarzalny.

Ta woda miała swoją premierę gdy byłam w gimnazjum. Dla mnie była to miłość od pierwszego potarcia i pierwszego powąchania :) teraz mam 24 lata i do tej pory jeszcze żaden zapach nie zrobił na mnie podobnego wrażenia - to mówi samo za siebie. Jest wiele pięknych perfum na rynku, w samej ofercie Avonu też, ale ta kompozycja jest niesamowicie charakterystyczna. Śliczna, czerwona butelka idealnie odzwierciedla to co znajduje się w środku - bardzo, ale to bardzo zmysłowy, kwiatowy zapach, wręcz namiętny. Kojarzą mi się... z kieliszkiem wina :P Chyba nie ma lepszych perfum na randkę czy wieczorne wyjście, choć ja akurat jestem w nich tak zakochana że pryskam je i na co dzień, niezależnie od pogody i tego, dokąd się wybieram :) jednak obiektywnie patrząc, dla wielu kobiet będzie lepszy na jesień i zimę, w czasie upałów może okazać się zbyt intensywny. Czy jest ciężki? To już rzecz gustu, jak ktoś nie lubi róży i intensywnych nut to na pewno mu się nie spodoba, dla mnie po prostu odważny, ale przy tym w dobrym guście. Zawsze chętnie wracam. Zapach nie do podrobienia dla mnie.

Średniak

Kupiłam u konsultantki ponieważ zaciekawił mnie zapach w katalogu, jednak przy pierwszym użyciu po zakupie stwierdziłam, że kompletnie do mnie nie pasuje, intensywny ale za bardzo mdły zapach. Oddałam koleżance, jej się spodobał, widać kwestia gustu:) Opakowanie ok, cena też w porządku.

Ukochany zapach!

Dostałam pierwszy flakon od w prezencie od mamy. Od razu go pokochałam! Piękny, mocny, kwiatowy, ale nie do końca. Świetny na wieczór. Mogłabym go używać cały rok :) Jest dość trwały. Można go kupić w bardzo dobrej cenie, także duży plusik. Ładne buteleczka. Absolutnie wart polecenie szczególnie paniom, które lubią mocne, kwiatowe zapachy :)

Używa produktu od: próbka

Nie moja bajka

Moja mama kupiła je niedawno, więc trochę od niej podkradłam. Niestety zupełnie nie moja bajka. Zapach jest zbyt intensywny i duszący. Dla mnie zdecydowanie za mocne i przytłaczające. Raczej po nie nie sięgnę nigdy więcej. Natomiast flakon jest bardzo ładny, a cena atrakcyjna.

Temperament i namiętność

Woda toaletowa Passion Dance to zapach dość ciężki, ale kojarzący mi się z wielką namiętnością i niezwykle ognistym temperamentem. Są z kategorii kwiatowo-szyprowej, a główne nuty zapachowe to lilia, narcyz oraz róża. Jak na Avon są dość trwałe i wytrzymują cały dzień. Ze względu na fakt, że są ciężkie zdecydowanie polecam je na chłodne lub wręcz zimne dni. Upały nie sprzyjają temu zapachowi.

bardzo lubię!

Powracam do niej po kilku latach. Przyznam się Wam, że chyba nic się nie zmieniła- nadal pachnie kobieco i uwodząco. Zapach jest ciężki ale sprawia to , że nie trzeba jej dużo aby czuć ją na sobie na prawdę długo. Bardzo podoba mi się jego poręczny flakonik, zawsze zwracam na to uwagę bo nie lubię nie zgrabnych flakoników. Perfuma łączy w sobie różne zapachy co sprawia, że jest wyjątkowa i nie powtarzalna.

Intensywny i kobiecy zapach ale czy nie zbyt ciezki?

Zapach znam. Zuuzylam jeden flakon. Nie wroce do tego zapachu gdyż wolę kompozycje zapachowe lżejsze. Zapach ten jeat w prawdzie trwały jednak jak na młodą kobietę jest za mocny zbyt ciezki nawet lekko duszacy. Idealny jednak dla kobiet lubiących mocne nuty zapachowe. Na pewno sa idealne na wieczór. Może na randkę ?

Zapach, który uwodzi

Kilka lat temu ten zapach towarzyszył mi podczas wieczornych randek. Nie mogę powiedzieć, że stał się moim ulubieńcem, bo to nie moje nutu zapachowe, ale mężczyźni zwracają na niego uwagę i często komplementuja. Buteleka zgrabna i ładna, zapach uwidzicielski, wyważony. Dość trwały, nie dusi i nie męczy. Polecam, bo mimo ze to nie do końca mój zapach to jednak jest on ładny i zwraca na siebie uwagę.