Avon, Passion Dance EDT

Avon, Passion Dance EDT

Gorący, zmysłowy zapach. Ognistą naturę kompozycji w pełni odzwierciedla kolor buteleczki.

Kategoria: kwiatowo-chyprowa.

Nuty zapachowe: grejpfrut, papaja, lilia wodna, jaśmin, czarny narcyz, czarna róża, ambra, mech, paczula.

87% jesień/zima 13% wiosna/lato

Od czasu do czasu

Passion Dance to dla mnie bardzo przewrotny zapach. Jako nastolatka go nie cierpiałam - wydawał mi się najgorszym śmierdziuchem z Avonu i nie wyobrażałam sobie jak ktoś mógłby go używać. Jako dorosła kobieta - wróciłam i polubiłam. Nie jest to jakaś wielka miłość, ale ekonomiczne psikadło do którego czasem wracam. Zapach jest dość ostry i zdecydowany - w pierwszym kontakcie zimny, cierpki i alkoholowy. Wyczuwam w nim mocno syntetyczną różę i delikatną cytrusową poświatę. Są kobiece, zadziorne i konkretne. Na pewno ciężkie ale nie ciepłe tylko chłodno-kwiatowe. Nie jest to wyszukana kompozycja ale właśnie za tą ciężkość i zdecydowanie - lubię do niej wracać jesienią. Znajduję w nich wspólne nuty z klasycznym agent provocateur. Efekt na mojej skórze jest podobny. Z biegiem dnia zapach ociepla się na mojej skórze i staje się mniej ostry i odrobinę cieplejszy. Osiada i jest mniej dokuczliwy dla otoczenia. Lubię czasem do niego wrócić.

Intensywny i kobiecy zapach ale czy nie zbyt ciezki?

Zapach znam. Zuuzylam jeden flakon. Nie wroce do tego zapachu gdyż wolę kompozycje zapachowe lżejsze. Zapach ten jeat w prawdzie trwały jednak jak na młodą kobietę jest za mocny zbyt ciezki nawet lekko duszacy. Idealny jednak dla kobiet lubiących mocne nuty zapachowe. Na pewno sa idealne na wieczór. Może na randkę ?

Zapach, który uwodzi

Kilka lat temu ten zapach towarzyszył mi podczas wieczornych randek. Nie mogę powiedzieć, że stał się moim ulubieńcem, bo to nie moje nutu zapachowe, ale mężczyźni zwracają na niego uwagę i często komplementuja. Buteleka zgrabna i ładna, zapach uwidzicielski, wyważony. Dość trwały, nie dusi i nie męczy. Polecam, bo mimo ze to nie do końca mój zapach to jednak jest on ładny i zwraca na siebie uwagę.

Używa produktu od: próbka

Nie dla mnie

Perfumy zakupiła moja mama, więc postanowiłam jej poprowadzić i sama ich wypróbować. Długo to nie trwało, zapach ciężki, mocny, duszacy, po prostu okropny. Jak na złość zapach długo się utrzymywał na ciele, co nie było w tym przypadku jego zaletą. Buteleczka ładna i cena przystępna, nic poza tym. Nigdy już do nich nie wrócę.

Passion Dance

Bardzo mocny zapach, raczej do odważnych i temperamentnych kobiet. Nadaje się bardziej na jakieś wyjścia wieczorowe i do odważnych stylizacji. Flakon jest bardzo wygodnym, wąski, wszędzie można go zmieścić. Jest to bardzo trwały produkt, czuć go jeszcze długo po kąpieli.

Wyjątkowo trwałe

To jeden z nielicznych zapachów od Avon do którego wracałam kilkakrotnie. Na tle innych tej marki są wyjątkowe.
O ich powodzeniu niewątpliwie świadczy fakt, iż są one dostępne od tylu lat w ofercie i wiele kobiet nadal je kupuje.
Zapach jest bardzo intensywny i trwały. Wystarczy rano porządnie się popsikać i czuć je dosłownie cały dzień. Nawet następnego dnia mogę je często wyczuć na ubraniach czy we włosach.
Są mocno kwiatowe. Dla mnie zapachem dominującym jest róża. Wszystko inne jest w jej tle.
Buteleczka jest poręczna i w sam raz do torebki. Jednak design jest trochę kiczowaty. Korek wygląda tanio i lubi odpadać niekiedy samowolnie.
Zapach jest bardzo charakterystyczny, nie znam innego który byłby do niego podobny. Nawet kiedy zrobiłam sobie długą przerwę od Passion Dance, to i tak nieomylnie wyczuwałam go na innych kobietach. Zapada w pamięć poprostu.
Myślę że pasuje on zarówno do starszych pań jak i młodszych osób. Jest to dość uniwersalny zapach. Odradziłabym go jedynie nastolatkom, bo to jednak dosyć ciężki perfum.
Świetnie nadaje się zarówno na wieczorne wyjście jak i na zapach dzienny. Nie lubię go jedynie używać podczas upałów bo wtedy zawsze stawiam na świeże, ozonowe wręcz zapachy - Passion Dance mógłby nabawić mnie bólu głowy przy temperaturze ok.30 stopni, jest zbyt intensywny.
Często jest na promocji i wtedy nie kosztuje dużo. Ostatnio kupiłam go za 20 zł.
Ja go lubię, ale zdaję sobie sprawę że nie każdy lubi tak ciężkie i intensywne zapachy, dlatego lepiej zacząć od próbki.

Nie dla mnie

Użyłam tych perfum tylko raz i to był błąd.Jak dla mnie te perfumy mają okropny,duszący zapach.Według mnie nie przypomina on wcale zapachu kwiatów.Jest za to bardzo mocny i męczący.Jedynym plusem tych perfum jest ładne opakowanie.

Specyficzny!

Będzie idealny dla osób, które lubią mocne, specyficzne zapachy. Jest bardzo kobiecy, tajemniczy i uwodzicielski. Osobiście bardzo go lubię, moja mama go uwielbia. Jeśli ktoś lubi wyrazić siebie i zostać zapamiętany, na pewno ten zapach się świetnie do tego przyda! Polecam spróbować :)

nie dla mnie

Akurat ten zapach zupełnie mi się nie podoba. Jest zbyt mocny, zbyt ciężki. Duszny taki. Trwałość ma niezłą, ale jakoś mi się nie podobają. Może zimą, może jesienią ta ocena nie byłaby tak surowa. Teraz, kiedy ciepło i słonecznie ten zapach zupełnie się nie sprawdza.

Super zapach

Dostałam ten perfum na urodziny i muszę powiedzieć, że byłam zaskoczona. Oczywiście nie skończyłam na jednym. Uwielbiam go za jego zapach mocno kwiatowy . Długo się utrzymuje.

Kusząco pachnie!

Kupiłam go w promocji za niecałe 30zł.Jestem z niego zadowolona.Zapach jest obłędny,idealny na randkę,wieczorne wyjście.Ma naprawdę kuszący zapach,ja akurat takie uwielbiam! Zapach utrzymuje się do 2 dni,więc tragedii niema.Jakość adekwatna do ceny.

Lubię go!

Perfum znajduje się w klasycznym flakoniku, Posiada bardzo intensywny, dość zmysłowy zapach. Utrzymuje się na ciele i ubraniach praktycznie przez cały dzień. Według mnie jest bardziej odpowiedni na wieczorne wyjścia. Bardzo często można kupić go na promocji.

Nie dla mnie

Zapach bardzo intensywny, ciężki i nie w moim stylu. Nie jest bardzo zły, jest trwały lecz nie w moim guście. Nie kupiłabym go ponownie. Perfumy przejęła moja mama, której akurat podpasowały