Avon, Passion Dance EDT

Avon, Passion Dance EDT

Kategoria: kwiatowo-chyprowa.

Nuty zapachowe: grejpfrut, papaja, lilia wodna, jaśmin, czarny narcyz, czarna róża, ambra, mech, paczula.

86% jesień/zima 14% wiosna/lato

super

używam go od wielu lat !!!!! zapach idealny dla mnie, najlepszy z avonu. Długo utrzymuje się na skórze,choć faktycznie jest specyficzny intensywny dla mnie wyjątkowy .polecam dla wyrazistych osób.

Nie lubie

Pomyłka roku. Butelka skojarzyla mi się z kenzo -chyba ich napiekniekszy eliksir.
Czerwień butelki i namiętność opisu jest bardzo przereklamowany.
Ja czuję kwiaty, bursztyn i drzewo.
Korzenie róży i narcyzm. Zapach bardzo drazniacy i mocny. Raczej kojarzy mi się ze zmęczeniem tancerzy, niż ich pasją.
Strasznie sztuczne to wszystko i zalane duża ilością alkoholu. Zapach mnie drażni i przyprawia o ból głowy. No śmierdzi tak, że o kurde. Nie do przejścia. Trwałość średnia, cena też. Nie zachęcam do zakupu a zarazem podziwiam wsYatkich go dumnie noszących.
Kompozycja najwidoczniej nie pod mój nos

Ciężki zapach

Kiedyś mamie podkradałam te perfumy. Bardzo podobał mi się ten zapach, który z czasem zrobił się dla mnie nudny i ciężki. Idealny na specjalne wyjścia.

Avon Mark - relacja

Nie dla mnie :)

Dostałam w prezencie i jak to bywa z perfumami, ktore dostajemy kompletnie mi nie podpasował.
Jest w nim jakaś nuta zapachowa, która mnie drażni, być może to róża, ale nie mam pewności. Jeżeli lubi się zdecydowane, mniej kwiatowe zapachy, ale bardziej mydlane, piżmowe i średnio słodkie to może być zapach nie dla nas. Najlepiej sprawdzić zgodnie z próbką.
Jest też średnio trwały, flakon jest dośc ładny.

Inny niz wszystkie

Zapachu uzywam od czasu do czasu na wieczorne wyjscia w okresie jesienno zimowym, Latem jest dla mnie zbyt ciezki i mocny, Zapach jest orginalny i rzadko spotkany. Perfuma jest bardzo trwala utrzymujsie sie zarowno na skore jak i ubraniach przez caly dzien.

duszace

Te perfumy kupiłam ze względu na promocje (19,99) i pożałowałam tych pieniędzy, Lubię mocne i zmysłowe zapachy, ale ten to jakaś porażka. Jest tak duszący, że po jednym psiknięciu boli mnie głowa. Nawet ta cena nie przekona mnie żeby kupić je ponownie. Swojej butelki nie zużyłam, wyrzuciłam ponad połowę.

Jeden z najładniejszych zapachów Avon-u

Nazwałabym pen zapach Tańcem zmysłów. Gorący, zmysłowy zapach. Ognistą naturę kompozycji w pełni odzwierciedla kolor buteleczki.
Całkowicie zgodzę się z tymi słowami. Dla jednych może być za ciężki dla innych zbyt lekki.
Jeden minus to trwałość - słaba 2h może 3 h
Ale zapach uwodzicielski jak dla mnie.
Nie wiem czy zdecyduje się na zakup, zapach super, ale trwałość naprawdę słaba.

Intrygujący

Jest to zapach niezwykle intrygujący. Mocny, elektryzujący i głęboki. Nie dla starszych pań, lecz dla zdecydowanych, zmysłowych kobiet. Idealny na jesienne dni, zwłaszcza na romantyczny wieczór.

Stanowcze nie!

Butelkę tych perfum dostałam w prezencie,z którego byłam bardzo niezadowolona.Perfumy o bardzo brzydkim i mocnym,duszącym zapachu.Nawet niska cena nie przekona mnie do nich oraz wygodne opakowanie.

Passion dance

Chyba nieliczny z zapachów AVONU który w żaden sposób mi nie przypadł do gustu. Ciężka nuta zapachowa jedynie na wyjścia wieczorowe. Nie mój typ całkowicie. Jedyny plus za flakonik, który fajnie wygląda i dobrz się go trzyma w dłoni.

Z charakterem

Ostry, mocny, bardzo intensywny, głęboki zapach, zdecydowanie na wieczór. Na początku nie zbyt mi się podobał, jednak z biegiem czasu się do niego przekonałam. Idealny na większe wyjścia. Jest dość trwały.

Nie dla mnie

Produkt ma bardzo ładne opakowanie, w moim ulubionym kolorze. Aplikator dostarcza odpowiednią ilość perfumy. Utrzymują się one długo. Jednak zapach... zdecydowanie nie dla mnie. Jest on... nachalny, zawiera w sobie zapachy, które w szczególności nie należą do przyjemnych. Nie polecam.