Passion Dance EDT

Passion Dance EDT

Cena już od 29,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Gorący, zmysłowy zapach. Ognistą naturę kompozycji w pełni odzwierciedla kolor buteleczki.

Kategoria: kwiatowo-chyprowa.

Nuty zapachowe: grejpfrut, papaja, lilia wodna, jaśmin, czarny narcyz, czarna róża, ambra, mech, paczula.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

• Aqua,
  • Parfum

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Napisanych recenzji: 59

Fajny zapach

Bardzo ładny, kobiecy zapach. Jedyne zastrzeżenie- mógłby być trochę lżejszy, ale mimo to doskonale sprawdza się jako zapach na dzień. Jest to jeden z moich ulubionych zapachów :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196063].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 259

Stanowczo nie.

Ciężki, za ciężki. Przytłaczający, gorzki. Mnie kojarzy się bardziej z męskim niż damskim perfumem. Połączenie kulki na mole z męskimi mocnymi perfumami z czasów PRL.
Ma w sobie coś odrzucającego. Na moje nieszczęście okazał się wyjątkowo trwały. Flakon bez zastrzeżeń.
Dla mnie nadaje się tylko i wyłącznie do wyrzucenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165061].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 39

dobry produkt

uwielbiam ten zapach trwaly, mocny, nieco ciezki, idealny na wieczorne wyjscie, cena tez zachecajaca, ladnie opakowanie, coz chciec wiecej? na pewno warto! mam nadzieje ze na dlugo zagosci w ofercie Avon

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1134191].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 42

o nieee!

Zapach z młodych lat, obok Celebre i Pur Blanca kojarzy mi się z początkami Avonu. Od zawsze uwielbiany przez moją najlepszą kumpelę, do dziś dzień nie rozumieniem Why? Mnie odrzuca, nie znoszę go. Jest zbyt ciężki, gorzki i pieprzny. Nieco męski. Jak przystało na większość ciężkich aromatów - trwałość bardzo przyzwoita. Kiedyś dostałam flakon w prezencie i na prawdę próbowałam się do niego przekonać, polubić, na nic!
Temu Panu grzecznie podziękuję.

Używam tego produktu od: znam go od dawna
Ilość zużytych opakowań: jedno własne, dziesiątki wdychanych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1131751].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 20

Napisanych recenzji: 185

Pachniała jak wino.

Przyśniła mi się dzisiaj cyganka. W dużym mieście, w małym domu. Miała długie czarne włosy zaplecione w warkocz. Białe zęby i delikatny nos. Okrągłe policzki, które, jeśli odwróciła twarz w stronę okna, padające światło czyniło policzkami dziecka. Tańczyła ze złotą chustą na biodrach i wielobarwną, z kwiatami - na ramionach. Cienkie ramiączka sukienki krzyżowały się z pytającymi zagłębieniami obojczyka i odsłaniały gładki dekolt i kształtne, okrągłe piersi. Spódnica znaczyła długą linię nóg, od złotych frędzelków chustki po pieprzyk nad kostką. Siedziałam na podłodze i patrzyłam na nią. Uwierzyłabym, że jest cyganką, tak wyglądają przecież te najpiękniejsze, gdyby nie czarny odpryskujący lakier na paznokciach. Wtedy sobie przypomniałam, wiem gdzie pracuje. Nalewa przecież piwo w knajpie tej a la bieda, komuna & co, w piwnicy przy rynku. Kiedy zobaczyłam ją z papierosem na najniższym piętrze na początku nie rozpoznałam, ale za chwilę zjawiła się za barem, w czerwonej koszuli i pachnąca winem, a nie dymem. Wtedy jeszcze nie skojarzyłam, znam ją, spotkałam już dawno za barem, to ta sama o której kiedyś pomyślałam \'Boże, jaka piękna..!\'. Ta sama, której dzisiaj tak zazdroszczę.

No i w końcu perfumy. To nie jest wyszukana butelka, dopracowany marketing, czy cena z innej galaktyki, ale proste perfumiarskie doznanie, uwielbiam je czystą miłością. Zapach, który znam od dzieciństwa dziś jest dla mnie i winem, i papierosem, i piękną barmanką, która od czasu do czasu bawi się w cygankę. Jest tym, o czym nie chcemy pamiętać w młodości, a potem z pasją wracamy do tego w myślach, weźmy choćby gorące podziękowania za od niechcenia podarowane kwiaty, czy poranne rumieńce poprzedzone wieczornym, letnim winem... To czerwona koszula i czarne paznokcie, złota chustka i cienkie ramiączka. Trochę smutny, ale skoro jak wino, to i gorący, zapach. I choć kosztował niewiele ponad 20zł, nosiły go moje ciotki, produkuje Avon, a nie ciocia Chanel, nigdy nie nazwałabym go tanim, bo przywołuje najdroższe tęsknoty. ;)

Używam tego produktu od: lat wielu
Ilość zużytych opakowań: całe mnóstwo!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1131611].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Najlepszy

Używam go z małymi przerwami od ponad 15 lat i nadal uwielbiam go tak samo jak na początku. Mocny, intensywny zapach. Bardzo trwały. Zwracający uwagę. Cena niewygórowana za taką jakość. Polecam

PLUSY:
+ trwałość
+ intensywność
+ cena
+ dostępność
+ estetyka opakowania

Używam tego produktu od: Ponad 15 lat
Ilość zużytych opakowań: Dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124906].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

Dla żywiołowych kobiet

Passion dance-zapach który w ofercie firmy jest od lat. Mimo tego nie odważyłam się kupić pełnej butelki perfum . Używałam wielokrotnie próbek, czułam go od koleżanek, ale nie mogłam się do niego przekonać .Zapach jest mocny , trwały , czuć wszystkie kwiaty zawarte w kompozycji - nawzajem się przenikają, jak w tańcu. Czuję też niestety jakąś nutkę męską , która wyklucza go jako zapach dla mnie .Może kiedyś ...

Używam tego produktu od: parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: próbki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124606].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 195

Mój styl zapachowy z pazurem!

Cena ok.30 zł za 50 ml
Bardzo długo się utrzymuje na skórze
Eleganckie,ciemne opakowanie
Trochę duszący zapach,ale ja takie lubię,najlepiej nadają się na zimę albo na wieczór.Według mnie jest to dla kobiet lubiących się ubierać na ciemno i z pazurem.Raczej nie dla nastolatek

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1104311].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 115

zapach ponadczasowy

Chyba jedyny zapach ze stajni Avon, który jest "made in Italy" a nie "made in Poland" :)
Wykonanie jest świetne jak za tę cenę (10zł na allegro!), to nie alkoholowe popłuczyny, które błyskawicznie wietrzeją. Jak na EDT jest bardziej trwała niż niejedna EDP.
Jeśli chodzi o sam zapach, no cóż...był, jest i będzie. Ponadczasowy, klasyczny szyprowy zapach - a takie po prostu trzeba lubić. Mocny, esencjonalny, charakterny - nieśmiertelny :)
Dla mnie idealny na lato, ewentualnie ciepłą wiosnę. Ładnie pachnie na skórze rozgrzanej słońce.
W chłodniejsze miesiące po prostu mi śmierdzi ;)

Używam tego produktu od: 1-2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1100371].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Intensywny

Plusy :
- intensywny, mocny zapach
- trwałe
- idealne na jesień/zimę oraz na wieczorne wyjście
- cena przystępna, okazyjnie można kupić za pół ceny.

Minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 2010

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1081146].usefull || 0 }}% pomocna.