Passion Dance EDT

Passion Dance EDT

Kategoria: kwiatowo-chyprowa.

Nuty zapachowe: grejpfrut, papaja, lilia wodna, jaśmin, czarny narcyz, czarna róża, ambra, mech, paczula.

86% jesień/zima 14% wiosna/lato

Ciężki zapach

Kiedyś mamie podkradałam te perfumy. Bardzo podobał mi się ten zapach, który z czasem zrobił się dla mnie nudny i ciężki. Idealny na specjalne wyjścia.

Nie dla mnie :)

Dostałam w prezencie i jak to bywa z perfumami, ktore dostajemy kompletnie mi nie podpasował.
Jest w nim jakaś nuta zapachowa, która mnie drażni, być może to róża, ale nie mam pewności. Jeżeli lubi się zdecydowane, mniej kwiatowe zapachy, ale bardziej mydlane, piżmowe i średnio słodkie to może być zapach nie dla nas. Najlepiej sprawdzić zgodnie z próbką.
Jest też średnio trwały, flakon jest dośc ładny.

Inny niz wszystkie

Zapachu uzywam od czasu do czasu na wieczorne wyjscia w okresie jesienno zimowym, Latem jest dla mnie zbyt ciezki i mocny, Zapach jest orginalny i rzadko spotkany. Perfuma jest bardzo trwala utrzymujsie sie zarowno na skore jak i ubraniach przez caly dzien.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

duszace

Te perfumy kupiłam ze względu na promocje (19,99) i pożałowałam tych pieniędzy, Lubię mocne i zmysłowe zapachy, ale ten to jakaś porażka. Jest tak duszący, że po jednym psiknięciu boli mnie głowa. Nawet ta cena nie przekona mnie żeby kupić je ponownie. Swojej butelki nie zużyłam, wyrzuciłam ponad połowę.

Jeden z najładniejszych zapachów Avon-u

Nazwałabym pen zapach Tańcem zmysłów. Gorący, zmysłowy zapach. Ognistą naturę kompozycji w pełni odzwierciedla kolor buteleczki.
Całkowicie zgodzę się z tymi słowami. Dla jednych może być za ciężki dla innych zbyt lekki.
Jeden minus to trwałość - słaba 2h może 3 h
Ale zapach uwodzicielski jak dla mnie.
Nie wiem czy zdecyduje się na zakup, zapach super, ale trwałość naprawdę słaba.

Intrygujący

Jest to zapach niezwykle intrygujący. Mocny, elektryzujący i głęboki. Nie dla starszych pań, lecz dla zdecydowanych, zmysłowych kobiet. Idealny na jesienne dni, zwłaszcza na romantyczny wieczór.

Stanowcze nie!

Butelkę tych perfum dostałam w prezencie,z którego byłam bardzo niezadowolona.Perfumy o bardzo brzydkim i mocnym,duszącym zapachu.Nawet niska cena nie przekona mnie do nich oraz wygodne opakowanie.

Passion dance

Chyba nieliczny z zapachów AVONU który w żaden sposób mi nie przypadł do gustu. Ciężka nuta zapachowa jedynie na wyjścia wieczorowe. Nie mój typ całkowicie. Jedyny plus za flakonik, który fajnie wygląda i dobrz się go trzyma w dłoni.

Z charakterem

Ostry, mocny, bardzo intensywny, głęboki zapach, zdecydowanie na wieczór. Na początku nie zbyt mi się podobał, jednak z biegiem czasu się do niego przekonałam. Idealny na większe wyjścia. Jest dość trwały.

Nie dla mnie

Produkt ma bardzo ładne opakowanie, w moim ulubionym kolorze. Aplikator dostarcza odpowiednią ilość perfumy. Utrzymują się one długo. Jednak zapach... zdecydowanie nie dla mnie. Jest on... nachalny, zawiera w sobie zapachy, które w szczególności nie należą do przyjemnych. Nie polecam.

Nie

Strasznie ciężki, duszący, nachalny. Nie dałam rady wykorzystać go do końca, nawet jako odświeżacz do toalety się nie nadał. Możliwe, że ma skumulowane wszystkie odrzucające mnie składniki w jednym. Brrr, naprawdę fatalny...

Czerwień, nie mogła być bardziej czerwona.

Kobieta. Koło 40. Zamężna, ale niezbyt szczęśliwa. Małżeństwo jest dla niej rutyną. Brak w nim namiętności. Aby wyrwać się z letargu zapisuje się do szkoły wieczorowej, chodzi też na lekcje tańca.
Tango, passodoble. To czuje w sercu. Tego jej brak, tego oczekuje.
Lekcje odbywają się w małej, zaciemnionej salce. Czuć woń zdeptanego parkietu i dym papierosa. Kobieta zakłada buty i czerwoną spódnicę. Związuje włosy w kok. I tańczy! Tańczy, tańczy. Zwraca na siebie uwagę nauczyciela...

Zapach jest gorący, ale nie przesłodzony. Trudno określić poszczególne części składowe. Osobiście wyczuwam tutaj jaśmin, paczulę i tytoniowe, gorzkie, ale obezwładniające nuty.Wyczuwalna jest też czerń, narcyzów, róży. I odrobina... potu.

Flakon, choć prosty, to żywy. Widać w nim ruch. Taniec. I ten kolor. Namiętności.

Dla kogo?
Dla każdej z nas, bez względu na wiek, która choć trochę lubi nuty tytoniowe.