Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Passion Dance EDT

Passion Dance EDT

Gorący, zmysłowy zapach. Ognistą naturę kompozycji w pełni odzwierciedla kolor buteleczki.

Kategoria: kwiatowo-chyprowa.

Nuty zapachowe: grejpfrut, papaja, lilia wodna, jaśmin, czarny narcyz, czarna róża, ambra, mech, paczula.

67% jesień/zima 33% wiosna/lato

Stanowcze nie!

Butelkę tych perfum dostałam w prezencie,z którego byłam bardzo niezadowolona.Perfumy o bardzo brzydkim i mocnym,duszącym zapachu.Nawet niska cena nie przekona mnie do nich oraz wygodne opakowanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484766].usefull || 0 }}% pomocna.

Passion dance

Chyba nieliczny z zapachów AVONU który w żaden sposób mi nie przypadł do gustu. Ciężka nuta zapachowa jedynie na wyjścia wieczorowe. Nie mój typ całkowicie. Jedyny plus za flakonik, który fajnie wygląda i dobrz się go trzyma w dłoni.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442126].usefull || 0 }}% pomocna.

Z charakterem

Ostry, mocny, bardzo intensywny, głęboki zapach, zdecydowanie na wieczór. Na początku nie zbyt mi się podobał, jednak z biegiem czasu się do niego przekonałam. Idealny na większe wyjścia. Jest dość trwały.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426391].usefull || 0 }}% pomocna.
Avon Mark - relacja

Nie dla mnie

Produkt ma bardzo ładne opakowanie, w moim ulubionym kolorze. Aplikator dostarcza odpowiednią ilość perfumy. Utrzymują się one długo. Jednak zapach... zdecydowanie nie dla mnie. Jest on... nachalny, zawiera w sobie zapachy, które w szczególności nie należą do przyjemnych. Nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403916].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie

Strasznie ciężki, duszący, nachalny. Nie dałam rady wykorzystać go do końca, nawet jako odświeżacz do toalety się nie nadał. Możliwe, że ma skumulowane wszystkie odrzucające mnie składniki w jednym. Brrr, naprawdę fatalny...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386811].usefull || 0 }}% pomocna.

Czerwień, nie mogła być bardziej czerwona.

Kobieta. Koło 40. Zamężna, ale niezbyt szczęśliwa. Małżeństwo jest dla niej rutyną. Brak w nim namiętności. Aby wyrwać się z letargu zapisuje się do szkoły wieczorowej, chodzi też na lekcje tańca.
Tango, passodoble. To czuje w sercu. Tego jej brak, tego oczekuje.
Lekcje odbywają się w małej, zaciemnionej salce. Czuć woń zdeptanego parkietu i dym papierosa. Kobieta zakłada buty i czerwoną spódnicę. Związuje włosy w kok. I tańczy! Tańczy, tańczy. Zwraca na siebie uwagę nauczyciela...

Zapach jest gorący, ale nie przesłodzony. Trudno określić poszczególne części składowe. Osobiście wyczuwam tutaj jaśmin, paczulę i tytoniowe, gorzkie, ale obezwładniające nuty.Wyczuwalna jest też czerń, narcyzów, róży. I odrobina... potu.

Flakon, choć prosty, to żywy. Widać w nim ruch. Taniec. I ten kolor. Namiętności.

Dla kogo?
Dla każdej z nas, bez względu na wiek, która choć trochę lubi nuty tytoniowe.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351766].usefull || 0 }}% pomocna.

Mi się podoba

Przeczytałam opinię, że to perfum dla starszych pań... Wąchając go, doszłam do wniosku, że "no może trochę". Ale odrobinkę. Mi kojarzy się z ogniskiem, jest ciepły i bardzo kobiecy. Czasem można go wyhaczyć za 20 zł,
Flakon - nic specjalnego. Szczerze mówiąc, to mógłby być lepszy jak na taki ognisty zapach.
Perfum na zimę albo randki w sam raz ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333796].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Ciężko ocenić.

Passion Dance to woda co do której mam mieszane uczucia. Kiedy byłam młodsza wydawała mi się zapachem dla starszych pań, który wyczuć można na odległość i cóż nie było to przyjemne uczucie. Jakiś czas temu jednak miałam okazję użyć go kilka razy i przyznam, że moje dawne wspomnienia o nim okazały się mocno przesadzone. Woda ma atrakcyjne, niezwykle kobiece opakowanie. Jest to zapach niezwykle trwały (cały dzień utrzymuje się na skórze, na ubraniach aż do następnego prania) i nie kosztuje dużo - około 20 zł w promocji. Co do samego zapachu nie potrafię opisać dokładnie jakie nuty są w nim wyczuwalne, bo ja wyczuwam tam tylko wspominane przez producenta jaśmin i różę. Zapach jest intensywny i nadaje się raczej na większe wyjścia niż do używania do pracy czy szkoły. Przy dłuższym stosowaniu wydawał mi się męczący i zbyt mocny, ale początkowe pierwsze złe wrażenie zostało zatarte. Oceniam ten zapach na 4.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1285661].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciekawy

Przyznam, że zapach przypadł mi do gustu.

Jest ciężkawy i intensywny, ale nie jest z serii tych, które nie można znieść. Najbardziej wyczuwam chyba lilię, czarną różę oraz jaśmin. Kojarzy się jednak na pierwszym planie z niektórymi zapachami męskimi, które niektóre kobiety po prostu nie lubią, bo nie pachnie to zbytnio kobieco oraz subtelnie. Mimo wszystko spodobał mi się ten męski akcent, bo dodaje ten drobny pazur na który ludzie zwrócą uwagę. Zapach ma swój wewnętrzny umiar, bardzo ładnie rozwija się na skórze. Według mnie jest to kompozycja dla młodych oraz bardzo żywiołowych osób. Perfumy te charakteryzują się tym, że są trwałe - niezależnie czy to skóra czy ubrania - nie znalazłam żadnej różnicy.

Bardzo polubiłam ten zapach stosować podczas pory letniej. Kojarzy mi się wtedy zawsze z kobietą w czerwonej sukience, która jest taka pewna siebie i idzie przed siebie dążąc do upragnionego celu. Flakon jak dla mnie jest zbyt prosty dla takiej ciekawej kompozycji zapachowej, ale ta czerwień jest przepiękna i chyba dlatego ten zapach kojarzy mi się z tą panią w czerwonej sukience.

Wrócę do tego zapachu prędzej czy później. Lubię takie zapachy z charakterystycznym pazurem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275586].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny zapach

Bardzo ładny, kobiecy zapach. Jedyne zastrzeżenie- mógłby być trochę lżejszy, ale mimo to doskonale sprawdza się jako zapach na dzień. Jest to jeden z moich ulubionych zapachów :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196063].usefull || 0 }}% pomocna.