Passion Dance EDT

Passion Dance EDT

Cena już od 26,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Gorący, zmysłowy zapach. Ognistą naturę kompozycji w pełni odzwierciedla kolor buteleczki.

Kategoria: kwiatowo-chyprowa.

Nuty zapachowe: grejpfrut, papaja, lilia wodna, jaśmin, czarny narcyz, czarna róża, ambra, mech, paczula.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Czerwień, nie mogła być bardziej czerwona.

Kobieta. Koło 40. Zamężna, ale niezbyt szczęśliwa. Małżeństwo jest dla niej rutyną. Brak w nim namiętności. Aby wyrwać się z letargu zapisuje się do szkoły wieczorowej, chodzi też na lekcje tańca.
Tango, passodoble. To czuje w sercu. Tego jej brak, tego oczekuje.
Lekcje odbywają się w małej, zaciemnionej salce. Czuć woń zdeptanego parkietu i dym papierosa. Kobieta zakłada buty i czerwoną spódnicę. Związuje włosy w kok. I tańczy! Tańczy, tańczy. Zwraca na siebie uwagę nauczyciela...

Zapach jest gorący, ale nie przesłodzony. Trudno określić poszczególne części składowe. Osobiście wyczuwam tutaj jaśmin, paczulę i tytoniowe, gorzkie, ale obezwładniające nuty.Wyczuwalna jest też czerń, narcyzów, róży. I odrobina... potu.

Flakon, choć prosty, to żywy. Widać w nim ruch. Taniec. I ten kolor. Namiętności.

Dla kogo?
Dla każdej z nas, bez względu na wiek, która choć trochę lubi nuty tytoniowe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351766].usefull || 0 }}% pomocna.

Mi się podoba

Przeczytałam opinię, że to perfum dla starszych pań... Wąchając go, doszłam do wniosku, że "no może trochę". Ale odrobinkę. Mi kojarzy się z ogniskiem, jest ciepły i bardzo kobiecy. Czasem można go wyhaczyć za 20 zł,
Flakon - nic specjalnego. Szczerze mówiąc, to mógłby być lepszy jak na taki ognisty zapach.
Perfum na zimę albo randki w sam raz ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333796].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Ciężko ocenić.

Passion Dance to woda co do której mam mieszane uczucia. Kiedy byłam młodsza wydawała mi się zapachem dla starszych pań, który wyczuć można na odległość i cóż nie było to przyjemne uczucie. Jakiś czas temu jednak miałam okazję użyć go kilka razy i przyznam, że moje dawne wspomnienia o nim okazały się mocno przesadzone. Woda ma atrakcyjne, niezwykle kobiece opakowanie. Jest to zapach niezwykle trwały (cały dzień utrzymuje się na skórze, na ubraniach aż do następnego prania) i nie kosztuje dużo - około 20 zł w promocji. Co do samego zapachu nie potrafię opisać dokładnie jakie nuty są w nim wyczuwalne, bo ja wyczuwam tam tylko wspominane przez producenta jaśmin i różę. Zapach jest intensywny i nadaje się raczej na większe wyjścia niż do używania do pracy czy szkoły. Przy dłuższym stosowaniu wydawał mi się męczący i zbyt mocny, ale początkowe pierwsze złe wrażenie zostało zatarte. Oceniam ten zapach na 4.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1285661].usefull || 0 }}% pomocna.

Mexx Look up now

Ciekawy

Przyznam, że zapach przypadł mi do gustu.

Jest ciężkawy i intensywny, ale nie jest z serii tych, które nie można znieść. Najbardziej wyczuwam chyba lilię, czarną różę oraz jaśmin. Kojarzy się jednak na pierwszym planie z niektórymi zapachami męskimi, które niektóre kobiety po prostu nie lubią, bo nie pachnie to zbytnio kobieco oraz subtelnie. Mimo wszystko spodobał mi się ten męski akcent, bo dodaje ten drobny pazur na który ludzie zwrócą uwagę. Zapach ma swój wewnętrzny umiar, bardzo ładnie rozwija się na skórze. Według mnie jest to kompozycja dla młodych oraz bardzo żywiołowych osób. Perfumy te charakteryzują się tym, że są trwałe - niezależnie czy to skóra czy ubrania - nie znalazłam żadnej różnicy.

Bardzo polubiłam ten zapach stosować podczas pory letniej. Kojarzy mi się wtedy zawsze z kobietą w czerwonej sukience, która jest taka pewna siebie i idzie przed siebie dążąc do upragnionego celu. Flakon jak dla mnie jest zbyt prosty dla takiej ciekawej kompozycji zapachowej, ale ta czerwień jest przepiękna i chyba dlatego ten zapach kojarzy mi się z tą panią w czerwonej sukience.

Wrócę do tego zapachu prędzej czy później. Lubię takie zapachy z charakterystycznym pazurem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275586].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny zapach

Bardzo ładny, kobiecy zapach. Jedyne zastrzeżenie- mógłby być trochę lżejszy, ale mimo to doskonale sprawdza się jako zapach na dzień. Jest to jeden z moich ulubionych zapachów :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196063].usefull || 0 }}% pomocna.

Stanowczo nie.

Ciężki, za ciężki. Przytłaczający, gorzki. Mnie kojarzy się bardziej z męskim niż damskim perfumem. Połączenie kulki na mole z męskimi mocnymi perfumami z czasów PRL.
Ma w sobie coś odrzucającego. Na moje nieszczęście okazał się wyjątkowo trwały. Flakon bez zastrzeżeń.
Dla mnie nadaje się tylko i wyłącznie do wyrzucenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165061].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry produkt

uwielbiam ten zapach trwaly, mocny, nieco ciezki, idealny na wieczorne wyjscie, cena tez zachecajaca, ladnie opakowanie, coz chciec wiecej? na pewno warto! mam nadzieje ze na dlugo zagosci w ofercie Avon

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1134191].usefull || 0 }}% pomocna.

o nieee!

Zapach z młodych lat, obok Celebre i Pur Blanca kojarzy mi się z początkami Avonu. Od zawsze uwielbiany przez moją najlepszą kumpelę, do dziś dzień nie rozumieniem Why? Mnie odrzuca, nie znoszę go. Jest zbyt ciężki, gorzki i pieprzny. Nieco męski. Jak przystało na większość ciężkich aromatów - trwałość bardzo przyzwoita. Kiedyś dostałam flakon w prezencie i na prawdę próbowałam się do niego przekonać, polubić, na nic!
Temu Panu grzecznie podziękuję.

Używam tego produktu od: znam go od dawna
Ilość zużytych opakowań: jedno własne, dziesiątki wdychanych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1131751].usefull || 0 }}% pomocna.

Pachniała jak wino.

Przyśniła mi się dzisiaj cyganka. W dużym mieście, w małym domu. Miała długie czarne włosy zaplecione w warkocz. Białe zęby i delikatny nos. Okrągłe policzki, które, jeśli odwróciła twarz w stronę okna, padające światło czyniło policzkami dziecka. Tańczyła ze złotą chustą na biodrach i wielobarwną, z kwiatami - na ramionach. Cienkie ramiączka sukienki krzyżowały się z pytającymi zagłębieniami obojczyka i odsłaniały gładki dekolt i kształtne, okrągłe piersi. Spódnica znaczyła długą linię nóg, od złotych frędzelków chustki po pieprzyk nad kostką. Siedziałam na podłodze i patrzyłam na nią. Uwierzyłabym, że jest cyganką, tak wyglądają przecież te najpiękniejsze, gdyby nie czarny odpryskujący lakier na paznokciach. Wtedy sobie przypomniałam, wiem gdzie pracuje. Nalewa przecież piwo w knajpie tej a la bieda, komuna & co, w piwnicy przy rynku. Kiedy zobaczyłam ją z papierosem na najniższym piętrze na początku nie rozpoznałam, ale za chwilę zjawiła się za barem, w czerwonej koszuli i pachnąca winem, a nie dymem. Wtedy jeszcze nie skojarzyłam, znam ją, spotkałam już dawno za barem, to ta sama o której kiedyś pomyślałam \'Boże, jaka piękna..!\'. Ta sama, której dzisiaj tak zazdroszczę.

No i w końcu perfumy. To nie jest wyszukana butelka, dopracowany marketing, czy cena z innej galaktyki, ale proste perfumiarskie doznanie, uwielbiam je czystą miłością. Zapach, który znam od dzieciństwa dziś jest dla mnie i winem, i papierosem, i piękną barmanką, która od czasu do czasu bawi się w cygankę. Jest tym, o czym nie chcemy pamiętać w młodości, a potem z pasją wracamy do tego w myślach, weźmy choćby gorące podziękowania za od niechcenia podarowane kwiaty, czy poranne rumieńce poprzedzone wieczornym, letnim winem... To czerwona koszula i czarne paznokcie, złota chustka i cienkie ramiączka. Trochę smutny, ale skoro jak wino, to i gorący, zapach. I choć kosztował niewiele ponad 20zł, nosiły go moje ciotki, produkuje Avon, a nie ciocia Chanel, nigdy nie nazwałabym go tanim, bo przywołuje najdroższe tęsknoty. ;)

Używam tego produktu od: lat wielu
Ilość zużytych opakowań: całe mnóstwo!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1131611].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Używam go z małymi przerwami od ponad 15 lat i nadal uwielbiam go tak samo jak na początku. Mocny, intensywny zapach. Bardzo trwały. Zwracający uwagę. Cena niewygórowana za taką jakość. Polecam

PLUSY:
+ trwałość
+ intensywność
+ cena
+ dostępność
+ estetyka opakowania

Używam tego produktu od: Ponad 15 lat
Ilość zużytych opakowań: Dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124906].usefull || 0 }}% pomocna.