AA Ultra Nawilżanie, Krem nawilżająco-normalizujący do cery normalnej i mieszanej

Lekka, nietłusta konsystencja preparatu oraz kompleks regulujący proces produkcji sebum zapewniają efekt matowej skóry. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry.
Składniki: Algi Durvillea antartica z wód Antarktyki, chronią przed szkodliwym działaniem czynników środowiska oraz przywracają właściwą równowagę skórze. Alantoina i d-pantenol działają łagodząco.

Skład: Aqua, Glycerin, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Betaine, Ethylhexyl Stearate, Di-C12-13 Alkyl Malate, Xylitylpolyglucosides, Sodium Acrylate/ Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Squalane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, PVP, Silica, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium EDTA, BHT, Caprylyl Glycol, Carbomer, Acrylate/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Xylitan, Xylitol, Dimethycone, Niacinamide, Yeast Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Ammonium Glycyrrhizate, Panthenol, Zinc Gluconate, Caffeine, Biotin, Propylene Glycol, Parfum, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Methylparaben, Allantoin, Durvillea Antarctica, Methylisothiazolinone.

Cena: ok. 17zł / 50ml
/mw/

Ujdzie

Nie mam zbyt wymagającej cery i nie potrzebuję dużego nawilżenia, więc ten krem sprawdza się dobrze. Ma lekko wodnistą konsystencje i naprawdę nie trzeba go dużo nakładać na twarz. Szybko się wchłania ma ładny zapach.
I taka moja uwaga. Krem podrażnia oczy. Gdy przypadkowo rozsmaruję go za blisko , zaczynają szczypać. Ale może to być moje uczulenie na jakiś składnik.

Ilość zużytych opakowań: 1 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[757491].usefull || 0 }}% pomocna.

Same minusy...

Po pierwsze krem bardzo slabo,powierzchownie tylko nawilza,zostawia nieprzyjemnie lepka skore.W ogole nie matuje,nie normalizuje,nie robi niczego,co obiecuje nam producent.Poza tym masakrycznie zapycha,powoduje wysyp podskornych krostek,ktorych ciezko sie pozbyc,nigdy wiecej!

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[648994].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie jeden z najlepszych.

Ten krem jest dla mnie jednym z lepszych, których do tej pory używałam. Ma bardzo lekką konsystencję, rozprowadza się na twarzy idealnie i wystarczy tak naprawdę niewielka ilość, przez co jest wydajny i przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem wystarcza mi spokojnie na ponad miesiąc. Mam skórę mieszaną i wrażliwą. Dobranie odpowiedniego kremu jest dla mnie bardzo problematyczne, ponieważ kremy zbyt tłuste, pozostawiające film sprawiają, że moja skóra się świeci, zaś kremy nienawilżające wystarczająco powodują, że mam suche skórki zwłaszcza na czole i nosie. Ten krem u mnie dobrze sprawdza się na wiosnę i jesień, kiedy warunki pogodowe nie są surowe. Niestety podczas zimy jest za słaby i moja skóra nie jest wystarczająco nawilżona. Dobrze sprawdza się także latem, ponieważ jest lekki jak piórko i łatwo się wchłania. Nie zapycha skóry i nadaje się pod podkład. Nigdy nie zostawia tłustego filmu, co jest dla mnie dużą zaletą. Każda z nas ma tak naprawdę inne zapotrzebowania i dla jednych może być on idealny, a dla innych beznadziejny. Myślę jednak, że warto go przetestować na własnej skórze :)

Podsumowując:
+ bardzo dobrze się wchłania;
+ lekka konsystencja, która nie zostawia filmu;
+ bardzo wydajny;
+ nadaje się pod podkład;
+ po aplikacji skóra jest miękka i miła w dotyku;
+ szklane opakowanie;
+ nie zapycha porów;
+ dobra cena w stosunku do jakości (kupuję za ok. 18 zł)

- trochę za słabo nawilża zwłaszcza w zimie i nie likwiduje suchych skórek (ale wydaje mi się to niedużą wadą, bo w moim przypadku warto zmieniać krem na inną porę roku)

Ilość zużytych opakowań: około 5 całych opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[633805].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

+DOBRY NA DZIEŃ -BEZ MAKIJAŻU
SREDNIE NAWILŻENIE
+PIĘKNY ZAPACH

- OPAKOWANIE -JAJKO KOŃCÓWKĘ SIĘ ZLE WYCIĄGAŁO

- ZOSTAWIA TAKĄ JAK BY POWŁAKĘ NA TWARZY KTÓRA MNIE DRAŻNI TAK JAK BY SIĘ NIE WCHŁĄNIAŁ

- NIE NADAJĘ SIĘ POD MAKIJAŻ -FLUID I PODKŁAD ROLUJĄ SIĘ POD NIM

Używam tego produktu od: 6 MIESIĘCY
Ilość zużytych opakowań: 50 ML JEDNO OPAKOWANIA

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[631379].usefull || 0 }}% pomocna.

wiecej nie kupie

Potrzebuję kremu który dobrze nawilża bez zapychania. Niestety zauważyłam, że po paru użyciach mam więcej podskórnych grudek. Dlatego nie kupię go więcej.
Plusy:
-niska cena
-przyjemny zapach
-nawilża
Minusy:
-zapycha, powodując podskórne grudki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[608418].usefull || 0 }}% pomocna.

dość dobry

Moja skóra po tym kremie jest bardzooo gładka, nawilżona. Krem dość ładnie pachnie, nie jest ciężki. Dość przystępna cena.
Będę szukała swojego idealnego kremu, jednak możliwe że do tego jeszcze wrócę.
Uniwersalność kremu - na dzien i na noc średnio do mnie przemawia, osobiście wolę mieć dwa osobne kremy.

Używam tego produktu od: już nie używam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[607413].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedyny do cery tłustej

Niesamowity krem, jako jedyny nadaje się do mojej tłustej cery, nawilża, jednocześnie nie przetłuszczając. Dla osób z cerą mieszaną lub tłustą - jedyny :)

Ilość zużytych opakowań: 1 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[607362].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony

Plusy:
+jest lekki
+nawilża
+ślicznie pachnie
+nie roluje się
+nadaje się pod makijaż
+jest wydajny

Minusy:
-właściwie brak

Nie mam twarzy z problemami, dlatego nie wiem jak się sprawuje u każdego z osobna. Ale w moim przypadku najważniejsze jest to, aby się nie rolował, nadawał pod makijaż i żeby miał ładny zapach- nienawidzę jakiś kwiatowych kremów. I oczywiście powinien delikatnie nawilżać, ale nie przetłuszczać twarzy. I ten krem tak właśnie działa.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania (próbowałam też inne kremy w międzyczasie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[601362].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie zagości w mojej kosmetyczce już więcej

Zachwycona wcześniejszym kremem AA Naturalne Rozświetlanie postanowiłam kupić ten krem i miałam nadzieje, że także będę zadowolona. Jednak nie spełnił moich oczekiwań.

Minusy:

Nie nawilża
Zapach jest uporczywy
Zatyka pory
Po nałożeniu na twarz można odczuwać szczypanie

Plusy:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[594916].usefull || 0 }}% pomocna.

POMYŁKA!

Kupiłam oczywiście pod wpływem pozytywnych opinii na wizazu...

Zacznę od plusów, bo jest ich zdecydowanie mniej:
+nie zapycha, to mu się akurat udało
+lekka konsystencja

A teraz minusy:
-POTWORNIE czuć go na twarzy, po nałożeniu nawet niewielkiej ilości miałam wrażenie, że moja twarz jest spocona, po prostu obrzydliwe uczucie, które jak dla mnie, dyskwalifikuje ten krem na całej linii
-nawilżenie słabe, moja skóra wręcz się wysuszyła przez niego
-zapach, mnie nie przypadł do gustu
-niewydajny, mimo że starałam się go nakładać w minimalnych ilościach w nadziei, że nie będę go czuć na twarzy i tak szybko go ubywało, co w tym wypadku powinnam zaliczyć na plus, bo krócej będę się z nim męczyć

Ponieważ żal mi każdego grosza wydanego na to smarowidło stosuję go na dekolt i tu o dziwo pojawiły mi się małe czerwone krostki.

Echhh... nie polecam tego badziewia!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[580875].usefull || 0 }}% pomocna.