AA, Ultra Nawilżanie, Krem nawilżająco-normalizujący do cery normalnej i mieszanej

Lekka, nietłusta konsystencja preparatu oraz kompleks regulujący proces produkcji sebum zapewniają efekt matowej skóry. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry.
Składniki: Algi Durvillea antartica z wód Antarktyki, chronią przed szkodliwym działaniem czynników środowiska oraz przywracają właściwą równowagę skórze. Alantoina i d-pantenol działają łagodząco.

Hicior :)

Ten krem jest świetny! Poleciła mi znajoma i miała rację. Jest dobry na dzień. Na noc korzystam z bardziej tłustych. Pod makijaż śmiało można go użyć, bo bardzo szybko się wchłania. Jestem naprawdę zadowolona! Cena też niezbyt wygórowana!

bardzo dobry kremik:)

moja skóra jest często bardzo sucha i w takich wypadkach ten krem szybko i skutecznie ją ratował ;)
absoluatnie nie zauważyłam, żeby zostawiał tłusty film na skórze, nawet jeśli nałoży go się naprawdę sporo, to i tak prędzej czy później krem całkowicie się wchłania. nadaje się pod podkład, praktycznie pod każdy. ładnie pachnie, dobrze się rozsmarowywuje. minusem jest trochę mała wydajność i cena, z 4zł powinni opuścić, chociaż tragedii nie ma. aczkolwiek bardzo polecam każdemu ten krem :) na pewno jeszcze do niego wrócę, ale lubię nowości ;)

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 /50ml

Świetny

Mam cerę mieszaną ze skłonnościami do niespodzianek... Krem ten nie jest w moim przedziale wiekowym gdyż jestem młodsza. Działa świetnie nareszcie znalazłam krem do twarzy który szybko się wchłania, ma lekką konsystencję, dobrze nawilża, nie powoduje podrażnień. Wystarczy nie wiele aby starczyło na całą twarz. Na dzień jego nawilżenie mi starcza ale na noc chętnie poszukaj czegoś mocniejszego. Jedynym minusem tego kremu jest wysoka cena ja daje za mój około 18 zł głównie w Rossmanie. Pudełeczko wygląda na duże jak na krem ale w środku kryje się malutki słoiczek.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Świetny!

Plusy:
- bardzo dobrze koi skórę (używałam go po paskudnej alergii i naprawdę bardzo mi z nią pomógł)
- szybko się wchłania
- skóra się po nim nie świeci (chociaż nie nazwałabym tego efektem matującym)

Minusy:
- zdecydowanie za drogi
- nawilża dobrze, ale bez szału. Dla skóry mieszanej owszem, dla suchej nie bardzo.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2, trzecie właśnie zaczęte

Uwielbiam!

Uwielbiam ten krem! jest cudowny!

- świetnie nawilża,
-jest bardzo delikatny,
-ma super konsystencję i zapach,
- nie zapycha,
- dobrze się wchłania,
- pięknie pachnie,
- niewiele kosztuje,

Nie ma nic co byłoby minusem. Jest fantastyczny!

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy

Nie powala

Krem "męcze" już od kilku tygodni. Niestety tylko"męcze" bo użytkowanie go nie należy do moich przyjemności a szkoda mi wyrzucić już drugi kiepski produkt do twarzy.

Nie spodziewałam się super efektu jak na drogeryjny krem ale chociaż rezultatu zadowalającego.

Przyjemna konsystencja, w miare szybko się wchłania ma raczej nie drażniący zapach (dokładnie jak tonik matujący Estee Lauder). Opakowanie ok, cena niska, dostępny w wielu drogieriach.

Ale na tym koniec plusów.

Co mi się nie podoba to słabe nawilżanie, napewno nie ultra. Właściwości matujące bez fajerwerków, raczej mam po tym kremie suchą twarz, aczkolwiek zostawia lekki tłusty film na skórze.

Nie nadaje sie pod każdy podkład.

Sądze że to jego sprawka powstałych na twarzy zaskórników. Nie zmieniłam żadnego innego kosmetyku do twarzy oprócz kremu.

Czasem szczypie mnie po nim twarz.

W rezultacie nie spełnił moich oczekiwań, ale miałam przeczucie że za taką kwote nie dostane wymarzonego kremu.

Nie wiem komu mozna go polecić, nastolatkom? Nie wiem.

Miły kremik

Mam cerę mieszaną i potrzebuję matowienia, ale szczególnie zimą przydaje się też dobre nawilżenie. Z taką właśnie myślą kupiłam ten krem. Nie zachwycił mnie przesadnie, ale nie jest też zły.

+lekka konsystencja
+dobrze się wchłania
+lekko matuje
+lekko nawilża

-absolutnie nie współgra z podkładem, roluje się :(
-spodziewałam się lepszego nawilżenia
-nie za ładne opakowanie jak za taką cenę

Ot taki sobie kremik. Raczej już do niego nie wrócę, chyba, że latem, kiedy nie będę używała podkładu.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

krem jakich wiele

Kupiłam go z myślą o stosowaniu na noc, bo na dzień używam kremu matującego. Jako kosmetyk nawilżający sprawdził się całkiem nieźle, bo nie miałam problemu z suchym czołem i policzkami. Mimo że moja wrażliwa i alergiczna cera sprawia mi czasem kłopoty, to ten krem nigdy jej nie uczulił ani nie podrażnił. Nie zauważyłam też, żeby zapychał pory.

Zapach całkiem przyjemny, dość neutralny, dlatego nie irytował ani nie męczył. Słoiczek pozwala na wybranie kremu do końca. Kosmetyk w moim przypadku był bardzo wydajny, bo wystarczył na pięć miesięcy.

Jednak krem dostaje ode mnie trzy gwiazdki, ponieważ mimo że konsystencja jest wodnisto-kremowa, co sugerowałoby, iż będzie lekki, to taki nie był. Zostawiał filtr na twarzy, średnio się wchłaniał, czego efektem była świecąca i lepka twarz rano. Dlatego nie sądzę, żeby sprawdzał się jako krem na dzień przy mieszanej cerze.

Używam tego produktu od: pięć miesięcy

Fajny

Całkiem dobry krem matujący dla osób mających problem ze "świeceniem", lecz mają dobrze nawilżoną skórę. Lekki, dobrze się wchłania i doskonale nadaje się pod makijaż. Wadą jest cena (dosyć drogi) i stosunkowo mała wydajność.

taki sobie

używam tego kremu od ponad roku, na początku byłam nim zachwycona, jednak po tak długim stosowaniu mam do niego sporo zastrzeżeń:
*roluję sie szczególnie na czole;/
*zapach bywa męczący
*za tą cenę opakowanie bardzo kiepskie
*nie radzi sobie z suchymi skórkami na nosie i policzkach
Niby jest fajny ale ma duże ale, dokończę to opakowanie i zaczynam poszukiwania innego mam nadzieje lepszego kremu.

Używam tego produktu od:roku

ok :)

bardzo fajniutki kremik , lekki , uzywam go od jakiegos czasu i nie mam większych zastrzeżen co do samego produktu , choc wole kremiki do twarzy, jednak nie w słoiczkach tylko, w tubkach ze wzgledu na łatwiejsze uzytkowanie i to jedyny minusikUżywam tego produktu od:3 miesiące

Nie za taką cenę

Kupiłam ten krem gdyż poszukiwałam lekkiego kremu nawilżającego.
Jego konsystencja jest rzeczywiście lekka,za co plus.
I to by było na tyle gdyż moim zdaniem:
-zdecydowanie zbyt intensywny zapach
-w sytuacjach mocnego wysuszenia nie dawał rady,musiałam ratować się kakaową ziają
-nieprzyjemnie rolował się gdy nakładałam podkład
-nakładany na lekko podrażnioną cerę piekł niemiłosiernie.

być może ocena byłaby wyższa gdyby kosztował on 6,7 zł ale nie 17!

Używam tego produktu od: kilka tygodni