Avon, Naturals, Aloesowy żel oczyszczający

Avon, Naturals, Aloesowy żel oczyszczający

Delikatny żel do mycia twarzy nie zawierający mydła. Działa antybakteryjnie i pobudza krążenie również dzięki ekstraktowi imbirowemu.

Cena: 14,90 zł

Wysusza

Żel strasznie ściąga i wysusza skórę! Może i ma ładny zapach i fajnie się pieni, ale po jego użyciu miałam wrażenie, że twarz pęknie mi kiedy się uśmiechnę :/

Nie polecam!

Używam tego produktu od: używałam dawno przez niedługi czas

Tani i praktyczny

B. dobry żel do twarzy: przyjemnie i orzeźwiająco pachnie, dobrze się pieni , zmywa wszelkie zabrudzenia i co najważniejsze nie wysusza skóry. Minusem jest mało poręczne opakowanie.

Dobry kosmetyk

Ten żel jest po prostu świetny.Dobrze zmywa makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia z twarzy,nie szczypie w oczy, dobrze się pieni, ładnie pachnie.
W moim przypadku cery nie wysusza, ponieważ od razu po jego użyciu stosuję tonik oraz krem nawilżający.
Jeśli będzie jeszcze kiedyś w ofercie Avonu , napewno kupię.
Opakowanie faktycznie trochę nietrafione.Powinna być pompka.

Avon Mark - relacja

ściąga i wysusza

Nie służy mi zupełnie. Opakowanie jest nieporęczne, zdarza się zbyt często, że żel się wylewa przy próbie zakręcenia. Pachnie owszem ładnie, delikatnie, aloesowo. Niestety, bardzo ściąga skórę, wydaje się ona być o rozmiar za mała, wysusza ją.

Nie .....

Kupiłam w promocji , jednak sie zawiodłam. Zapach mnie nie zachwyca, produkt strasznie wysusza i ściąga skórę, choć mam cerę mieszaną.To go skreśla z listy moich kosmetyków. Poprostu nie dla mnie :(

całkiem fajny

Bardzo przyjemny żel, dobrze oczyszcza, nie wysusza, na dosyć intensywny, ale świeży i przyjemny zapach. Wstępnie zmywa makijaż oczu.

bardzo mi odpowiada

Właściwie nie spodziewałam się po nim wiele, szczególnie, że wcześniej używałam preparatów antybakteryjnych i niewiele pomagały. Okazało sie, że to świetny żel! Zapach ma po prostu cudowny, tworzy delikatna piankę przy minimalnej ilości, więc jest wydajny. Myje bardzo łagodnie, ale skutecznie, pozostawiając twarz odświeżoną. Zdecydowanie porównywalne, jeśli nie lepsze działanie, niż w przypadku wielu czysto antybakteryjnych zmywaczy.

taki sobie

Żel ma ładny, świeży zapach (uwielbiam aloesowe kosmetyki :D), całkiem nieźle się pieni, ale na pewno nie poradzi sobie z usunięciem wodoodpornego podkładu. Mam wrażenie po jego użyciu, że skóra jest niedoczyszczona... Byłam średnio zadowolona. Raczej nie kupię więcej.

bardzo dobry

Przyjemny zapach i konsystencja.Dobrze myje i odświeża twarz.Jest dość wydajny a w promocji taniutki.Kiepsko z poręcznością.

całkiem, całkiem...

Kupiłam go ostatnio w promocji i jak na razie jestem zadowolona. Delikatnie się pieni, ładnie zmywa makijaż i ma przyjemny zapach :-) Opakowanie też przyciąga wzrok, w przezroczystej tubce znajduje się jasno zielonkawy żel. Przyjemna konsystencja. Polecam