Avon, Basics, 3 in 1 Cleanser-toner-moisturiser (Żel oczyszczający do twarzy 3 w 1)

Łagodnie, ale skutecznie oczyszcza skórę, a jednocześnie tonizuje ją i nawilża. Żel można usunąć wacikiem lub zmyć wodą. Nie pozostawia tłustej powłoki na skórze.

Szkoda, że go wycofali

Używałam go non stop. Mimo, że miałam problematyczną cerę, sprawdzał się doskonale. Nie podrażniał, był wyjątkowo łagodny. Dobrze oczyszczał skórę, usuwał pozostałości makijażu. Jego wadą była jedynie zbyt rzadka konsystencja i czasami się wylewał. Ale jakość super!

ja byłam zadowolona

pamiętam jeszcze ten produkt i szkoda że już nie ma go w ofercie. mam zupełnie odmienne zdanie niż poprzedniczki. nie lubie avonu ponieważ ich kosmetyki nie są zbyt dobrej jakości i często uczulają, ale ten żel to był jeden z nielicznych produktów które kupowałam ponieważ żaden dotąd kosmetyk nie oczyszczał porów tak dokładnie . mam tłustą cerę a to było parę lat temu - sprawdzał sie idealnie. dla mnie produkt który powinien wrócić do oferty - bardzo dokładnie oczyszczał i chyba też zwężał pory.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań:chyba 3

poniżej dna

Straszny- wysuszona twarzy, podrażniona, napięta skóra, a uwaga nieoczyszczona- to dopiero sukces wyprodukować takie badziewie!!!!!

Avonowi nalezy sie nagroda Yobla za ten produkt!

Używam tego produktu od: jakieś 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: zuzyłam jako płyn do prania

Avon Mark - relacja

porażka

Pamiętam,że używałam go dośc dawno temu, ale moje odczucia były bardzo negatywne.
Za rzadka konstystencja, leje się i nie można nim porządnie umyć buzi. W dodatku mnie uczulił, bardzo podraznił moją twarz.
Nawet nie zauważyłam, żeby jakoś zadziałał.
Wywaliłam go do kosza.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu użyłam ze 3-4 razy
Ilość zużytych opakowań: trochę z 1

okropny

Używałam go jakiś czas temu ale pamiętam, że był jeden z gorszych kosmetyków jakie miałam. Bardzo rzadki, niewygodny w użyciu. Przepływał między palcami i ciężko było go w ogóle rozprowadzić po twarzy. Słabo oczyszczał i wysuszał skórę. Ogólnie bubel

Używam tego produktu od:

... porażka ...

Ni to mleczko, ni to żel, ni takie sobie nic, po zmyciu tym twarzy, mam wrażenie, że jest tłusta i niedomyta.

Konsystencja lejąca, więc połowa znajduje się w korku, gdyż wylewa się z tej stojącej tuby.

Zapach nijaki.

Posiada tubę odkręcaną a nie taką klip klap ;)

Niewygodny w użyciu.

Niewydajny, a ja jednak nie potrafię go zużyć, stoi i czeka aż skończy się mleczko, a ja nie zdążę kupić nowego, lub się przeterminuje i wyląduje w koszu!

Nigdy więcej!

Jak próbował go mój chłopak (kilka razy pod rząd) porobiły mu się na twarzy wulkaniczne wypryski ;/

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: pół

bez tragedii

Dokładnie zgadzam się z Justa79. Przeciętny produkt, ale za taką cenę może być. Usuwa makijaż, oczyszcza moją niewymagającą skórę twarzy. Szkody nie robi.

Używam tego produktu od:czasami

może być

Przeciętny żel do mycia twarzy, świetny nie jest, ale żeby od razu bubel? Dobrze zmywa makijaż z twarzy, z oczu nie. Delikatny, zapach dosyć neutralny, nie jakoś specjalnie przyjemny. Nie wysusza skóry.

koszmar

Najgorszy kosmetyk, jaki kiedykolwiek miałam. Nie oczyszcza i nie zmywa makijażu. Zatyka pory. Mam suchą skórę, a mimo to po zastosowaniu żelu zrobiły mi się na buzi pryszcze !!! Do tego pachnie nijak i ma beznadziejną konsystencję. Odradzam

bardzo dobry

żel jest dośc rzadki (leisty) lekko nawilża skórę, z moim makijażem sobie radzi bardzo dobrze, jest bardzo delikatny (nie podrażnia oczu) i dośc wydajny. Nie zauważyłam sciągniecia skóry...

Taki sobie...

Żel miał przede wszystkim nawilżać, a tak nie jest. Nie zachwycił mnie. Mimo tego dobrze usuwa zanieczyszczenia i jest wydajny. Nie polecam, są lepsze, ale cena mnie skusiła.

nic ciekawego

hmmm dla mnie to bardzo dziwna sprawa, że kupuję w Avonie jakąś rzecz, z której jestem całkiem zadowolona, a później kupuję następne opakowanie - a tu totalna kicha, jakby zupełnie inny produkt w tym samym opakowaniu. Tak było z tym żelem - używałam go zimą, był całkiem przyjemny, dobrze zmywał makijaż, skóra była po nim przyjemna, pachniał przyjemnie - podobnie jak krem do twarzy z tej serii.
Kupiłam teraz znowu - i co? Zapach kleju do papieru z czasów podstawówki, twarz się po nim lepi, jak by była ze 2 dni nie umyta, w ogóle nie radzi sobie z makijażem oczu. Zawiodłam się bardzo.
2 gwiazdki, bo ten poprzedni był OK. Ale to chyba ruletka, jak się trafi :(