Delia, Glamour Fashion, Korektor do brwi

Delia, Glamour Fashion, Korektor do brwi

Pojemność 4,5 ml

Nagrodzony "Doskonałością Roku 2008" Twojego Stylu
Unikalny produkt przeznaczony do pielęgnacji brwi, jako jedyny zapewnia jednocześnie przyciemnienie nabłyszczenie, odżywienie i optyczną regulację brwi. Żelowa konsystencja oraz specjalna opatentowana trójkątna szczoteczka sprawia, że korektor jest wyjątkowo wygodny, szybki i łatwy w użyciu.

Cena: 8zł / 4,5ml
/m/

tak tak tak!

Uwielbiam ten produkt! Kiedyś używałam kredki do brwi, żeby je odrobinę przyciemnić i ujażmić. Efekt nie był zły, ale przy tym korektorze efekt jest niesamowicie naturalny! Tak jakby moje brwi miały na prawdę czarny kolor!
+idelnie rozczesuje brwi
+świetnie nabłyszcza
+powoduje, że brwi są ujarzmione - możemy nadać im odpowiedni kształt dzięki przyjemnej szczoteczce
+przyciemnia! (mam kolor czarny)
+naturalny efekt
+świetna cena
+przyjemne i wygodne w użyciu opakowanie
+cena
+wydajność - starczył na na baaardzo długo

-szukając na siłę mogę dodać, że z czasem napisy się ścierają ;p

Produkt wart zakupu. Nie wyobrażam sobie makijażu bez niego! Polecam!

Używam tego produktu od: dawna

produkt porównywalny z odżywkom Lancome tyle że o wiele tańszy

Natknęłam się na ten produkt podczas zakupów w Careffur, moja poprzednia odżywka przyciemniająca brwi marki Lancome, zużyła się więc zastanawiałam się nad jej kolejnym zakupem... Nie był to tak rewelacyjny produkt na który warto było by wydać 80 zł w sephora... I natknełam się na to cacko za 8 zł - czyli 10 x tańsze niż Lancome... 8 złoty to nie pieniądz , więc zaryzykowałam i bardzo miło zaskoczyłam się:)) Szczoteczka jest dosyć toporna, nie przeszkadza to jednak w nakładaniu produktu na brwi. Korektor przyciemnia brwi w sposób bardzo naturalny, więc naprawdę ciężko zrobić sobie nim krzywdę... Brwi są ujarzmione przez cały dzień:) Produkt jest baaardzo wydajny, ja swój mam już 4 ms , a jego ubytek jest minimalny.
Podoba mi się ten produkt baardzo

Używam tego produktu od: 4 ms

bardzo fajny

nie wyobrażam sobie makijażu bo tego korektora idealnie ujarzmia brwi jakoś specjalnie ni przyciemnia je ale idealnie sie sprawdza jak szybko omiatamy twraz np jakims jasnym puder i roche o brwi nam zachaczylo dwa przeciagniecia :p i mam ładne brwi trzyma je w ryzach cały dzien fajne opakowanie niska cena polecam

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dla ciemnych, nieujażmionych brwi IDELANY

Jest to produkt który już od kilku lat na stałe gości w mojej kosmetyczce i bez którego nie wyobrażam sobie "pełnego" makijażu:

+Jako posiadaczce ciemnych brwi, delikatnie nadaje im koloryt (posiadam żel w kolorze brązowym), (nie)stety bardzo często używanie kredki w moim przypadku daje nienaturalny efekt,a ten żel jest moim "złotym środkiem"
+ konsystencja żelu umożliwa utrzymanie "niefornych" brwi ryzach (w moim przypadku spokojnie do 8-10 godzin)

Jedyny minus (właściwe nie samego produktu) to jest cięzki dostęp. Mi udalo się go znaleźć w osiedlowej drogerii na Gocławiu i z tego co widzialam również jest dostępny na allegro.

jest bardzo dobry

na wstępie powiem że jest to moj pierwszy tego typu produkt do brwi,więc nie mam porównania.
ale z pewnością moge stwierdzić
*przyciemnia,ale w delikatny sposób(jestem blondynką,mam jasne brwi)
*rozczesuje
*nabłyszcza
*jak go nałożymy,rozczeszemy tak nasze brwi trzymają się cały dzień w tym położeniu
*jest tani
*wydajny(mam go rok i stosuje prawie codziennie z krótkimi przerwami jak mam henna)
*opakowanie o.k napisy trzymają się po dziś dzień

nie daje 5 gwiazdek gdyż raz ten efekt jest fajny,naturalny ,niekiedy jednak zdaża się ze nie dokładnie tym przejade bo brwiach,potem zaczynam poprawiać ,rozczesywać,wywijać tą szczoteczką w góre w dół w lewo ,prawo;) i efekt nie jest już tak naturalny.

Co jest nie tak?!!

Im więcej czytam recenzji, tym większe robią mi się oczy i tym wyżej podnoszę brwi ze zdziwienia.
Nic z tego nie rozumiem. Dla mnie ten kosmetyk to było kupienie kota w worku i to takiego bez sierści, bez wąsów i który nie miauczy.
Szczoteczka ok, opakowanie ładnie (chociaż napisy ścierają się i to w niezbyt elegancki sposób) - trudno. Ale sam kosmetyk? Ani go nabrać, ani rozprowadzić na rzęsy. Jakaś woda z popiołem, która nie tylko nie nadaje koloru ale też w żaden sposób nie dyscyplinuje brwi ( zwyczajnie wysycha). Bardzo duże rozczarowanie.

Używam tego produktu od: Ok. 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1.

Jeden z podstawowych kosmetyków do codziennego makijażu

To mój pierwszy produkt przeznaczony do korekty i podkreślania kształu brwi, tak wiec nie mam porównania ale i tak jestem z niego bardzo zadowolona o czym świadczy ilość zużytych opakowań a to zapewne jeszcze nie koniec. Z natury mam raczej ciemne brwi ale w pewnych miejscach są dość rzadkie a dzieki niemu moje brwi nabierają ładnego kształtu i zdecydowanego koloru. Łatwo go zmyć ze skóry gdy z pośpiechu wyjade poza linie brwi. Mowiąc krótko: ładnie przyciemna, nadaje pożądany kształt, trwały.

bez zastrzeżeń

Kończę w tej chwili pierwsze opakowanie i nie jestem w stanie podać ani jednej wady tego kosmetyku, może poza dostępnością, ale to drobiazg. Korektor w ułamku sekundy robi porządek z moimi brwiami, nie potrzebuję żadnych innych gadżetów, aby brwi wyglądały porządnie :) Nawet gdy minęło trochę czasu od ostatniej mechanicznej regulacji - korektor sprawia, że brwi wyglądają na zadbane i równe. Pogłębia kolor i trzyma je w ryzach cały dzień :) Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

ulubiony

+ dyscyplinuje brwi, praktycznie na cały dzień, pomagając nadać ładny kształt. moje brwi mają tendencję do opadania, włoski były wiecznie zmierzwione i nie mogłam cieszyć sie ładnym kształtem łuku, dopóki nie znalazłam tego cuda!
+ ładnie je nabłyszcza
+ wypełnia puste miejsca
+ wydajny! używam praktycznie codziennie, chyba od roku, a kosmetyku jest jeszcze, jeszcze na kilka miesięcy użytkowania
minusów nie zauważyłam ;-)

Niezastąpiony

Zacznę od tego, że mam bardzo gęste, ciemne brwi o długich włoskach. Ciężko mi je zdyscyplinować.
Pomimo czarnych brwi uzywam koloru brązowego.

+ ujażmia i nadaje kształt brwiom
+ delikatnie nabłyszcza
+ jeżeli mam gdzieś "łyse pole" to delikatnie je
niweluje
+ cena

Bardzo polecam i zawsze panikuję gdy mi się kończy i tu jedyny minus:
- słaba dostępność

Ilość zużytych opakowań: 5 szt

Rzadki i wodnisty

Ten kosmetyk nic nie robił z moimi brwiami, no może minimalnie je dyscyplinował, ale było to bardzo znikome działanie. Sama konsysytencja - rzadka i wodnista, ot taka kolorwa woda, musiałm grzebać w opakowaniu szczoteczką, żeby coś się nabrało. Nie mam większych problemów z brwiami, ale chciałam je nabłyszczyć, jeszcze lepiej wyprofilować i nic z tego nie wyszło.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Szału nie ma. Średni.

Mam brwi z mocną tendencją do opadania włosków w dół. Ciężko je ujarzmić bo rosną właśnie w dół. Ten żel nie utrzymuje ich niestety długo. Może max 2 h, czasem nawet tylko 1 h. Dla mnie to efekt za krótki.
Kolor średni, jak dla mnie za jasny ale za to czarny za ciemny. Przydałoby się coś po środku.
Cena bardzo ok i jest wydajny. Dobrze się nakłada. Jednak tak po użyciu ponad połowy staje się jakby rzadszy, mniej napigmentowany i jakby rozwarstwiał się.
Poza tym pod koniec zwyczajnie zaczyna brzydko pachnieć, jakby stęchlizną. Okropieństwo, a tego efektu nie ma na początku.

Szczoteczka i opakowanie ok.

Jeśli wyjdziemy poza bardzo łatwo go zmyć. Nie barwi nadmiernie skóry. Problem jednak w tym, że słaba pigmentacja i zbyt duża rzadkość powoduje, że kosmetyk często zamiast czepiać się włosków barwi skórę i rozlewa się poza brew a nie o to w końcu chodzi.
Dla osób które nie maja dużego problemu z opadaniem brwi i włosków w dół - będzie ok. Jeśli natomiast macie z tym większy problem jak ja - nie utrzyma brwi w jednym miejscu na długo.
To średni produkt. Są o niebo lepsze. Zużyłam całe opakowanie ale więcej nie kupię.
Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe