Avon, Anew, Line Eliminator Neo-Retinol Line Plumper SPF 15 (Sztyft przeciwzmarszczkowy z neo-retinolem)

Pojemność 1,7 g

Sztyft z neo-retinolem do stosowania pod oczy, wokół ust i wszędzie tam, gdzie występują zmarszczki. Zawiera opatentowaną molekułę Retinoxy, dzięki której czysty neo-retinol jest dostarczany stopniowo do miejsc występowania zmarszczek. Wypełnia bruzdy, "prasuje" kurze łapki, ogólnie wygładza skórę.

sama nie wiem

W zasadzie wszystko zostało juz napisane ;). Sztyft jest elegancki i poręczny, ładnie pachnie. Jak dla mnie - jest wydajny, ale ja stosuję go raz dziennie i na ograniczonej przestrzeni ;) . Pod oczy spróbowałam go użyć tylko raz, ale jest zdecydowanie za twardy. Nie po to ładuję pieniądze w kremy, by naciagać skórę sztyftem! Uzywam go zatem na bruzdy nosowo-wargowe i na czoło, gdzie się nieźle sprawdza. Pod oczy znacznie lepiej działa krem dr Hauschka...Cięzko mi wyselekcjonować działanie tego specyfiku, bo jednoczesnie nakładam podobny z Yves Rocher.

dobry

rozprasowuje w sposób widoczny kurze łapki, jest wydajny, a - co dla mnie bardzo ważne - zawiera filtr przeciwsłoneczny, który rzadko występuje w kosmetykach pod oczy (tu jest dość wysoki: 15 SPF)
wada: nieco twardy sztyft wymusza nakładanie go palcem, gdyż przy bezpośredniej aplikacji naciąga skórę

ciekawy...i niewydajny!!!

Kupiłam z ciekawości. Odpowiada mi forma sztyftu, smarowałam nim miejsca wokół ust i miejca gdzie mogą powstać kurze łapki, delikatnie smarowałam nim skórę pod oczami, wymagało to cierpliwości, bo dopiero pod wpływem ciepła sztyft lekko się poddawał i pozwalał z lekka rozsmarować i nie trzeba było aż tak naciągać skóry. Sama konsytencja troszkę zbyt tępa, szczególnie biorąc pod uwagę delikatną skórę pod oczami. Nie uczulił mnie. Nie zmniejszył w spektakularny sposób zmarszczek mimicznych ale może lekko je rozjaśnił. Za sukces uważam to, że nie pogłębiły się juz istniejące i nie zauważyłam nowych :) jak dla mnie ma jedna zasadniczą wadę :wydajność, a właściwie jej brak. Pod tym względem porażka straszna !!!

Avon Mark - relacja

Całkiem nieźle

Zupełnie udany produkt. Drogi, ale nie zużywa się szybko. Nie ma spektakularnego efektu na zmarszczkach mimicznych, ale dobrze poprawia stan skóry. Bardzo dobra forma sztyftu jest nazdwyczaj wygodna w użyciu a delikatny, ładny zapach uprzyjemnia stosowanie.

jest ok

Zdesperowana coraz to nowymi zmarszczkami pojawiającymi się pod moimi oczami siegnęłam po ten kosmetyk, w nadziei, że przyniesie ratunek.
Sztyft jest gęsty i trudno sie rozprowadza pod oczami, na reszcie twarzy ok. Pozostawia wyczuwalną ale niewidoczną warstwę. Mało wydajny, szybko sie zużywa. Początkowo nie zauważyłam żadnych pozytywnych zmian poza lekki m rozjaśnieniem cieni, jednak teraz, miesiąc po zakończeniu stosowania widzę, że skóra pod oczami jest w zdecydowanie lepszej kondycji. Nie jestem jednak do końca pewna czy jest to zasługa składu, czy po prostu solidnej warstwy ochronnej. Żeby to stwierdzić musiałabym pewnie zużyc nastepne opakowanie, choć prszy tej cenie mocno sie nad tym zastanowię :(

Super

Rzeczywiscie splyca zmarszczki po tygodniu. Lekko rozjasnia skore, jestem naprawde bardzo zadowolona, ze go kupilam.Jedyny minus - formula sztyftu jakos mnie nie rzekonuje jesli chodzi o skore pod oczami. Za bardzo ja naciaga.