Bell, HYPOAllergenic, Cover Eye & Skin Concealer (Hypoalergiczny korektor kamuflujący)

Kosmetyk do zadań specjalnych. Korektor znakomicie kamufluje wszelkie niedoskonałości cery. Jego formuła została tak opracowana, że nadaje się do stosowania również w okolicach oczu. Przykrywa cienie pod oczami i optycznie wygładza skórę wokół nich. Zapewnia mocne, długotrwałe krycie oraz duży komfort użytkowania. Ma lekką konsystencję, nie działa wysuszająco. Na skórze nie zmienia koloru i nie zbiera się w jej załamaniach. Doskonale łączy się z innymi kosmetykami. Aplikator ułatwia precyzyjną aplikację. Gama czterech odcieni ułatwi odnalezienie tego najodpowiedniejszego dla każdego odcienia skóry. Produkt nie zawiera substancji zapachowych. Przebadany pod kontrolą lekarza dermatologa i okulisty. Odpowiedni dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii.

kryjące
hipoalergiczna

Bardzo mało wydajny

Korektor w kolorze 10 jest bardzo jasny, ma delikatnie żółtawy odcień i nie oksyduje. Konsystencja jest kremowa i nie wysusza. Świetnie przykrywa wszystkie niedoskonałości i cienie pod oczami oraz jest trwały. Dodatkowo dobrze sprawdza się jako baza pod cienie. Zastyga ale trzeba mu dać chwilę. Świetnie łączy się z różnymi korektorami i pudrami.
Aplikator jest dosyć duży ale nie przeszkadza mi to. Opakowanie jest estetycznie wykonane a plastik, z którego jest wykonane wytrzymały.
Wydajność jest jednak słaba. Mimo że opakowanie jest dosyć duże i nie używam dużych ilości korektora to ten skończył mi się po 1,5 miesiąca użytkowania. Inne korektory o takiej samej pojemności wystarczały mi na zdecydowanie dłużej.

Dla mnie za słaby

Korektor kupiłam na zastępstwo, gdyż mój ulubiony z Catrice nie był dostępny. Zachęcona pozytywnymi opiniami zaczęłam testować. I niestety nie jestem zadowolona. Ja oczekuje od korektora sporego krycia, które zakryje moje zasinienia pod oczami i ewentualnych nieprzyjaciół na twarzy. Przyzwyczajona do krycia Catrice czy MUR tutaj przeżylam drobne rozczarowanie. Nie mówię, że korektor jest całkowicie zły. Jest ok. Ma lekką konsystencję, jednak moim zdaniem sprawdzi się tylko u osób, które nie mają wiele do ukrycia. Z większymi problemami sobie niestety ten korektor nie poradzi.
Nie jest też zbyt trwały. Ja pod makijaż oczy jako bazę stosuję właśnie korektor, który lekko pudruję. Ten się do tego nie nadaje. Błyskawicznie po aplikacji zbiera się w załamaniach na górnej jak i dolnej powiece. Przypudrowany niestety też. Cienie się go nie trzymają, źle się blendują.
Tak jak mówię, dla osób, które wymagają od korektora dobrego krycia ten z Bell raczej się nie nada.

Rewelacja! Mój nowy must have!

Posiadam korektor w odcieniu Fair (10). Kosmetyk ma piękny jasny kolor, idealny dla osób o jasnej karnacji. Nie ciemnieje po aplikacji, ma genialne krycie, a przy tym jest niesamowicie lekki. Już cieniutka warstewka pozwala ukryć oznaki zmęczenia pod oczami, czy zaczerwienienia wokół skórnych niespodzianek. Korektor nie podkreśla suchych skórek, nie zbiera się w załamaniach i nie wysusza. Bardzo łatwo się go aplikuje- zastyga dosyć szybko, ale można z nim jeszcze popracować, bez obaw o smużenie, czy efekt ciastka. Jego trwałość oceniam bardzo dobrze- nie ściera się, nie migruje, pozostaje właśnie tam, gdzie został zaaplikowany. Bardzo szybko stał się moim ulubionym korektorem, ponieważ jest multifunkcyjny, nie obciąża cery, a przede wszystkim ma idealny jasny kolor.

Dobre działanie i trwałość , niestety ciemnieje po aplikacji.

Korektor miałam możliwość używać dzięki uprzejmości Wizażu, bo to właśnie od nich otrzymałam go w prezencie. I choć w tej grupie kosmetyków mam swojego faworyta to Bell, naprawdę zaskoczył mnie i to bardzo pozytywnie.

Dostępny jest w czterech odcieniach, ja posiadam odcień 30 Beige, jasny beż który idealnie nadaje się do mojej karnacji, tak mi się przynajmniej wydawało początkowo.
Malutkie przeźroczyste opakowanie z widocznym odcieniem korektora. Nakrętka zawiera w sobie aplikator w postaci patyczka zaopatrzonego w gąbeczkę.
Konsystencja jest bardzo lekka, delikatnie rzadkawa .

Korektor łatwo się rozprowadza na skórze dzięki precyzyjnemu aplikatorowi.
Szybko zasycha, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Dobrze kryje wszelkie niedoskonałości typu przebarwienia ,plamki czy krostki. Ładnie maskuje cienie pod oczami. Nie ma problemu z łączeniem go z innymi kosmetykami takimi jak krem , podkład czy puder, ponieważ dobrze z nimi współpracuje i nie powoduje ich warzenia czy rolowania się. Przy nałożonej odpowiedniej ilości pod oczy nie podkreśla zmarszczek i nie zbiera się w załamaniach skóry.
Niestety po aplikacji kolor ciemnieje co widoczne jest na załączonym zdjęciu, jasny odcień był nałożony chwilę przed jego wykonaniem , a ten ciemniejszy to efekt upływu około 30 minut.

Co do trwałości nie mam żadnych zastrzeżeń, trzymał się idealnie w miejscu aplikacji i nie wymagał poprawek, aż do momentu usunięcia makijażu.

Delikatny dla skóry i oczu, nawet w przypadku kiedy niechcący trafił mi do oka nie spowodował pieczenia czy łzawienia.

Mimo niewielkiej pojemności, bo tylko 5g bardzo wydajny, i myślę że spokojnie wystarczy mi na kilka miesięcy stosowania.

10/10

Dobry korektor dla bladziochów. Ładnie maskuje niedoskonałości. Z pudrem działa idealnie. Niezbyt trwały, po kilku godzinach go nie ma. Łatwo się nakłada i wklepuje. Konsystencja rzadka, trochę zbyt wodna.

Może być

Korektor zakrywa cienie pod oczami, blizny czy krostki. Łatwo się nim pracuje. Długo utrzymuje się na twarzy, bez problemu wytrzyma cały dzień. Polecam!

Do tej pory mnie nie zawiódł

Jest to produkt, który śmiało mogę polecić.
Nie spodziewałam się po nim cudów, a po raz kolejny coś zdołało mnie zadziwić. Korektor świetnie radzi sobie z zakrywaniem niedoskonałości i cieni pod oczami. Stosuję go w strategicznych miejscach na twarzy, z którymi zawsze mam problem, wszędzie wygląda dobrze. Zapewnia mocne, długotrwałe krycie, nie działa wysuszająco. Utrwalony pudrem, trzyma się cały dzień bez konieczności poprawiania.
Korektor jest też bardzo wydajny, na twarz nakładam jeden 'pędzelek' i bez problemu wystarcza.
Gama kolorystyczna należy w jego przypadku do jasnych, produkt leciutko ciemnieje nałożony na twarz, ale nie jest to radykalna zmiana. Jeden z lepszych korektorów jakie stosowałam.

genialny

Korektor ten śmiało mogę nazwać kosmetykiem do zadań specjalnych. Świetnie zakrywa cienie pod oczami i kamufluje nie pożądane blizny czy też krostki na twarzy. Po nałożeniu korektora na twarz widoczne jest wygładzenie, które zapewnia nam mocne i długie krycie. Korektor bardzo długo utrzymuje się na twarzy, przez co nie musimy się martwić o poprawianie makijażu.

Trzeba mieć na niego sposób ;)

Za pierwszym razem się nie polubiliśmy kompletnie. Ale postanowiłam dać mu szansę i sprawdza mi się fajnie! Nałożony w sporej ilości, w niemal instagramowy sposób, wklepany wilgotną gąbką wygląda naprawdę dobrze! Mam spore zasinienia pod oczami - kryje większość, nie wchodzi w załamania, utrzymuje się bez zarzutu cały dzień. Odrobinkę ciemnieje, ale kolory są na tyle jasne, że osobiście nie mam z tym problemu. Nie jest to najlepszy korektor na świecie, ale jest to produkt dobry!

Przeciętniak

Ten korektor nie poradzi sobie z mocniejszymi cieniami pod oczami, jest raczej dla osób, które mają delikatne niedoskonałości. Co więcej, ciemnieje i wchodzi w zmarszczki. Czasem się zastanawiam, czy nie lepszy efekt już daje zwykły fluid. W tej cenie znajdziemy lepszy korektor.

Słabe

Mam dość duże cienie pod oczami, niestety korektor nie daje sobie z nimi rady, jeśli ktoś nie ma dużego problemu to może być okej, trzeba brać jaśniejszy odcień bo korektor ciemnieje, za taka cenę można kupić lepszy np. Z catrice.
Nie kupię go ponownie