Bell, HYPOAllergenic, Cover Eye & Skin Concealer (Hypoalergiczny korektor kamuflujący)

Kosmetyk do zadań specjalnych. Korektor znakomicie kamufluje wszelkie niedoskonałości cery. Jego formuła została tak opracowana, że nadaje się do stosowania również w okolicach oczu. Przykrywa cienie pod oczami i optycznie wygładza skórę wokół nich. Zapewnia mocne, długotrwałe krycie oraz duży komfort użytkowania. Ma lekką konsystencję, nie działa wysuszająco. Na skórze nie zmienia koloru i nie zbiera się w jej załamaniach. Doskonale łączy się z innymi kosmetykami. Aplikator ułatwia precyzyjną aplikację. Gama czterech odcieni ułatwi odnalezienie tego najodpowiedniejszego dla każdego odcienia skóry. Produkt nie zawiera substancji zapachowych. Przebadany pod kontrolą lekarza dermatologa i okulisty. Odpowiedni dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii.

kryjące
hipoalergiczna

10/10

Dobry korektor dla bladziochów. Ładnie maskuje niedoskonałości. Z pudrem działa idealnie. Niezbyt trwały, po kilku godzinach go nie ma. Łatwo się nakłada i wklepuje. Konsystencja rzadka, trochę zbyt wodna.

Może być

Korektor zakrywa cienie pod oczami, blizny czy krostki. Łatwo się nim pracuje. Długo utrzymuje się na twarzy, bez problemu wytrzyma cały dzień. Polecam!

Do tej pory mnie nie zawiódł

Jest to produkt, który śmiało mogę polecić.
Nie spodziewałam się po nim cudów, a po raz kolejny coś zdołało mnie zadziwić. Korektor świetnie radzi sobie z zakrywaniem niedoskonałości i cieni pod oczami. Stosuję go w strategicznych miejscach na twarzy, z którymi zawsze mam problem, wszędzie wygląda dobrze. Zapewnia mocne, długotrwałe krycie, nie działa wysuszająco. Utrwalony pudrem, trzyma się cały dzień bez konieczności poprawiania.
Korektor jest też bardzo wydajny, na twarz nakładam jeden 'pędzelek' i bez problemu wystarcza.
Gama kolorystyczna należy w jego przypadku do jasnych, produkt leciutko ciemnieje nałożony na twarz, ale nie jest to radykalna zmiana. Jeden z lepszych korektorów jakie stosowałam.

genialny

Korektor ten śmiało mogę nazwać kosmetykiem do zadań specjalnych. Świetnie zakrywa cienie pod oczami i kamufluje nie pożądane blizny czy też krostki na twarzy. Po nałożeniu korektora na twarz widoczne jest wygładzenie, które zapewnia nam mocne i długie krycie. Korektor bardzo długo utrzymuje się na twarzy, przez co nie musimy się martwić o poprawianie makijażu.

Trzeba mieć na niego sposób ;)

Za pierwszym razem się nie polubiliśmy kompletnie. Ale postanowiłam dać mu szansę i sprawdza mi się fajnie! Nałożony w sporej ilości, w niemal instagramowy sposób, wklepany wilgotną gąbką wygląda naprawdę dobrze! Mam spore zasinienia pod oczami - kryje większość, nie wchodzi w załamania, utrzymuje się bez zarzutu cały dzień. Odrobinkę ciemnieje, ale kolory są na tyle jasne, że osobiście nie mam z tym problemu. Nie jest to najlepszy korektor na świecie, ale jest to produkt dobry!

Przeciętniak

Ten korektor nie poradzi sobie z mocniejszymi cieniami pod oczami, jest raczej dla osób, które mają delikatne niedoskonałości. Co więcej, ciemnieje i wchodzi w zmarszczki. Czasem się zastanawiam, czy nie lepszy efekt już daje zwykły fluid. W tej cenie znajdziemy lepszy korektor.

Słabe

Mam dość duże cienie pod oczami, niestety korektor nie daje sobie z nimi rady, jeśli ktoś nie ma dużego problemu to może być okej, trzeba brać jaśniejszy odcień bo korektor ciemnieje, za taka cenę można kupić lepszy np. Z catrice.
Nie kupię go ponownie