Avon, Naturals, Rumiankowy balsam do ciała

Avon, Naturals, Rumiankowy balsam do ciała

Nawilżający balsam do całego ciała. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej powłoki. Dzięki ekstraktowi rumianku ma właściwości kojące, łagodzi podrażnienia. Czyni skórę gładką i dobrze nawilżoną. Pozostawia na skórze lekki zapach rumianku.

Główne składniki: Olejki silikonowe, gliceryna, ekstrakt z aloesu, glikol propylenowy (nawilżacz i konserwant), ekstrakt z rumianku.

Pojemność: 250 ml
Cena: 16,90 zł

Rumiankowa milosc.

Dlaczego nie mozna kupic juz tego balsamu....wieeeelka szkoda!Przede wszystkim uwielbialam go za zapach-po prostu przepiekny!!!!Nie jest to typowy rumianek jaki znamy z polskich szamponow,ale zapach kojarzyca sie z kwiatami z polnej laki.Cos przecudowanego!Sam balsam byl o.k,fajnie sie rozprowadzal,wchlanial blyskawicznie,dla suchej skory pewnie sie nie nadaje,ale dla normalnej bylby o.k.
Gdyby Avon wrocil do tego balsamu chetnie bym zakupila.

Używam tego produktu od: kilka ladnych lat temu

dobry:)

Miałam go 5 lat temu, był wtedy dla mnie nastolakti idealny. No i ten zapach rumianku i wakacji:)
Dobrze nawilżał, zapach długo pozostawłą na skórze.

Szkoda, że wycofany:(

Używam tego produktu od: 5 lat temu

jak to Avon.

Uległam prześlicznej woni tego balsamu(?), która to na mojej skórze prezentuje się perfekcyjnie acz krótkotrwale. Plus za opakowanie i to by było na tyle. W żadnym razie nie nazwałabym owego produktu balsamem; owszem pierwsze wrażenie całkiem przyjemne, kolejne rozczarowują a te całkiem dalsze dodają pewności, iż nie warto było wdawać się w pogawędkę z tym czymś:) Stwarza złudzenie nawilżenia, w rzeczywistości nie nawilżając wcale; a nawet lekko przesuszył skórę na nogach po plaży i morzu.Wielka szkoda, albowiem zapach bardzo bardzo jak dla mnie.Coby dopełnić czarę goryczy nadmienię, iż wydajnością rownież nie grzeszy- szkoda zachodu, sugeruję, by omijać szerokim łukiem.Ilość zużytych opakowań: 1

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

jakoś nie bardzo

Gęsty, niezbyt ładnie, rumiankiem, ale jakoś dziwnie pachnie. Dobrze się rozprowadza, gorzej z wchłanianiem, zostawia tłustą warstwę. Nieźle nawilża, lekko natłuszcza, ale bez rewelacji. Bardzo lubię tę serię, ale jakoś ten mnie nie zachwycił. Wydajny, zwłaszcza jak na tę serię, gdzie większość jest mało wydajna.

oki

Bardzo miły zapach, doskonale rozprowadzanie i wchłanianie to zalety tego balsamu. Nawilża tak sobie, tak jak setki innych, ale w sumie nie ma się do czego przyczepiać. Są oczywiście lepsze, dlatego też nie kupuję go w normalnej cenie, ale w promocji. Jeden z fajniejszych balsamów z serii Naturals.Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Śliczny zapach

Strasznie lubię ten zapach.Może ma niewiele wspólnego z rumiankiem,ale ślicznie pachnie.Nie jest zbyt gęsty(wolę,kiedy balsam jest gęsty),ale szybko się wchłania.Nie zostawia tłustego filmu i dobrze nawilża.

zapach ble

okazało się, że zapach jest dla mnie okropny, nie licząc tego, całkiem zwykły balsam, może trochę mało wydajny

nieee

Zapach bardzo ładny... ale w butelce.Na mojej skórze stawał się gorzki, duszący. Okropny!Kiepsko się wchłaniał i podrażniał skórę (zaczerwnienienia :( ).nie kupię po raz 2.

ładny

Taki zwykły balsamik- konzystencja raczej rzadka, przez co staje się mało wydajny. Zapach ładny, tj. prawdziwie rumiankowy, więc jak kto lubi. Szybko się wchłania, nawilża ok....

dobry

Na tle innych "Naturalsów" wyróżnia się bardzo przyjemnym, świeżym zapachem, wchłania się dość dobrze, nawilża nieźle. Ilość zużytych opakowań: 2