Garnier, Skin Naturals, Płyn micelarny pielęgnujący z wyciągiem z bławatka

Płyn micelarny Graniera z wyciągiem z bławatka, który usuwa wodoodporny makijaż, będąc jednocześnie przeznaczonym dla delikatnych okolic oczu i skóry wrażliwej. Dwufazowa formuła z wyciągiem z bławatka usuwa każdny rodzaj makijażu, nawet ten wodoodporny. Dodatkowo odżywia i pielęgnuję skórę. Przeznaczony do skóry wrażliwej i delikatnych okolic oczu.

płyn
>100ml
Cera
wrażliwa
dwufazowa
w butelce

Demakijaż bez wysiłku

Płyn micelarny Garnier z wyciągiem z bławatka jest dostępny w dużych 400ml przezroczystych butelkach. Opakowanie wraz z dozownikiem jest praktyczne, nigdy nie narzekałam na nieodpowiednie dozowanie produktu na wacik kosmetyczny ;-)
Wszystko z zewnątrz wygląda podobnie jak u kuzyna z olejkiem arganowym - ten z bławatkiem wyróżnia się piękną błękitną kolorystyką.

Jak już jesteśmy przy opakowaniu od razu zaznaczę, że płyn jest bardzo wydajny i cena za tak duże opakowanie jest naprawdę bardzo przystępna.

Działaniem płynu jestem zachwycona! Gładko "ślizga" się po buzi podczas demakijażu. Obydwie warstwy idealnie i szybko łączą się ze sobą przy zwyczajnym wstrząśnięciu butelki. Ma cudowny zapach. Doskonale radzi sobie z "tytanowym" podkładem, jakim jest Double Wear. Serio, to pierwszy płyn, który tak szybko i właściwie bez pocierania pozwolił mi pozbyć się tego podkładu w czasie wieczornego demakijażu... a kto choć raz użył DW wie jak trudno zmyć go z buzi ;-) Zatem nie będzie zaskoczeniem, że płyn doskonale radzi sobie także z wszelkimi wodoodpornymi produktami. Nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, wbrew pozorom jest bardzo lekki.

Ogromny plus łagodny skład - doskonale nadaje się do demakijażu oczu i świetnie sprawdzi się także u skórnych wrażliwców.

Teraz to zdecydowanie mój ulubiony płyn do demakijażu <3
Agata

Idealny

Nie dostałam go w ramach testu, sama go kupiłam, wiec to będzie jedna z tych z wiarygodnych recenzji ;)
Kupiłam go, bo chciałam spróbować nowości, nigdy jakoś nie przepadałam za płynami micelarnymi z garniera- dziwnie pachniały, pieniły się, zostawiały lepką warstwę na skórze.. ten płyn to całkowite przeciwieństwo, ma piękny zapach, do zmycia całego makijażu potrzebuje jednego dużego płatka, a przy innych płynach to były np z 3-4 płatki, nie pozostawia lepkiej warstwy, wręcz przeciwnie- cera jest miękka i czuć nawilżenie no i gdy przycisnę płatek mocniej do oka i czuje, ze trochę płynu dostało się pod powiekę nic nie szczypie. Myśle, ze w końcu po kilku latach zmieniania płynów przy tym pozostanę na dłużej :))

Garnier nie zawodzi

Maluję się każdego dnia, dlatego w mojej łazience nie może zabraknąć dobrego produktu do demakijażu. Przetestowałam wiele z nich i najlepiej spisują się u mnie dwufazowe płyny i płyny micelarne. Miałam już okazję poznać złotą wersję płynu Garniera, czyli z olejkiem arganowym, która doskonale radziła sobie z moim makijażem. Bławatkowy niebieski płyn również okazał się być strzałem w dziesiątkę.

świetny do demakijażu

Nie myślałam, że mój hit do demakijażu znajdę przez akcję testowania na Wizażu a to właśnie się stało! Ten produkt mnie olśnił, oczarował i zachwycił. PIęknie pachnie, nie podrażnia skóry, jest bezwzględny dla makeupu niezależnie od typu makijażu a wiem co mówię - ja na prawdę maluję się mocno, na co dzień i na wielkie wyjścia. Fajna, olejkowata konsystencja sprawia, że nie trzeba "szorować" po skórze a cera jest przyjemnie zmiękczona w dotyku. Na dodatek jest mega wydajny.

Płyn miceralny do demakijażu

Witam drogie Panie chciałabym się z wami podzielić dziś recenzją płynu micelarnego Garnier do demakijażu z ekstraktem blawatka.Przede wszystkim cenie go za to że nie uczula mnie wogole za co już na samym początku daję ogrommego plusa ponadto zmywa świetnie makijaż pozostawiając skórę delikatnie nawilzona ale nie lepka,czego nie lubię.Dodatkowo nie jest tłusty mimo dwufazowej konsystencji i ma sliczny delikatny zapach.Podczas jego stosowania nie zauwazylam żadnych minusów a stosuje go juz ponad 3 tyg.Serdecznie polecam napewno zagości u mnie na dłużej.

Garnier, Skin Naturals, Płyn micelarny pielęgnujący z wyciągiem z bławatka

Idealny produkt, doskonale oczyszcza skórę, dał radę w 100% z wszystkimi moimi kosmetykami. Produkt nie wysuszy mojej skóry, jest mega wydajny oraz ładnie pachnie.

Używa produktu od: próbka

Płyn micelarny pielęgnujący z wyciągiem z bławatka

Bardzo przyjemny produkt, nie podrażnia skóry, dokładnie zmywa makijaż, nawet ten mocniejszy. Pielęgnuje i nawilża skórę twarzy. Idealny do codziennego demakijażu, ale także na specjalne okazje. Jedyną wadę jaką dostrzegam to opakowanie, niestety przy transporcie produktu do mnie uszkodziła się zatyczka i nie jest możliwe już zamknięcie opakowania. W związku z tym musi stać na łazienkowej półce.

Płyn micelarny z wyciągiem z blawatka

Bardzo lubie płyny micelarne z garniera. Maja fajna pojemność, niewielka cenę i dobrze zmywają makijaż. Ten ma dodatkowa zaletę bo jest bardzo delikatny dla mojej wrażliwej skory w okol oczu. Myśle ze kupie nie raz. Polecam

delikatny lecz skuteczny

Dwufazowy płyn micelarny doskonały dla delikatnej cery oraz wrażliwych oczu. Skuteczne zmywa makijaż. Jest łatwy w użyciu i przyjemny dla skóry- nie obciąża jej lecz nawilża oraz pielęgnuje. Posiada ładny zapach. Jest wydajny.

Przyjemny, bardzo dobry produkt!

Płyn micelarny to taki produkt bez którego nie wyobrażam sobie rozpoczęcia wieczornego demakijażu. Używam go codziennie, dlatego też moje oczekiwania są tym większe. Musi być delikatny ale na tyle skuteczny aby zmyć często ciężki makijaż oczu czy super trwałą szminkę do ust. W dodatku powinien być wydajny i dobrze jakby opakowanie było duże( z racji częstego użycia)i wydajne. Płyn micelarny – wersja z bławatkiem z Garnier – właśnie taki jest. Należy dodać również że dwufazowa formuła kosmetyku nie pozostawia tłustego filmu a przy tym jest delikatna i nie podrażnia oczu, nawet tych bardzo wrażliwych, np. mnie użytkownika soczewek kontaktowych. Polecam!!!

Pozytywnie zaskoczona

Płyn micelarny Garnier skin Naturals z wyciągiem z błąwatka na początku nie bardzo do mnie przemawiał może dlatego że nie lubie płynów dwufazowych. Jednak po pierwszym użyciu byłam pozytywnie zaskoczona płyn łatwo i szybko zmył makijaż nie pozostawił na skórze tłustego filmu. Zmył też bez problemu wodoodporny tusz w prawdzie przez kilka minut po zmyciu oczy delikanie mnie szczypały to uczucie to szybko mineło. Co najważniejsze po zmyciu makijażu oka nie miałam widzenia za tzw mgłą co zawsze mi przeszkadzało w takich formułach dwufazowych. Ten produkt jednak świetnie się sprawdził

bardzo dobry :)

Spełnił moje oczekiwania. Gwarantuje miękkosc i delikatnosc skóry świetnie oczyszczając. Lekka formuła o przyjemnym zapachu koi podraznienia na mojej twarzy łagodzac wszelkie zmiany skórne . Opakowanie o pojemnosci 400ml mimo wszystko jest bardzo poreczne i łatwo sie stosuje. Wystarczy odrobina by oczyscic całą twarz wykonujac demakijaz twarzy. Dobrze oczyszcza i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Nie piecze w oczy, a dodatkowo bardzo dobrze domywa pozostałosci makijazu. Polecam ! :)

najlepszy plyn micelarny!

całe moje życie czekałam na tak cudowny płyn micelarny, który będzie idealnym rozwiązaniem do zmywania makijażu, zarówno wodoodpornego. Szczególnie zależało mi aby przestać męczyć się ze zmywaniem makijażu oka, ten płyn idealnie sobie z tym radzi! Dodatkowo mam wrażenie ze po oczyszczeniu moja skóra jest bardzo gładka i przyjemna w dotyku, bez podrażnień,