Himalaya Herbals, Neem Face Pack (Maska z miodli indyjskiej)

Himalaya Herbals, Neem Face Pack (Maska z miodli indyjskiej)

Cena już od 12,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Oczyszcza skórę i zapobiega powstawaniu wyprysków i zaskórników. Odmładza i ujędrnia skórę przywracając jej naturalny blask. Antybakteryjna maska reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza zatkane pory skóry i zapobiega nawrotom zaskórników. Poprawia strukturę skóry, odmładza ją i ujędrnia. Miodla indyjska, znana ze swoich przeciwbakteryjnych właściwości, pomaga pozbyć się trądziku. W połączeniu z kurkumą skutecznie eliminuje bakterie wywołujące trądzik. Ziemia fulerska daje uczucie przyjemnego chłodu i wygładza skórę. Do cery tłustej ze skłonnością do wyprysków.

klasyczne
w tubie
krem
50 – 100ml

Dobrze oczyszcza, ale nie dla cer wrażliwych

Maska w kolorze zgniłej zieleni, więc po nałożeniu wygląda się niczym po powrocie z jakiegoś poligonu ;) Ma mocny, wyrazisty, choć jak dla mnie przyjemny zapach. Kojarzy się właśnie tak orientalnie, indyjsko.
Maseczka zaraz po nałożeniu szybko zasycha, robienie min jest nieco ograniczone. ;) Dobrze oczyszcza, jednak nie nadaje się dla skór wrażliwych. Mam cerę mieszaną - na nosie i brodzie tłustą, na policzkach wrażliwą, więc po stosowaniu jej na całą twarz nie mogłam wysiedzieć, bo skóra w strefie T zaczęła mnie mocno piec, była później zaczerwieniona i podrażniona. Mocno ściągnięta. Nie traktuję tego jako duży minus, to mój błąd, w końcu producent zaznaczył, że to produkt dla cer tłustych/trądzikowych, czyli średnio dla mnie. Ale szukałam porządnego oczyszczacza. Dlatego maskę używam tylko na wybrane części twarzy z którymi mam problem, około raz w tygodniu i w ten sposób sprawdza się świetnie. Ogranicza wydzielanie sebum, skóra jest czystsza. Maska jest mega wydajna, na pewno miną wieki, nim zużyję ją w całości. Cena wobec tego też jest korzystna. To są plusy.
Minusem jest zmywanie. Trzeba się trochę nachlapać, idzie to dość mozolnie. Kolejny minus to drobinki, które przy zmywaniu robią za mini peeling. Dla mnie takie rozwiązanie jest bezsensowne i daje nieco za mocny efekt - w końcu przed maską tak czy inaczej powinno stosować się peeling. Podwójny to zbyt wiele, niezależnie od rodzaju skóry. I za to odbieram gwiazdkę.

\\Generalnie produkt jest dobry, jeśli szukacie porządnego oczyszczania. Nie jest to hit, jednak warty polecenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1301926].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna!

Maseczka znajduje się w miękkiej tubce z zamknięciem na klik. Ma gęstą konsystencję , ciemnozielony kolor a zapachem przypomina kadzidełka :D mi ten zapach bardzo odpowiada. Produkt dobrze rozprowadza się na twarzy, z czasem trochę zasycha, ale w żaden sposób nie utrudnia to spłukiwania. Maseczka ma działanie oczyszczające, odświeżające i można też zauważyć lekki efekt chłodzący. Skóra po jej zastosowaniu jest gładka, miękka, świeża i promienna. Zaskórniki i rozszerzone pory są mniej widoczne. Wszelkie krostki i pryszcze również szybciej przygasają i znikają. Reguluje też wydzielanie sebum, zatem ten produkt świetnie sprawdzi się w przypadku cery mieszanej. Maseczka nie podrażnia i nie wysusza skóry. Jest niedroga i bardzo wydajna. Stosowana raz w tygodniu wystarczyła mi na ponad pół roku. Serdecznie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239008].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza maseczka oczyszczająca.

Po spróbowaniu tej maseczki już nie chciałam wrócić do żadnych maseczek w jednorazowych saszetkach. Ta maseczka oczyszcza silnie i skutecznie. Cera po użyciu jest pięknie rozjaśniona, zaskórniki są znacznie mniej widoczne, pory ściągnięte, buzia matowa. Jest to niestety jedyna dobra maseczka tej firmy, wersja błotna (brązowa) do cery tłustej i różowa do cery suchej są beznadziejne. Tę za to polecam każdemu. Niestety, jest mało wydajna, bardzo szybko sie kończy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222533].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

Jak kazda inna

Moja cera jest mieszana, mam problem z niedoskonałościami maseczka nie pomogła mi rozwiazac tego problemu, nic nie zrobiła, moja cera nadal była tłusta. Podczas trzymania maseczka na twarzy lekko szczypała.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183668].usefull || 0 }}% pomocna.

Oczyszcza !!!

Maska jest bardzo dobra. Super oczyszcza twarz. Może jej zapach i kolor (zgniły zielony) jest delikatnie przerażający, to nic w sytuacji kiedy produkt rzeczywiście działa. Polecam wszystkim, którzy mają problematyczną cerę a zależy Wam na dobrym oczyszczeniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1122321].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocne oczyszczenie

Jedna z moich ulubionych oczyszczających maseczek ściągających całe sebum z twarzy. Nie jest to jednak produkt dla każdego gdyż maseczka ma działanie wysuszające i może podrażnić/szczypać posiadaczki wrażliwej cery.
Używam jej pod kątem oczyszczenia gdyż innego działania nie zauważyłam.
Zapach jest naturalny, trochę ,,ziemisty\'\'
____
Moja cera:
-mieszana w strefie T
-nie ma tendencji do wysuszania
-lecze trądzik od około 8 lat, aktualnie stan jest o wiele lepszy niż kiedyś ale zawsze jakiś wyprysk się zdarzy
-w 2014 roku zaczęłam pielęgnacji pod kątem starzenia się (aktualnie mam 18 lat- tak, w tym wieku powinno się już zacząć o to dbać)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1061581].usefull || 0 }}% pomocna.

Moja ulubiona maska

Maska zakupiona za niewiele ponad 10 zł w Hebe stała się moim absolutnym hitem!
Ale do rzeczy ;) W estetycznej tubce znajduje się ciemnozielona papka (kolor podobny do zielonych glinek), o specyficznym zapachu. Dla mnie jest to coś pomiędzy zapachem korzennym a ziołowym, mi jak najbardziej odpowiada.

Użytkowanie jej to czysta przyjemność. Nie spływa, nie czuję żadnego nieprzyjemnego pieczenia (co zdarzało się u mnie po maskach Tołpy). Maska zasycha całkowicie po około 10- 15 minutach i wtedy zmywam ją z twarzy. Przy zmywaniu wyczuwam delikatne drobinki, które minimalnie ścierają naskórek, co jest dla mnie dodatkowym plusem.

Efekty są naprawdę widoczne od razu po zastosowaniu. Cera wydaje się być promienna, a niedoskonałości wyciszone. Stosuję tę maskę od 2 miesięcy i widzę poprawę stanu mojej skóry. Zdecydowanie rzadziej wyskakują niechciane niespodzianki, a o to przecież chodzi.

Na ten moment to mój nr 1 wśród masek do cery tłustej/ mieszanej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041694].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza maska od Himalaya.

Przed maską z miodli indyjskiej używałam jeszcze dwóch innych masek Himalaya - Fruit oraz Mud Pack, ale jakoś ta najbardziej przypadła mi do gustu. Dlaczego, już wyjaśniam.

* Mam cerę mieszaną. W okresie zimowym bardziej suchą, ale z problematyczną strefą T. W ostatnim czasie zauważyłam, że szybciej zanieczyszczają mi się pory na nosie i skóra nieco bardziej się przetłuszcza i pojawia się podskórna kaszka. Przypuszczam, że jest to niestety pokłosie nieudanego kosmetyku. Maskę stosuję po peelingu, raz w tygodniu. Przyznam, że oczekuję od takich produktów skuteczności i stosunkowo trwałego efektu. Tak, żebym do następnego weekendu miała spokój, bo w ciągu tygodnia nie mam czasu na eksperymentowanie z cerą.
* Maska ma bardzo intensywny orientalno-roślinno-słodki zapach. Nie przeszkadza mi on zupełnie, choć co wrażliwsze nosy pewnie poruszy. Wyróżnia się również ciemnozieloną barwą, która na twarzy wygląda co najmniej oryginalnie (mężczyzn przerażają takie ziemiste barwy na twarzy, nigdy nie zrozumiem, why?). Nakłada się ją łatwo i przyjemnie, jest gęsta, nie cieknie z twarzy i nie przelewa się przez palce. Kładę ją na całą buzię, nieco cieńszą warstwę na policzki, grubszą na strefę T. Trzymam ją około 15-20 minut i w tym czasie maska stopniowo przysycha i lekko ściąga twarz. Choć wspomniano w innych recenzjach, że można odczuwać pieczenie ja tego nie zaobserwowałam. Inaczej niż w przypadku maski Fruit akurat ta daje jedynie lekkie ciepło. Może jestem uodporniona przez maski z błota, których używam już od dawna. :) Do zmywania należy się przyłożyć, bowiem maska dość mocno zasycha. Podczas mycia jeszcze trochę peelingujemy skórę, a zielony kolor chlapie wszędzie. Po takim zabiegu w barwach wojennych jestem cała ja i jakieś 3 metry kwadratowe płytek w łazience. :D
* Efekty? Są, a jakże. Skóra twarzy jest oczyszczona, ale nie nadmiernie przesuszona i ściągnięta. Maska cudownie wygładza i zmiękcza. Nosek jest całkowicie oczyszczony ze sterczących brudów (choć dodam, że tutaj zasługi wypadają w stosunku 50:50 dla peelingu i maski). Odnoszę wrażenie, że te podskórne górki są lekko spłycone, a te zmiany na skórze są uspokojone i zasklepione. Buzia łaknie kremu jak kania dżdżu i nakładanie go po tym małym szarpanku jest szalenie miłe. Ogólnie to oczyszczenie starczy mi na jakiś tydzień. Żadnych negatywnych skutków maska nie wyrządza, nie powoduje zaczerwienień, alergii, nie przesusza.
* Opakowanie to mała, zgrabna tubka z miękkiego, błyszczącego plastiku. Dobrze się z niej dozuje, stoi ona na nakrętce. Całość wygląda solidnie i estetycznie.
* Cena bajecznie niska, około 10-15 złotych w Hebe.

Bardzo przyjemna i skuteczna maska. Czy komuś bym jej nie poleciła? Może osobom z cienką skórą twarzy, osobom z problemami z naczynkami, bądź tym z trądzikiem, aby tą maseczką sobie czegoś nie roznieść, albo nadmiernie nie zagrzać skóry. Poza tym same superlatywy, ja po skończeniu jednej tubki na pewno rozejrzę się za następną.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035424].usefull || 0 }}% pomocna.

Reweacyjna

Maseczka radzi sobie świetnie z cerą tłustą,problematyczną.
Dla mnie jest to jedyny produkt, który naprawdę oczyszcza cerę i redukuje do minimum wszelkie niedoskonałości(zaskórniki,wypryski).
Efekt jest widoczny już po pierwszym zastosowaniu.
Nie tylko leczy obecne zmiany ale zapobiega powstawaniu nowym.
Moja cera nie jest idealna ale po żadnym produkcie nie wygląda tak dobrze jak po tej maseczce.
Przez pierwsze kilka minut piecze twarz ale mi to nie przeszkadza.
Ogromny plus za niską cenę i wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (ok.70ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035379].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

wow wow wow! myślę, że to skutecznie zachęci do zakupu wszystkie dziewczyny, które jeszcze nie miały tej maseczki! Świetnie oczyszcza skórę, zapobiega powstawaniu nowych wykwitów przy regularnym stosowaniu, lubię ten zapach gdy ją nakładam, cena jest bardzo spoko, nie szkodzi skórze w żadnym wypadku:)
zużyłam już 3 opakowania i nie będę szukać innej maseczki bo już ideał mam <3

Używam tego produktu od: 3 lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032226].usefull || 0 }}% pomocna.