Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Himalaya Herbals, Purifying Neem Mask [Face Pack] (Maska oczyszczająca z miodli indyjskiej)

Oczyszcza skórę i zapobiega powstawaniu wyprysków i zaskórników. Odmładza i ujędrnia skórę przywracając jej naturalny blask. Antybakteryjna maska reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza zatkane pory skóry i zapobiega nawrotom zaskórników. Poprawia strukturę skóry, odmładza ją i ujędrnia. Miodla indyjska, znana ze swoich przeciwbakteryjnych właściwości, pomaga pozbyć się trądziku. W połączeniu z kurkumą skutecznie eliminuje bakterie wywołujące trądzik. Ziemia fulerska daje uczucie przyjemnego chłodu i wygładza skórę. Do cery tłustej ze skłonnością do wyprysków.

Dobra maska

Jedna z niewielu masek, po której widać efekt oczyszczenia. Jest łatwiejsza w stosowaniu niż rozrabianie glinek, a cena za taką pojemność jest śmiesznie niska. Trzeba uważać z częstotliwością stosowania, bo może wysuszać.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1603711].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra maseczka do cery tłustej z problemami

Lubię i cenię sobie kosmetyki tej marki. Najciekawsze, moim zdaniem, są maseczki do twarzy. Używałam już dwóch maseczek z tej firmy, ta jest trzecia.

Maseczka ma bardzo zbitą konsystencję z granulkami peelingującymi. Zapach maseczki nie jest może zbyt piękny, ale szybko można się przyzwyczaić, na twarzy znika po kilku minutach.
Moja cera bardzo szybko i łatwo się zanieczyszcza, pory się zatykają w efekcie powstają zaskórniki. Bardzo często sięgam o mocne produkty oczyszczające w tym maseczki.
Po jej użyciu moja skóra była gładka, zmatowiona i to na długi czas, oczyszczona, a wszelkie niedoskonałości wyciszone - krostki szybciej się goiły.
maseczka bardzo mocno zasycha, trzeba uważać, żeby nie podrażnić i nie wysuszyć nadmiernie skóry.
Maseczkę znalazłam w tesco, ale szkoda że w saszetkach, a nie w tubce. Dwie saszetki wystarczyły mi na 4 użycia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594261].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z lepszych jakie miałam

Stosuje ją 2 razy w tygodniu w połączeniu z pastą od Ziaji liście Manuka. Efekt super, buzia gładka, oczyszczona, krostki na twarzy łagodniejsze. Stosuje dwa razy w tygodniu. Nie dopuszczam do zaschnięcia bo może podrażnić.
PLUSY:
+ efekty
+ dostępność
+ cena
+ zapach
+ wydajność

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521651].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja brwi

Bardzo dobra maseczka

Bardzo dobra maseczka, skutecznie oczyszcza i zmniejsza to, czego nie powinno być na twarzy, zwęża pory. Skóra mniej się przetłuszcza, ale i nie jest wysuszona.
Meseczka jest wydajna, opakowanie wygodne w użyciu. Troszkę ciężko się zmywa, nie da się otworzyć ust, a skóra jest lekko zaczerwieniona po użyciu. Co do zapachu- dla mnie śmierdzi... Mimo to, na duży plus.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485871].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze oczyszcza, ale nie dla cer wrażliwych

Maska w kolorze zgniłej zieleni, więc po nałożeniu wygląda się niczym po powrocie z jakiegoś poligonu ;) Ma mocny, wyrazisty, choć jak dla mnie przyjemny zapach. Kojarzy się właśnie tak orientalnie, indyjsko.
Maseczka zaraz po nałożeniu szybko zasycha, robienie min jest nieco ograniczone. ;) Dobrze oczyszcza, jednak nie nadaje się dla skór wrażliwych. Mam cerę mieszaną - na nosie i brodzie tłustą, na policzkach wrażliwą, więc po stosowaniu jej na całą twarz nie mogłam wysiedzieć, bo skóra w strefie T zaczęła mnie mocno piec, była później zaczerwieniona i podrażniona. Mocno ściągnięta. Nie traktuję tego jako duży minus, to mój błąd, w końcu producent zaznaczył, że to produkt dla cer tłustych/trądzikowych, czyli średnio dla mnie. Ale szukałam porządnego oczyszczacza. Dlatego maskę używam tylko na wybrane części twarzy z którymi mam problem, około raz w tygodniu i w ten sposób sprawdza się świetnie. Ogranicza wydzielanie sebum, skóra jest czystsza. Maska jest mega wydajna, na pewno miną wieki, nim zużyję ją w całości. Cena wobec tego też jest korzystna. To są plusy.
Minusem jest zmywanie. Trzeba się trochę nachlapać, idzie to dość mozolnie. Kolejny minus to drobinki, które przy zmywaniu robią za mini peeling. Dla mnie takie rozwiązanie jest bezsensowne i daje nieco za mocny efekt - w końcu przed maską tak czy inaczej powinno stosować się peeling. Podwójny to zbyt wiele, niezależnie od rodzaju skóry. I za to odbieram gwiazdkę.

\\Generalnie produkt jest dobry, jeśli szukacie porządnego oczyszczania. Nie jest to hit, jednak warty polecenia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1301926].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna!

Maseczka znajduje się w miękkiej tubce z zamknięciem na klik. Ma gęstą konsystencję , ciemnozielony kolor a zapachem przypomina kadzidełka :D mi ten zapach bardzo odpowiada. Produkt dobrze rozprowadza się na twarzy, z czasem trochę zasycha, ale w żaden sposób nie utrudnia to spłukiwania. Maseczka ma działanie oczyszczające, odświeżające i można też zauważyć lekki efekt chłodzący. Skóra po jej zastosowaniu jest gładka, miękka, świeża i promienna. Zaskórniki i rozszerzone pory są mniej widoczne. Wszelkie krostki i pryszcze również szybciej przygasają i znikają. Reguluje też wydzielanie sebum, zatem ten produkt świetnie sprawdzi się w przypadku cery mieszanej. Maseczka nie podrażnia i nie wysusza skóry. Jest niedroga i bardzo wydajna. Stosowana raz w tygodniu wystarczyła mi na ponad pół roku. Serdecznie polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239008].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza maseczka oczyszczająca.

Po spróbowaniu tej maseczki już nie chciałam wrócić do żadnych maseczek w jednorazowych saszetkach. Ta maseczka oczyszcza silnie i skutecznie. Cera po użyciu jest pięknie rozjaśniona, zaskórniki są znacznie mniej widoczne, pory ściągnięte, buzia matowa. Jest to niestety jedyna dobra maseczka tej firmy, wersja błotna (brązowa) do cery tłustej i różowa do cery suchej są beznadziejne. Tę za to polecam każdemu. Niestety, jest mało wydajna, bardzo szybko sie kończy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222533].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak kazda inna

Moja cera jest mieszana, mam problem z niedoskonałościami maseczka nie pomogła mi rozwiazac tego problemu, nic nie zrobiła, moja cera nadal była tłusta. Podczas trzymania maseczka na twarzy lekko szczypała.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183668].usefull || 0 }}% pomocna.

Oczyszcza !!!

Maska jest bardzo dobra. Super oczyszcza twarz. Może jej zapach i kolor (zgniły zielony) jest delikatnie przerażający, to nic w sytuacji kiedy produkt rzeczywiście działa. Polecam wszystkim, którzy mają problematyczną cerę a zależy Wam na dobrym oczyszczeniu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1122321].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocne oczyszczenie

Jedna z moich ulubionych oczyszczających maseczek ściągających całe sebum z twarzy. Nie jest to jednak produkt dla każdego gdyż maseczka ma działanie wysuszające i może podrażnić/szczypać posiadaczki wrażliwej cery.
Używam jej pod kątem oczyszczenia gdyż innego działania nie zauważyłam.
Zapach jest naturalny, trochę ,,ziemisty\'\'
____
Moja cera:
-mieszana w strefie T
-nie ma tendencji do wysuszania
-lecze trądzik od około 8 lat, aktualnie stan jest o wiele lepszy niż kiedyś ale zawsze jakiś wyprysk się zdarzy
-w 2014 roku zaczęłam pielęgnacji pod kątem starzenia się (aktualnie mam 18 lat- tak, w tym wieku powinno się już zacząć o to dbać)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1061581].usefull || 0 }}% pomocna.