Guerlain, Happylogy (Krem na dzień przeciwzmarszczkowo- rozświetlający)

Guerlain, Happylogy (Krem na dzień przeciwzmarszczkowo- rozświetlający)

Ponieważ kobieta nigdy tak nie promienieje, jak wówczas, gdy jest szczęśliwa, Guerlain stworzył ten unikalny krem do codziennej pielęgnacji. Happylogy zawiera pro-endorfiny, kompleks który odtwarza efekt szczęścia głęboko w skórze. Rezultat: pierwsze zmarszczki wygładzają się, skóra jest delikatna i promienna.

Bardzo dobry

Może nie jest to najlepszy krem na dzień jakiego używałam, ale na pewno najprzyjemniejszy w stosowaniu! :) Juz opakowanie jest zachwycające - elegancki, ciężki słoiczek (w tej chwili opakowanie wygląda inaczej, niż na pokazanym zdjęciu - ma taki sam kształt, jak pozostałe linie, np. Super Aqua). Krem ma bladoóżowy kolor, cudowny, delikatny, lekko owocowy zapach i przede wszystkim niebywale przyjemną konsystencję, coś pomiędzy żelem, kremem i musem. Wspaniale się rozprowadza, idealnie wchłania i pozostawia skórę po prostu jedwabistą. Zapewne to zasługa zawartych w składzie silikonów, ale mimo to jestem zachwycona :)

Jeśli chodzi o samo działanie, to jestem zadowolona z efektów. Krem bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę, sprawia, że wygląda ona promiennie i zdrowo. Świetnie sprawdza się pod makijaż. Działanie przeciwzmarszczkowe ocenię w ten sposób, że żadne linie przez czas stosowania Happylogy się nie pojawiły ;) i pewnie jeszcze jakiś czas nie pojawią, gdyż niebawem rozpocznę kolejny słoiczek.

Cena jest wysoka, ale jest to kosmetyk bardzo wydajny, o naprawdę wysokiej jakości.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy (z krótką przerwą)
Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek, drugi już czeka :)

Najlepszy krem jaki miałam w życiu

Wchłania się bardzo ładnie, pachnie ślicznie, choć dyskretnie, nawilża naprawdę głęboko, skóra jest po nim wygładzona, jędrna, promienna. Myślę, że z tymi pro-endorfinami to troszkę marketingowa ściema, ale rzeczywiście nawilża, poprawia kondycję skóry, a efekt utrzymuje się nawet jakiś czas po zakończeniu używania kremu. Opakowanie estetyczne, kosmetyk jest bardzo wydajny. Tylko cena odstrasza, no ale raz na jakiś czas warto sobie takie cudeńko zafundować.

Używam tego produktu od: używałam rok temu

dobry

uzywam tego na dzien i na noc, jestem zadowolona jest o wiele lepszy niz chanel beauty initiale. fajnie rozswietla nadaje sie pod makijaz podklad sie nie wazy dobrze nawilza skora jest promienna i ladnie wyglada ogolnie po stosowaniu poprawila sie kondycja skory polecam wszystkim 20+

Manicure - glitter nails

kiepski

Używałam razem z wersją na noc. Z żadnej nie jestem zadowolona.
Przyjemny zapach, bardzo lekka, nieco żelowa konsystencja. Kosmetyk zostawia jedwabisty, silikonowy film, taki jak po Idealist EL. I niestety to podrażnia i zapycha mi cerę. Na czole i wzdłuż żuchwy pojawiają się przez to mikroskopijne "grudeczki".
Nawilżenie bliskie zeru. Po zmyciu makijażu wieczorem - nie ma żadnej różnicy w nawilżeniu. Z Issimą czy bez niej nawilżenie jest takie samo.
Jako baza pod makijaż dla innej skóry - może byłby do zniesienia. Jako kosmetyk PIELĘGNUJĄCY - bardzo kiepski.

Happy są chyba tylko szefowie koncernu...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

mieszane uczucia...

Krem wywołuje mieszane uczucia, z jednej strony twarz wydaje się gładka( pewnie dzięki silikonom) , nadaje się pod makijaż, ale z drugiej strony... za taką cenę to naprawdę nic nadzwyczajnego. Zgodzę się z wczesniejszymi recenzjami- przypomina kilka razy tańszy Happyderm. Raczej już nie kupię.

Używam tego produktu od:pół roku

Najpierw probka!

To produkt dosc wyjatkowy dla Guerlaina, produkowany z mysla o nowych trendach. Slynaca z konserwatywnego podejscia do kosmotechnologii firma nagle zdecydowala sie na silikonowa baze oraz sklad majacy na celu pobudzanie komorek do produkcji endorfin. Juz z powodu wykorzystanej bazy produkt podzieli uzytkownikow na dwa obozy. Jedni beda zachwyceni inni wrecz przeciwnie - uznaja produkt za bubel. Krem daje ladne satynowe wykonczenie, znosne nawet dla mezczyzn. Po tygodniu stosowania skora faktycznie nabiera mlodzienczej swiezosci. Niestety bardzo czesto sie zdarza, ze kosmetyk powoduje pojawianie sie pryszczy (potwierdzone przez kosmetyczke pracujaca na Guerlain), szczegolnie jesli cera ma takie sklonnosci. To dosc wazne, bo kosmetyk jest skierowany do osob mlodych. Uwazam, ze swietnym pomyslem jest zdobycie kilku probek. Jesli "traficie" to bedzie to wasz produkt na kilka lat. W przeciwnym wypadku zaoszczedzicie sobie klopotu i pieniedzy.
I jeszcze jedna wazna rzecz - uzywanie kremu Happylogy po 30 roku zycia raczej mija sie z celem.

Używam tego produktu od: Dawno temu, jak tylko sie pojawil na polkach...

Uwielbiam :)

Uwielbiam ten krem- jest przyjemny w użyciu jak żaden inny, głównie za sprawą cudnego, jeżynowego zapachu:) Moja skóra bardzo go polubiła-krem wyraźnie ją wygładza (choć pewnie to zasługa silikonów), świetnie nawilża i odświeża. Jego wielką zaletą jest to, że wchłania się do matu, dlatego jest idealny pod makijaż.

Używam tego produktu od: 2 mies.

ok ale za takie pieniądze ???

Mam go juz dwa miesiące i nic.
Doslownie nic nie zrobil z moja skórą.Nawet jej dobrze nie nawilzl,Wcale nie jest radosna i szczesliwa ( mojak ieszeń również)Ogólnie wcale nie umywa sie do Chanel beaute intale.Zwykły kremik podobny do loreala HappydermuGdyby kosztował 15 razy taniej bylby ok ,ale w tej cenie ? Mowię stanowczo NIE.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50 ml

dobry!

Dobry krem, pieknie pachnie, nieźle sie wchłania, nieźle nawilża. Zostawia lekki tłustawy film na skórze, ale w granicach przeze mnie akceptowalnych. Jakichś spektakularnych efektów jeśli chodzi o rozjaśnianie nie zauważyłam.
Ogólnie jest to nie wątpliwie dobry krem - aczkolwiek może nie koniecznie za te pieniądze.

Używam tego produktu od: 3-4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek (w sumie ok 20 ml)

Jestem uzależniona

Jestem raczej surowa, gdy przychodzi do oceny kosmetyków. Ten krem to jeden z niewielu, które bez wahania oceniam bardzo wysoko. Mam duszę odkrywcy - lubię próbować nowych rzeczy i często to robię. Jest sporo dobrych kremów, których przez lata używałam, ale moja buzia najwyraźniej polubiła Happylogy, dlatego wracam do niego jak bumerang.

Póki go używam, nie mam żadnych, ale to żadnych problemów ze skórą. Cera jest gładka, rozświetlona i wyraźnie wypoczęta.

Do tego krem jest wysoce komfortowy w użyciu. Delikatny. Ślicznie pachnący. Konsystencja wersji dziennej - coś pomiędzy kremem a żelem, gęsty, odżywczy, a jednocześnie lekki. Silikon w składzie, ale nie za dużo - nie ma efektu maski.

Wersja na noc - cięższa i trudniej rozprowadzająca się - działa jak magiczny kompres - rano budzę się z porcelanową buźką.

Dla niektórych wadą może być brak filtrów. Ja dnie spędzam głównie w pomieszczeniach, a moja skóra praktycznie nie łapie słońca - więc osobiście dla mnie to bez znaczenia.

Być może są kremy obiektywnie lepsze, zwłaszcza na spacery po świeżym powietrzu (np. Clarins Multi-Active), ale żaden z nich nie robi mojej cerze tak dobrze jak ten.

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił. 4-5 lat? nie pamiętam.

Ilość zużytych opakowań: 10+

dobry

Używałam go będąc w ciąży. Nie wiem czy to zasługa tego kremu ale stosując go wtedy miałam śliczną gładką skórę twarzy, często znajomi zwracali uwagę mówiąc że mam piękna cerę. Ładnie nawilżał, wygładzał i rozświetlał. Słoiczek o oryginalnym kształcie. Jedyne czego mogę się doczepić to ten alkohol w składzie.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Średnio

Całkiem miły krem. Dobrze się rozprowadza na twarzy, nieźle wchłania. Pozostawia buzię miękką i gładką.
Dlaczego więc tylko 3 gwiazdki?
Po pierwsze za brak filtrów. Dla mnie to rzecz obowiązkowa w kremach na dzień.
Po drugie - kosmiczna cena. Przesada.