Szampon Czarna Rzepa

Szampon Czarna Rzepa

Zawiera wzmacniający włosy wyciąg z czarnej rzepy oraz sok z aloesu i prowitaminę B5 (D-Panthenol). Działa oczyszczająco, przeciwłojotokowo oraz stymulująco na skórę głowy. Zastosowany w recepturze Octopirox bardzo skutecznie likwiduje łupież przez usuwanie nadmiaru drobnoustrojów (grzybów z rodzaju drożdżaków o nazwie Pityrosporum ovale) odpowiedzialnych za jego powstawanie. Do włosów przetłuszczających się i z łupieżem. Substancje aktywne:
wyciąg z czarnej rzepy, Octopirox, sok z aloesu, prowitamina B5 (D-Panthenol)

Cena: kilka zł / 200 ml

Normalny szampon

PO prostu normalny szampon. Dalej myję włosy codziennie, wiec na ich przetłuszczasie jakoś nie wpływa... Plus za niską cenę. Nie przepadam za jego konsystencją - zbyt "leista". Jednak głównym minusem jet to, że trzeba go pozostawić na głowie 3 minuty!!! Co z tego, jeśli efektu to nie daje - włosy są tak samo umyte, jak przy innych szamponach, może troszkę bardziej puszyste :-/... Z początku się tego stosowałam, teraz po prostu mi się nie chce, zmywam go tak jak inne szampony. Niby nie drogi, ale mi się nie chce po raz drugi z nim męczyć...

Używam tego kosmetyku od:kilku tygodni, na przemian z innymi szamponami
ilość zużytych opakowań: niedługo skończę pierwszę, na pewno ostatnie;(

skuteczny

Rzadki, ale nie wylewa się za dużo dzięki odpowiedniemu opakowaniu. Pachnie zupełnie nijako, ni to rzepa, ni niewiadomo co, ale bardzo delikatnie, prawie niewyczuwalnie. Dość dobrze się pieni. Dobrze się spłukuje. Według producenta należy ją przetrzymać trzy minuty, ale warto dla efektu. Moje bardzo przetłuszczające się włosy myję codziennie wieczorem. Rano są czyste i puszyste, pięknie się układają, wytrzymają cały dzień. Dla mnie to dużo, bo większość szamponów nawet do włosów przetłuszczjących się sobie z nimi nie radzi.

Mydło w płynie do włosów

Nie jest niczym, przy czym warto by się zatrzymać na dłużej. Patrz - odżywka z tej samej serii. Tańszy od L'Oreal i Garnier, o równie znikomym jak tamte działaniu. O uroczym zapachu rzepy. Nie spełnia obietnic producenta.