Paco Rabanne, Pour Homme EDT

Paco Rabanne, Pour Homme EDT

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Ponadczasowy klasyk wprowadzony do sprzedaży w 1973 roku. Definicja męskiego aromatic - fougere autorstwa Jeana Martela. Pomimo upływu czasu nic się nie zestarzał i do dziś cieszy się popularnością wśród mężczyzn.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: rozmaryn, szałwia, brazylijskie drzewo różane
nuta serca: fasola tonka, lawenda, geranium
nuta bazy: miód, ambra, piżmo, mech dębu

drzewne, szyprowe
wody toaletowe

Szyk z czasów PRL...

Jakbym się do tego zapachu nie zabrał, zawsze czuję się jakbym miał na sobie bistorowy garnitur z ogromnymi klapami na marynarce, w kieszeni paczkę papierosów Carmen i czekał na taksówkę, która zabierze mnie na bal sylwestrowy w domu kultury...
Ja wiem, że to kamień milowy klasycznych zapachów, ale czuć w nim muzeum. Nie jestem młodzieniaszkiem, ale i dla mnie jest to zapach minionych czasów. Jak ktoś ma sentyment do peerelowskich czasów, albo chce poczuć się jak król Pewexu, Paco będzie idealnie pasował. Mi pozostaje jedynie szacunek do tej wody i nic poza tym...

Ilość zużytych opakowań: 0,2

klasyk

zapach bardzo meski, intensywny, klasyk... maz nie przepada jednak za nim twierdzi ze jest dla starych dziadkow :)
mocny, bardzo intensywny, wyczuwalna nuta ziolowa... jednakze jak pisalam zapach nie spoodobal sie mezowi wiec na pewno drugi raz nie zosatnie on kupiony

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 op/ 100 ml

Definicja klasycznej męskości

Taaaa.....Ten perfum jest rok starszy ode mnie! Czyli młodzieniec ;-) A tak na poważnie - PRPH to legenda, z którą bardzo chciałem się zmierzyć, ale wciąż odkładałem spotkanie z nią na później. W końcu stało się. Nie ukrywam - miałem pewne obawy. Czy będzie to zapach "noszalny", czy raczej spocznie w mej kolekcji jako ciekawostka, albo raczej pozycja z gatunku "wstyd nie mieć/znać"? Okazał się, że jest jak najbardzie "noszalny", mało tego jest niesamowicie męski (w tradycyjnym tego słowa znaczeniu), ale nie wydaje się być "przestarzały". Jestem pod sporym wrażeniem. Całość zaczyna się dość ostro, ale nie przesadnie. Potem mamy ewidentną lawendę na słodkiej bazie (fasola tonka). Nuta dna jest ultramęska, zwierzęca, a jednocześnie elegancka (typowa baza ambra, piżmo, mech dębu uzupełniona o niespotykaną nutę miodu!). Perfum jest intensywny (3-4 spraye wystarczą). Trwałość do 12 h. Co klasyk, to klasyk. PRPH to wspaniały kompan dla mężczyzny, który wdzięcznie towarzyszy mu od rana do późnego popołudnia dając mu poczucie męskości, elegancji i pewności siebie. Naprawdę warto spróbować!

Używam tego produktu od: 1 tygodnia