Odżywka miodowa do włosów suchych, łamliwych i z rozdwojonymi końcówkami

Odżywka miodowa do włosów suchych, łamliwych i z rozdwojonymi końcówkami

Zawiera pochodne naturalnego miodu pszczelego, wyciąg z aloesu oraz prowitaminę B5 (D-Panthenol). Wnika głęboko w strukturę włosów, intensywnie je nawilża i wzmacnia. Nadaje włosom puszystość, elastyczność i połysk. Regeneruje naskórek i poprawia ukrwienie skóry głowy. Ułatwia rozczesywanie i układanie.
Substancje aktywne:
pochodne naturalnego miodu pszczelego, wyciąg z aloesu, prowitamina B5 (D-Panthenol).

Cena: kilka zł / 200 ml

Niestety

Z przykrościa mkrytykuje produkt Ziaji , bo wiele jej kosmetyków doceniam...Niestety ta odżywka , mimo , że jest tania i ma bardzo fajna konsystencję, nadmire obciażała mi włosy powpwdując ich zwiekszone wypadaniea do tego przetłuszczanie...:(

taka sobie

W zasadzie polecam ją stosować TYLKO na końcówki włosów, ponieważ przy długich i zniszczonych po jej nałożeniu nie ma szans na rozczesanie. Ogólnie taniutka odżywka o ładnym zapachu, która działa na końcówki. Mnie nie zachwyciła :(
ilość zużytych opakowań: 1

naprawde warto!

bardz tania odżywka,ma dość intensywny,ale w miare miły zapach.Bardzo dobże nawilża włosy,ja stosuje tylko na końcówki,z którymi zawsze miałam problem,bo sa suche(ahh te długie włosy :P)a teraz są miękkie i miłe w dotyku :D jest przeznaczony do końcówek włosów i w tej roli świetnie się sprawdza :)

Starzenie się skóry - dieta

naprawdę warto!

Kupiłam ta odżywkę przypadkowo w supermarkecie i nie oczekiwałam bynajmniej cudów. Poczułam się bardzo mile zaskoczona, bo moje włosy, mimo że były w nienajlepszej kondycji,stały się delikatne, miękkie, błyszczące i fajnie się rozczesują - szczególnie to ostatnie jest dla mnie bardzo ważne, bo mam długie włosy i często miewałam z tym problemy.

Całkiem fajna

Używałam jej już jakiś czas temu, ale mam dobre wspomnienia. ;) Bardzo przyjemny słodziutki zapaszek - takie właśnie lubię. Zmiękcza włosy - to kolejny plus, bo moje są sztywne raczej. Nie trzeba jej spłukiwać i no ta cena! :)

Ilość zużytych opakowań: 1.

super

swietna odzywka za male pieniadze (3,70 :-) ). Bardzo dobrze nawilza moje suche i zmeczone rozjasnianiem wlosy. Wlosy sa po niej bardzo przyjemne w dotyku, mieciutkie, pachnace. Taki efekt dawala mi dotychczas Nivea i GlissKur. Daje plusa za to, ze nie trzeba jej splukiwac i nie obciaza przez to wlosow. Faktycznie jest bardzo wydajna i nie mozna przesadzac z nakladana iloscia, na dlugie wlosy wystarczy jedna mala lyzeczka odzywki.
Nie daje pieciu gwiazdek bo wole geste konsystencje a ta jest dosc leista, i zapach moglby byc takze bardziej delikatny, ale to pewnie przez ten miod i aloes :-)

nie lubię Ziaji :(

A raczej ta firma mnie nie lubi, bo co sobie cos od nich kupie to mi nie pasuje.
Zalety: tania, bardzo ładny zapach
Nie mogę jej polecić z czystym sumieniem bo: włosy po niej mi się elektryzują, są takie "sianowate" (mam cienkie i delikatne włosy), nawet nie tyle obciąża (chociaz to tez sie jej udaje przy nalozeniu na cale wlosy), co sprawia ze są takie nieprzyjemne w dotyku.

Zadnego pozytywnego dzialania jesli chodzi o calosc wlosow nie stwierdzono, sprawdza sie tylko na koncowki - wtedy zapach "przechodzi" na calosc wlosow, a jednoczesnie koncowki nie są bardzo suche

w sumie - bardzo mieszane uczucia

Ilość zużytych opakowań: pół

Cud- miód!!! ;)

Rewelacyjna odzywka, ktora laduje we wlosy bez opamietania. Po prostu codziennie wcieram ja we wlosy i co dziwne, wszystko zostaje wchloniete a wlosy sa miekkie, nawilzone i zaczely mi sie falowac, co robia zawsze, gdy sa w dobrej kondycji. Weszla do stalego skladu moich kosmetykow. No i ta cena...;)

naprawdę super

Jest to naprawdę dobra odżywką włosy przestały mi się rozdwajać i łamać, włoski są po niej bardzo dobrze uładają (mam troche kręcone włosy), nie obciąża włosów, ale trzeba jej mało nakładać bo jest strasznie wydajna. Jest to najlepsza odżywkajaka do tej pory miałam. Polecam.

świetna!

Swietna odżwka! Poprawia stan włosów, wygładza, ułatwia układanie i rozczesywanie, nie przetłuszcza i nie obciąża włosów - a do tego tak tania! Dałabym jedną gwiazdkę mniej za zapach (jak dla mnie mógłby byc trochę bardziej delikatny) ale to jednak niewielki minus więc niech będzie max :)

Siuuper

Kiedy po urodzeniu dziecka włosy zaczęły mi się "sypać". Ratowałam je różnymi specyfikami. Często drogimi. Ale efekt był krótko trwały . Wtedy zafundowałam sobie tę odzywkę. Kurczaki co za uczucie :) włoski były mięciutkie w dotyku, pachnące miodowo. Przestały się rozdwajać. Już nie trzeba było ich obcinać, ku radości mego męża. Niestety ostatnio nie mogę go nigdzie znaleźć. Musiałam kupic coś innego :( Ale jak gdzieś go odkryje to zaraz kupię.