Odżywka do włosów z Ceramidami

Odżywka do włosów z Ceramidami

Odżywka do włosów słabych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi, o intensywnym działaniu pielęgnującym z ceramidami roślinnymi oraz wyciągiem z aloesu i prowitaminą B5 (D-Panthenolem). Uzupełnia niedobór naturalnych ceramidów stanowiących budulec włosa. Ceramidy wnikają w strukturę włosów i wzmacniają ich włókna. Włosy stają się mocniejsze, sprężyste i lśniące, zwiększają swą objętość, lepiej się układają.
Substancje aktywne:
ceramidy, wyciąg z aloesu, prowitamina B5 (D-Panthenol).

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Stearalkonium Chloride, PEG-20 Stearate, Aloe barbadensis, Panthenol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, PEG-8/SMDI Copolymer Palmitoyl Myristyl Serinate, Dimethicone, Sodium Benzoate, Parfum, Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol

Cena: kilka zł / 200 ml

Zdecydowanie na tak :)

Korzystając z wakacji postanowiłam trochę o siebie zadbać ,a przede wszystkim o włoski :) W ciągu roku szkolnego były myte co drugi dzień ,dręczone suszarką ,układaniem itp. Może nie były jakoś specjalnie zniszczone ,ale po tej odżywce przestały być sianowate ,poprawiła się też kondycja końcówek ,zwiększył blask ,ogólne działanie na + :) .Dodam ,że używałam jej od połowy długości włosów ,gdyż mam włose przetłuszczające ,nie spłukiwałam .Fajna konsystencja ,poręczne opakowanie i przystępna cena ,wydajna .Czego chcieć więcej ;) ? Zdecydowanie polecam ,ja już jestem od Ziaji uzależniona :D

taka sobie

Właściwie to nie poprawiła kondycji włosów,ale też krzywdy im nie zrobiła.Prawdę mówiąc to liczyłam na lepsze efekty. Trochę obciąża cienkie włosy ale ładnie nabłyszcza.Wydajna i tania.

jest ok

Tak jak wcześniej napisałam, przede wszystkim ułatwia rozczesywanie i nie ociąża włosów. Po licznych farbowaniach i ciągłym suszeniu włosów suszarką postanowiłam zastosoawć tę odżywkę by wspomogła moje włoski. Do dnia dzisiejszego moje włosy są w b. dobrym stanie, nie są zniszczone i przeszuszone, może to dzięki tej odzywce... Myślę że warto wyporóbować odźywki Ziaji, zwłaszcza że są tak tanie. Ilość zużytych opakowań: 1

Botoksu zastosowania

dobra

Dobra odżywka. Dużym plusem jest cena-kilka zł. Niestety ja mam cienkie włosy i ta odżywka nieco je obciąża.Bardziej poleciłabym ją do włosów gubszych i nie przetłuszczających. Używam jej czasami tuż po pasemkach, czy innym farbowaniu, bo wtedy rzeczywiście poprawia kondycję włosów. Dobrze modeluje się po niej włosy (suszarką) łatwo się rozczesują.Szkoda tylko, tak jak pisałam, że nie zbyt nadaje sie do cienkich włosów bo już po kilku godzinach obciąża je i natłuszcza (?) Naprawdę godna polecenia dla włosków bez problemów :)Aha, ta odżywka jest bez spłukiwania.