Odżywka do włosów Jojoba

Odżywka do włosów Jojoba

Nowoczesna odżywka poprawiająca wygląd i wzmacniająca włosy. łączy odżywcze i kojące działanie oleju jojoba, wyciągu z aloesu i prowitaminy B5 (D-Panthenolu). Regularnie stosowana nadaje włosom elastyczność i połysk. Ułatwia rozczesywanie i układanie oraz zapobiega elektryzowaniu się włosów. Do wszystkich rodzajów włosów.
Substancje aktywne:
olej jojoba, wyciąg z aloesu, prowitamina B5 (D-Panthenol).

Cena: kilka zł / 200 ml

Fajna

Odżywka dobra, a co najlepsze bardzo tania, kupiłam ją za 4zł. Jednak na ogół używam ją mieszając razem z odżywką z czarnej rzepy z Ziaji i olejkiem z jojoba. Wtedy efekt jest bardzo fajny. Miksturę tą trzymam z 10-15 minut później spłukuje. Włosy są miękkie i mam wrażenie, że szybciej rosną.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Idź precz!!!

Używalam tej odżywki kilka lat temu. Zakupiłam ją ze względu na to, że nie wymagała spłukiwania. Nie powiem, zapach miała bardzo przyjemny jednak główne wady eliminowały tę odżywkę. Do nich należą:
1. Szybkie przetłuszczanie się włosów
2. Puszenie się, włosy po umyciu wyglądały okropnie
Wreszcie powiedziałam: Dość!! i kazałam jej uciekać gdzie pieprz rośnie.

Używam tego produktu od: przez rok
Ilość zużytych opakowań: 0,5

miłe wspomnienie

Zgadzam się z poprzedniczką.Był to świetny produkt za niewielką cenę.Porządnie odżywiał włosy sprawiając,że były łatwe w rozczesywaniu i miękkie w dotyku.I co najważniejsze w moim przypadku,po jego zastosowaniu przestało mi się robić "siano" na głowie.Byłam z tej odzywki bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:parę lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Gdzie one są?

Szkoda, że nie ma już tych odżywek. Gdy byłam młodsza zawsze ich używałam. Dobrze się po nich rozczesywały włosy, byly mięciutkie i zadbane. Niestety, nie ma już ich w sklepach. A szkoda, bo był to świetny produkt :)

Używałam tego produktu od: 10 lat
Ilość zużytych opakowań: oj dużo ich

Nic nie robi

Tania to fakt, ale to jedyny plus.
Tak jak pozostałe odżywki Ziaji obciąża włosy, są ciężkie, szybciej się przetłuszczają.
Faktycznie ułatwia rozczesywanie, ale to gwarantuje stosowanie jakiejkolwiek odżywki.
Połysk? Raczej szybsze przetłuszczanie włosów, nie o taki połysk mi chodziło.

ilość zużytych opakowań: 1

nieciekawa

Rzadka, dobrze się rozprowadza. Ułatwia rozczesywanie włosów. Nie obciąża, włosy są świeże i puszyste cały następny dzień. Niestety, mimo to brzydko wyglądają, tak niezdrowo, brzydko się układają, odstają. Da się znieść, ale z trudem.

okropna!

Najgorsza odżywką, jaką kiedykolwiek miałam!I niestety - muszę to napisać pod każdą z czterech, które kupiłam. :(Strasznie obciąża i natłuszcza włosy.Co to w ogóle jest???Nie wspominam o wsiąkaniu, czy też wysychaniu na włosach, bo trwa to całe wieki.Zapach średni, skuteczność żadna.A w dodatku paskudnie wydajna! Brrr!