Odżywka do włosów Kiełki Pszenicy

Odżywka do włosów Kiełki Pszenicy

Zawiera olej z kiełków pszenicy szczególnie bogaty w witaminy E, A, lecytynę i niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe (witamina F) oraz dodatkowo wyciąg z aloesu i prowitaminę B5 (D-Panthenol). Ma właściwości odżywcze, wzmacniające, biostymulujące oraz regenerujące włosy i skórę. Chroni również przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Ułatwia rozczesywanie i układanie.
Wskazania:
do włosów normalnych i suchych.
Substancje aktywne:
olej z kiełków pszenicy, wyciąg z aloesu, prowitamina B5 (D-Panthenol).

Cena: kilka zł / 200 ml

łezka się w oku kręci... ;)

To była moja pierwsza odżywka ;) Jedyne co pamiętam to to ze nie było trzeba jej spłukiwać i to jak ładnie pachniała. Mam pamieć węchową więc pamiętam nad wyraz dobrze. Aromat był bardzo naturalny, nie czuć było żadnej chemii . Była dość rzadka ale za to bardzo pomagała rozczesać moje niegdyś długie włosy. Raaany kiedy to było... 15 lat temu ??Chętnie powróciłabym do niej

Używam tego produktu od: kilkanaście lat temu
Ilość zużytych opakowań: nie mam pojecia

Jest ale jakby jej nie było;]

Ja posiadalam taką odzywke w innym opakowaniu. Zapach jak dla mnie był okropny:/
Konsystencja trochę rzadka.
Zadnego dzialania nie zauwazylam!

Ani nie szkodzi ani nie pomaga.

Używam tego produktu od:uzywalam nie wiem ile

Taka sobie

Uzywam rzadko. WLosy sa po niej miekkie i blyszczace troche ma za lekka konsystencje.Uzywam jej takze do.. demakijazu oczy i spelnia swoja funkcje swietnie:P.. nie podraznia i nie uczula..
Do rzes jest na 5 do wlosow na 3+

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:1/3 pierwszego

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

nie polecam:(

Fakt odzywka jest dosyc tania i jest jej w miare duzo,ale po uzyciu nie widzialam zadnych pozytywnych efektow. Oprocz ulatwienia rozczesywania, stanowi tylko dodatkowe obciążenie dla wlosów:(

tani i tyle

Obciąża włosy, szybciej się przetłuszczają.
Brak nawilżenia, odżywienia czy regeneracji.

Podobne zdanie mam o innych odżywkach do włosów Ziaja, miałąm ich kilka w każdej ciężko było się doszukać efektów.

ilość zużytych opakowań: 1

Paskudztwo

Nie kupie nigdy wiecej. Wlosy byly po niej splatane i suche . Mialam wrazenie, ze przyciagaja kurz , caly czas wydawalo mi sie, ze osiadl mi na nich jakis pyl, Nigdy wiecej.

dla mnie ok :)

Dla mnie ta odżywka jest świetna, nawet nie jako odżywka sama w sobie bo poprawy stanu włosów jakoś nie widzę (zresztą włosy mam zdrowe jak konie, to może dlatego?;)) Sprawdza się za to jako preparat do układania i dyscyplinowania moich niesfornych kudełków ;) Ale to raczej tylko dla osób z grubymi i raczej suchymi włosami...Ilość zużytych opakowań: Chyba czwarte albo piąte

okropna!

Najgorsza odżywką, jaką kiedykolwiek miałam!I niestety - muszę to napisać pod każdą z czterech, które kupiłam. :(Strasznie obciąża i natłuszcza włosy.Co to w ogóle jest???Nie wspominać o wsiąkaniu, czy też wysychaniu na włosach, bo trwa to całe wieki.Zapacg średni, skuteczność żadna.A w dodatku paskudnie wydajna! Brrr!