Odżywka do włosów Wielowitaminowa

Odżywka do włosów Wielowitaminowa

Zawiera zestaw witamin A, B5 (D-Panthenol), E i F niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry i włosów oraz olej jojoba i wyciąg z aloesu. Ma działanie odżywcze, wzmacniające oraz regenerujące włosy. Poprawia ich wygląd i chroni przed nadmiernym wysuszeniem. Ułatwia rozczesywanie i układanie.
Wskazania:
do wszystkich rodzajów włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi.
Substancje aktywne:
Witaminy A, E, prowitamina B5 (D-Panthenol), olej jojoba, wyciąg z aloesu.

Cena: kilka zł / 200 ml

beznadzieja

Nieskuteczna. Nie zauważyłam ŻADNEGO efektu po jej użyciu. Nie nawilża, nie nadaje połysku. Absolutnie nie porawia kondycji włosów. No, może trochę ułatwia rozczesywanie, ale trzeba baaardzo uważać z dozowaniem, bo już parę razy zdażyło mi się mieć po jej użyciu włosy jak tłuste strąki. Beznadziejny kosmetyk ( tak jak cała seria odżywek tej firmy), ale przynajmniej zapach nie jest taki paskudny jak jego siostrzanej wersji z czarną rzepą.

wodnista

Żadna mi to odżywka. Taka wodnista maź, nie jest gęsta, spływa z włosów. Działania nawilzającego, ochronnego, ułatwiającego rozczesywanie, jakiegokolwiek nie zauważyłam.Ilość zużytych opakowań: dawno temu 1 i nigdy więcej

sianko

No cóż - efekt działania tej odżywki można opisać jednym slowem (jak w podsumowaniu powyżej). Włosy po uzyciu stają się sianowate, elektryzują się, w ogole są takie hmm suche w dotyku, nie chcą sie układać - w ogóle dramat. Zapach też okropny.Nie polecam.Ilość zużytych opakowań: męczę jedno, ale najprawdopodobniej wyląduje w koszu bo ile można sie katować...

pierwsza depilacja bikini

okropna!

Najgorsza odżywką, jaką kiedykolwiek miałam!I niestety - muszę to napisać pod każdą z czterech, które kupiłam. :(Strasznie obciąża i natłuszcza włosy.Co to w ogóle jest???Nie wspominać o wsiąkaniu, czy też wysychaniu na włosach, bo trwa to całe wieki.Zapach średni, skuteczność żadna.A w dodatku paskudnie wydajna! Brrr!

takie sobie

Rzeczywiscie włoski sie nie łamia. Robia sie jakby "żywsze". Ale właśnie "ale" jest bez spłukiwania. Trzeba uważać ile sie nakłada. Za mało to nie widać efektów, za dużo efekt oklapłych włosków. Efekty mimo, ze sa nie są tak spektakularne. Jednak zostanę przy miodowej Ziaji.

w porządku

Używałam chyba ze sto lat temu, ale pamiętam, że to była całkiem porządna odżywka. Jej podstawowe zalety to cena i to, że jest bez spłukiwania. Zapach też był ładny. Jakichś rewolucji z włosami nie robiła, ale nie mogę też jej nic złego zarzucić. Moja mama używa jej od lat do dzisiaj :-)Ilość zużytych opakowań: ... chyba dwa