Bandi, Young Care, Krem złuszczający na noc

Bandi, Young Care, Krem złuszczający na noc

Cena już od 38,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nawilżający krem eksfoliujący z kwasami AHA (5%), stymulujący odnowę komórek. Preparat delikatnie złuszcza i usuwa nagromadzone martwe komórki. Głęboko oczyszcza i zwęża pory. Nadaje skórze elastyczność, gładkość i miękkość. Już po tygodniu stosowania wygląd skóry ulega zauważalnej poprawie - niedoskonałości zmniejszone, pory zwężone, gładka skóra o wyrównanym kolorycie!
Preparat zawiera kwas glikolowy, kwas mlekowy, kwas cytrynowy, kwas winowy oraz kwas jabłkowy.

na noc
z pompką
krem
50 – 100ml
Wiek
20+

Alergizujący

Po pierwszym użyciu dostałam uczulenia na całej twarzy, tzw. "kaszka". Wróciłam do niego po pewnym czasie, bo nie byłam pewna czy to na stówę jego zasługa. Niestety tak. Znów uczulenie...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1346991].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Po wyleczeniu trądziku miałam serię zabiegów z kwasami owocowymi usuwających przebarwienia i jako uzupełnienie kosmetyczka poleciła mi ten krem. Faktycznie zauważyłam poprawę i dobrze mi się go stosowało. Denerwował mnie jedynie zapach - naprawdę nieprzyjemny, jak jakiś odświeżacz powietrza na stacji benzynowej.

Plusy:
+delikatnie złuszcza pomagając pozbyć się przebarwień i niedoskonałości
+nie przesusza skóry
+przyjemnie nawilża
+nie powoduje powstania wyprysków czy wągrów
+bardzo wygodne opakowanie z pompką
+szybko się wchłania
+nie podrażnia, jest łagodny

Minusy:
-zapach
-dostępność
-cena

Obecnie nie potrzebuję już kremu o działaniu złuszczającym ale na pewno kupiłabym go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246061].usefull || 0 }}% pomocna.

Uratował moją cerę :).

Nigdy nie miałam problemów z trądzikiem, ale pod koniec zeszłego roku w okresie jesienno-zimowym zaczęło się dziać na mojej twarzy coś złego - wysyp pryszczy i zaczerwienień. Kupiłam ten krem za poleceniem konsultantki w drogerii i to był strzał w dziesiątkę. Uratował mnie zapewne przed wizytą u dermatologa.

+ SKUTECZNOŚĆ - mój problem szybko zniknął, a ponadto twarz wyglądała na zadbaną
+Higieniczne opakowanie
+ Wydajność - starczył na około 3 miesiące stosowania raz dziennie

-Po posmarowaniu szyi tym kremem dostałam w tej okolicy uczulenia, wiec lepiej pozostać przy smarowaniu samej buzi
-Nie jest najtańszy
-Dla niektórych minusem może być to, że podczas stosowania tego kremu nie należy się opalać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189728].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

nie zaszkodzi ale i nie pomoże

Mam skórę mocno wrażliwą, ze skłonnościami do alergii. Czasami walczę z zatkanymi porami, od czasu do czasu kilkoma pryszczami.
Zachęcona przez znajomą kupiłam ten preparat. Miał nawilżyć i jednocześnie złuszczać, zwęzić pory- brzmiało fajnie.

Po dwóch miesiącach regularnego zastosowania:

- pory jakie były takie są
- złuszczenie znikome (peelingi enzymatyczne sprawdziły się o niebo lepiej)
- zbyt słabe działanie (może przez malutkie stężenie, nie wiem)
- przetłuszczające się strefy na twarzy bez zmian
- nie przyśpieszał gojenia się zmian
- zaskórniki były nietknięte
- jak dla mnie śmierdzi samą chemią

+dość fajne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1132036].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubimy się. I to bardzo

Idealny krem do domowego, delikatnego złuszczania!

+ wydajny
+ higieniczne opakowanie z pompką
+ delikatnie złuszcza
+zamyka/zwęża pory
+ usuwa drobne zaskórniki i likwiduje pryszcze
+ cena adekwatna :)

- czasem ciężko się zorientować, ile produktu już zużyłyśmy (opakowanie pod światło i problem rozwiązany)
- trzeba uważać przy stosowaniu - może zdarzyć się tak, że po dwóch nocach skóra będzie schodzić zbyt mocno. Polecam stosować raz na dwie/trzy noce.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051131].usefull || 0 }}% pomocna.

Myślałam, że będzie skuteczniejszy

Zachęcona licznymi pozytywnymi opiniami w internecie skusiłam się na ten krem, ale nie jestem w pełni zadowolona.
Mam cerę skłonną do wyprysków, ale nie typowo trądzikową. Liczyłam więc na silniejsze działanie w moim wypadku, a tak nie jest. Krem stosuję na noc, ale rano nie ma jakichś spektakularnych efektów. Zawarte kwasy są jak dla mnie może za słabe. Cera jest lekko wygładzona, ale to samo mogę uzyskać w zasadzie peelingiem, a pryszcze nadal wyskakują. Na istniejące krem działa słabo. Myślałam, że krem ma silniejsze działanie, dlatego jestem trochę zawiedziona.
Zapach mnie nie powala, na początku pachnie, ale za chwilę czuć niemiły zapach. Nie wiem, czy kupię ponownie, chyba przerzucę się na kwasy z Ziaja Pro Kwasy.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034635].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry na noc

Kupowałam go regularnie, jednak ostatnio przerzuciłam sie na kwas na noc z Ziaji liście manuka ze względu na cenę ;)
Bandi jest dobry, ładnie złuszcza, pieknie pachnie. Dla cery trądzikwoej jak najbardziej :)

Używam tego produktu od: 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań: cztery

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030637].usefull || 0 }}% pomocna.

udany zakup

mam cere mieszana skonna do wypryskow i zaskórnikow i rozszeżonych porów wiec postanowilam zakupic ten specyfik. i to byl strzał w dziesiatke. uzywam go codziennie jak producent napisal w ulotce. Po nie calym tygodniu zauwarzyłam
-blizny po wypryskach zaczeły blednąc
-rano cera jest gładka i promienna
-pory zmniejszyly sie
-strefa T mnij sie świeci
-ładnie pachnie i w miare sybka sie wchlania
-wydajny
zamawialm z www.bandi.pl po zrobieniu przelewu na drugi dzien popoludniu mailam paczuche ;)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999122].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Bandi to pierwszy krem z kwasami którego użyłam. Po pierwszym dniu bardzo pozytywne wrażenie, cera wyraźnie wygładzona, jednak w dalszym stosowaniu efekt ten nie był już tak spektakularny, największy plus tego kosmetyku to spłycenie drobnych blizn, jeszcze z dzieciństwa, a tego się nie spodziewałam. Jednak muszę odjąć 1,5 gwiazdki za to ze "popalił" mi włosy które są blisko twarzy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966262].usefull || 0 }}% pomocna.

Zastanawiający

Sama nie wiem, jak go określić. Jestem z niego zadowolona, ale nie wiem, czy to jest w 100% to, czego szukam. Jest to mój pierwszy krem z kwasami, kupiony za namową kosmetyczki (zresztą - w salonie kosmetycznym). I dlatego nie dałam mu jeszcze określenia KWC.

Na pewno pomaga pozbyć się różnych niedoskonałości - wągrów, różnego rodzaju krostek, pomaga też zwalczać problemy z porami.
Pomaga się ich pozbyć, ale nie pomaga na to, aby nie pojawiały się nowe. Dla mnie to minus.

I strasznie wysusza skórę, ale tego się spodziewałam, w końcu to kwasy. Nie wiem tylko, jaki krem nawilżający byłby dobry do stosowania na dzień, aby przezwyciężyć tę suchość i nie zapchać skóry, co popsuje działanie kremu.

Przy dłuższym stosowaniu może być szkodliwy dla skóry, dlatego radzę nie stosować częściej niż co 2-3 dni, ewentualnie robić przerwy ok. tygodnia.

Wydaje się też być wydajny, mam go kilka miesięcy i jest więcej niż połowa, a używam prawie codziennie.
Plus też za zapach. Dam mu 5 gwiazdek, jeśli po spożytkowaniu całego stan mojej skóry ulegnie znacznej poprawie.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965583].usefull || 0 }}% pomocna.