Odżywka do włosów Czarna Rzepa

Odżywka do włosów Czarna Rzepa

Odżywka do włosów przetłuszczających się i z łupieżem, a także osłabionych i wypadających. Zawiera wyciąg z czarnej rzepy, znaną substancję wzmacniającą włosy oraz olej jojoba i prowitaminę B5 (D-Panthenol). Dzięki obecności wielu cennych substancji działa oczyszczająco, przeciwłojotokowo oraz stymulująco na skórę głowy. Wnika głęboko w strukturę włosów, intensywnie ją nawilża, wzmacnia oraz zapobiega przetłuszczaniu. Ułatwia rozczesywanie i układanie.
Substancje aktywne:
wyciąg z czarnej rzepy, olej jojoba, prowitamina B5 (D-Panthenol).

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Stearalkonium Chloride, PEG-20 Stearate, Panthenol, Raphanus sativus, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Dimethicone, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum, Citric Acid

Cena: kilka zł / 200 ml

Przetłuszcza

Poleciła mi koleżanka, twierdząc, że włosy po tej odzywce bardziej się kręcą... akurat tego się nie spodziewałam, miałam jednak nadzieję, że "to coś robi". Niestety:

- Przetłuszcza włosy
- mało wydajna
- włosy są "ciężkie"
-brzydki zapach

+ cena

Ilość zużytych opakowań: 1wsze i ostatnie

A JA JESTEM ZA!!!

Odżywka jedna z lepszych, jakie uzywałam, choć najczęściej sięgałam po te z wyższej półki, spróbowałam i tej - i jestem od dłuższego czasu mile zaskoczona. mam włosy przetłuszczające, a ta odżywka jakoś spowolniłą wydzielanie sebum. Włosy po jej nałozeniu są mięciutkie, kiedy wyschną mają śliczny połysk. Na zapach jakoś nie zwróciłam duzej uwagi bo niczym szczególnym mnie nie przyciągnął, ale mimo to jestem z niej zadowolona. Jedno opakowanie starcza na długo, jest rzeczywiście wydajna.
Moich włosów nie obciąża, wyglądają na zdrowe i zadbane i takie właśnie są po tej odżywce. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, troche tego było

nie polecam

Brak obiecywanego przez producenta wzmocnienia włosów. Producent obiecuje również oczyszczenie włosów, jakoś trudno mi się go dopatrzeć, zresztą nie wiem jak odżywka miałaby działać na oczyszczenie włosów czy skóry głowy.
Nie nawilża, i nie zapobiega przetłuszczaniu, a wręcz przeciwnie.

ilość zużytych opakowań: 1

Konturowanie Smashbox

nie bylam zbyt zadowolona

Uzywalam ja 3 lata temu. Wlosy sie dobrze po niej rozczesywaly. Odzywka mi za mocno smierdziala, przestalam uzyway tego kosmetyku, choc wlosy nawet byly lekko odzywione i nawilzone, ale za mocny smród!! :(

Świetny!

Używam tej odżywki od 3.lat i nie znalazłam lepszej! Jest naprawdę fantastyczna. Włosy mi się przetłuszczają cały czas, ale mam wrażenie, że o wiele wolniej niż wcześniej. A zapach nie jest wcale taki straszny.

Doskonała i wszystkim polecam.Stanowi jeden z moich podstawowych kosmetyków, którym jestem wierna.

A JA JESTEM ZA!

A JA JESTEM ZA!PO UŻYCIU TEJ ODŻYWKI MOJE WŁOSY SĄ MIĘCIUTKIE,ŁADNIE BŁYSZCZĄ,FAJNIE SIĘ ROZCZESUJĄ ...OGÓLNIE BARDZO LUBIĘ TĄ ODŻYWKĘ ,ZAPACH MI NIE PRZESZKADZA,NA POCZĄTKU MOŻE JEST INTENSYWNY,ALE PO WYSUSZENIU WŁOSÓW JEST OK!JEDYNA WADA TEGO PRODUKTU TO TAKA,ŻE SZYBKO SIĘ ZUŻYWA,BO TRZEBA NAKŁADAĆ DOŚC SPORĄ ILOŚĆ NA WŁOSKI ,ŻEBY NAPRAWDĘ BYŁY ŚLICZNE.

do czego to niby służy?

Ta "odżywka" po pierwsze ma paskudny, mdły zapach, po drugie w ogóle nie pielęgnuje włosów. Nie nadaje puszystości, nie wygładza, nie nawilża, nie wzmacnia. O połysku nie ma co marzyć.. Oprócz drażniącego zapachu nie pozostawia na włosach żadnego efektu. Jakbym w ogóle zapomniała o odżywce! :( :( Właściwie nie wiem co ten kosmetyk robi, bo nawet nie ułatwia rozczesywania po umyciu....

nic nie warta....

Napiszę krótko. Odżywka umożliwia łatwe rozczesywanie włosów i to chyba jedyna jej zaleta. Nie spełnia oczekiwań producenta i na pewno nie nadaje się do włosów przetłuszczających i osłabionych. Zero rezutatów.

okropne śmierdzidło

Okropnośc! nie dośc, że zapach dla mnie nie do zniesienia to włosy , szybciej się przetłuszczały, sztywne jak druty, po umyciu nie mogłam nic z nimi zrobić. Do tego odżywka powodowała duże obciązenie dla włosów, nie dość, że moje z natury są cięzkie to w duecie z ta odzywką "efektownie" leżały plackiem. wzmocnienia nie zauwazyłam zadnego, co do rozczesywania - minimalne.

okropna!

Najgorsza odżywką, jaką kiedykolwiek miałam!I niestety - muszę to napisać pod każdą z czterech, które kupiłam. :(Strasznie obciąża i natłuszcza włosy.Co to w ogóle jest???Nie wspominam o wsiąkaniu, czy też wysychaniu na włosach, bo trwa to całe wieki.Zapach średni, skuteczność żadna.A w dodatku paskudnie wydajna! Brrr!

zaskoczenie

Bałam sie odżywek bez spłukiwania, bo mam włosy przetłuszczające się, ale miałam szampon z tej serii i postanowiłam spróbować. I bardzo dobrze, bo odkryłam świetny kosmetyk, lepszy nawet od niejednej odżywki do spłukiwania. Rzadka, wystarczy jej trochę, dobrze się rozprowadza. Pachnie nijako, ni to rzepą ni to niewiadomo czym, ale delikatnie, prawie niwewyczuwalnie. Włosy dość dobrze się rozczesują. Nie obciąża włosów, sprawia, że są miękkie i pełne blasku.

Niewybitna

Tak. Używałam dość dawno temu, będzie około dwóch lat. Słyszałam o odżywkach Ziaji bardzo dobrą opinię (jedną. Nie wypytywałam)Dla moich włosów - delikatnych, nielicznych, przetłuszczających się była zbyt obciążająca i był to jedyny efekt, jaki zauważyłam. Ale wiem, że na innych się sprawdza (grubych, gęstych i długich). Niedroga i w mojej opinii - niewiele warta. Bardzo wydajna, o charakterystycznym zapachu rzepy. Moja dłoń w drogerii w żadnym wypadku nie zbłądzi ponownie w rejony, w których ona i jej siostry królują.Podsumowując - to żaden interes.