Dax Cosmetics, Sekrety Urody, Krem przeciwzmarszczkowy

Dax Cosmetics, Sekrety Urody, Krem przeciwzmarszczkowy

Krem przeznaczony do pielęgnacji skóry z tendencją do wiotczenia i zmarszczek ze szczególnym uwzględnieniem cery delikatnej i wymagającej. Redukuje drobne zmarszczki, wyraźnie spłyca głębokie.
Zawiera:
proteiny jedwabiu, wyciąg z płatków francuskiej różyi pro-retinol.

Tłusty śmierdziuch

Jak dla mnie ma same wady:
-Potworny chemiczny sztuczny zapach podobny do róży ale bardzo syntetycznej,
-Brak jakiegokolwiek wchłaniania, wszystko zostaje na powierzchni skóry,
-Spowodował potworny wysyp na początku małych zaskórniaków, które po pewnym czasie przeobraziły sie w wielkie czopy ropne, brr brzmi strasznie do dzisiaj je leczę.
Muszę dodać że używałam tylko na szyję gdyż z pełną świadomoscią do tego celu go zakupiłam. Jednak po tych okrutnych niespodziankach jakie spowodował u mnie na linii żuchwy zrezygnowałam z niego na dobre. Potem to juz niestety tylko kuracja antybiotykowa była w stanie to wyleczyć.
Odradzam i przestrzegam, to prawdziwy szajs kosmetyczny.

kremik jak kremik

Daję narazie 3 * ponieważ używam go dopiero od jakichś 10 dni. Kremik ten ma gęstą naprawde kremową konsystencję. Stosuję go na noc bo lekko natłuszcza. Muszę przyznać że ładnie się wchłania choć ja nigdy nie lubiłam tego rodzaju kremów bo twarz troszkę sie po nim błyszczy. Jednak zaczęłam go stosować również na dzień i też sprawdza się, tym bardziej że teraz są mrozy. Przeszkadza mi zapach, zbyt intensywny i duszący, kwiatowy. Może jednak jakoś się do niego przyzwyczaję. Moja twarz po zastosowaniu tego kremu jest miękka, jakby gładsza a skóra lepiej napieta. Bardzo lubi go moja szyja i wchłania go łapczywie. Polecam wypróbować tym bardziej za taką cenę. Kupiłam go za 6 zł w supermarkecie, dlatego że nie było mojego ulubionego ostatnio kremu Sorai z serii dotleniającej.

lecę do drogerii!!!

Na pewno kupię. Miałam niestety tylko próbkę, ale ta próbka przekonała mnie w zupełności, że to jest to, czego moja paszcza potrzebuje. Krem pięknie sie wchłania nawet na mojej tłustej skórze, nie zostawia drażniącej warstwy, wygładza twarz, nadaje ładny koloryt, skóra jest mięciutka, a rano wypoczęta i dobrze wygląda (ja używałam na noc). Jak tylko skończy mi się krem na noc, który mam teraz, to od razu go kupię bez zastanowienia. Jest po prostu bardzo dobry! No i cena - 12 zł :D23.05.2003 - Kupiłam juz dawno i nie żałuję. Sama radość używania. Lekkie problemy z wchłanianiem, jełśi nałoży się za dużo, ale to jedyny minus :-)Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Bardzo dobry

Na razie uzywałam tego kremu tylko z próbek, ale już wiem,że kupię go sobie na pewno.Pachnie ślicznie różą., ma dośc gęstą i treściwą konsystencję i zostawia nieco tłusty film na buzi.Ale ,że jest przeznaczony raczej na noc- mnie to absolutnie nie przeszkadza.Rano twarz jest gładka, lepiej napięta, rozjaśniona i nawilżona.Zawsze po nocy miałam bardzo suche policzki, a po zastosowaniu tego kremu to uczucie zniknęło.Bardzo polecam, tymbardziej,ze jest tani,a jakością na pewno nie ustępuje droższym kosmetykom...

Bardzo dobry.

Stosuję od niedawna w ramach nocnej, wiosennej kuracji przedzmarszczkowej. Już po pierwszym użyciu dostrzegłam rzadki efekt gładziutkiej buzi, zwykle po przebudzeniu muszę ją wygimnastykować:)) a tu taka niespodzianka, wypoczęta, odżywiona...aż miło popatrzeć. Wprawdzie nie mam zmarszczek, więc trudno ocenić, czy radzi sobie z takowymi, sądzę jednak, iż może zadziwić niejedną zwolenniczkę drogich, selektywnych specyfików.Jedyny mankament to zbyt intensywny, różany zapach, który generalnie bardzo lubię, lecz na noc odrobinę drażniący. Aha, zostawia tłuściutką powłoczkę, co mnie osobiście nie przeszkadza- w przypadku kremu na noc rzecz jasna:)No i ta cena - 7 złotych:))))Niestety, odejmuję gwiazdkę bo zanieczyszcza pory:(