Naturals, Spiceberry Shower Gel (Żel pod prysznic "Koszyk borówek")

Naturals, Spiceberry Shower Gel (Żel pod prysznic "Koszyk borówek")

Łagodny, przyjemny w użyciu żel do mycia ciała, o pysznym zapachu borówek, żurawin i cynamonu. Lekko nawilża i odświeża skórę. Nie zawiera mydła.

Cena: 16,90zł

w porządku

Ładnie pachnie, jest raczej rzadki, przez co niespecjalnie wydajny, nie wysusza. Mojej mamie się podoba. Ja podchodzę do niego bardziej na zasadzie "z braku laku...". Opakowanie ładne, praktyczne, ale przez małą nakrętkę niestabilne i ciągle się przewraca. Jest niezły, ale ponieważ do kosmetyków Avonu podchodzę z lekkim dystansem (ze względu na ich chemiczno-alkoholowy skład), to sama dla siebie nie zamawiam.

co kto woli:/

Co by tu powiedzieć skusiłam się zimą by ocieplić wieczory w łazience na serie "koszyk borówek"+ na borówkowo jabłkowy płyn do kompieli.Z tego wszystkiego najlepszy jest ten oststni i baslsam.Żel pod prysznic wydałby mi sie najsłabszą propozycja gdyby nie był podparty resztą zestawu.Ano dlatego że i zapach nie tak intensywny ,ale nie zmienia faktu że uroczy :) troche wysusza skóre i nie pieni się :( NAJWIĘKSZA WADA MAŁO PIANY!!! BUUU!!!!!!!!Na plus moge dać poiręczne opakowanie :) ładnie zawisło sobie w łazieneczce :) i odświeżająco(niczym wręcz tonizujące właściwości ;P)Taki sobie drugi raz nie kupie.

niespecjalny

Tak jak i bukiet lilii:Jedyny plus daję mu za poręczność.I na tym koniec.Ma nieprzyjemny zapach, wysusza skórę, średnio się pieni.Nie kupię po raz drugi.Ilość zużytych opakowań: 1

Avon Mark - relacja

średniak

Zapach tego zelu nie bardzo trafił w mój gust, na szczęście go nie czuć za bardzo. Nie jest zbyt wydajny, pieni się przeciętnie. Nie podoba mi się tez opakowanie - wprawdzie jest z rączką do powieszenia, ale ja nie mam gdzie go powiesić, a zakrętka jest mała, więc gdy go postawię w szafce, to ciągle się przewraca :( Trudno się go otwiera, trzeba podważać zakrętkę pazurkami. Właściwości myjące i pielęgnujące ogólnie dobre, nie wysusza. Cena dla tego typu produktu jest odpowiednia tylko w promocji, choć nawet za te 9,90 można już kupić coś lepszego.

pyszny ciepły zapach

Będzie krótko i zwięźle: dobra jakość, świetny i oryginalny zapach, gwiazdka w dół za cenę.Ilość zużytych opakowań: 1, ale właśnie zamówiłam drugie :)

mniam, mniam :)

Jeszcze go nikt nie ocenił? To do dzieła. Smakowity zapach, bardzo dobrze sie pieni, wystarczy mało "zaczerpnąć", żeby całe ciało namydlić. Skóra pięknie po nim pachnie i nie jest wysuszona. Osobiście uważam, że to najbardziej udana seria żeli i balsamów Avonu (w ogóle Naturals). Jak najbardziej polecam. Mogłoby być go nieco więcej za tę cenę, ale dobre i to :-)