Yves Rocher, Hydra Végétal, Sérum Liquide Ultra-Hydratant [Ultra-moisturizing Liquid Serum] (Ultranawilżające serum w płynie)

Serum jest bogate w wyciąg z edulisa, nazywany także wodą komórkową, który jest aktywizatorem nawadniania: pomaga zgromadzić wodę we wszystkich warstwach skory, utrzymać ją i uzyskać efekt długotrwałego nawilżenia. Lekka formuła w postaci mikrokropelek, bogata w skoncentrowane substancje aktywne, pobudza i natychmiastowo nawilża skórę. Z dnia na dzień cera staje się nawodniona, odzyskuje komfort i blask.
Nieprzerwane nawilżanie przez 48 godzin. Ponad 92% składników pochodzenia naturalnego. Pozostałe 8% to składniki zwiększające stabilność i przyjemność stosowania formuły. Bez silikonów, barwników i olejów mineralnych.

Ulubieniec ostatnich tygodni !

Delikatna, wodna konsystencja , szybko się wchłania , nie pozostawia filmu, tłustej powłoki , nie napina, nie zatyka porów nie klei się . Idealny pod warstwę okluzyjną : olej czy tłusty krem . Nawilża jak szalony - moja skóra pije go jak kwiaty wodę ;) używam rano pod krem z filtrem i makijaż oraz wieczorem po tonizacji, przed serum i kremami .

Wcześniej szukałam takiego humektatowego produktu, ale większość żeli aloesowych i tym podobnych specyfików po prostu się kleiła na twarzy.

Obecnie mój must have!