Yoskine, Maryoku Silk, Koncentrat C-ferulowy 3% na plamy i przebarwienia

Yoskine, Maryoku Silk, Koncentrat C-ferulowy 3% na plamy i przebarwienia

Wysoko skoncentrowany preparat z 3% kompleksem ferulowym i nićmi jedwabiu. Działa odmładzająco oraz intensywnie redukuje wszelkie plamy i przebarwienia widoczne na skórze. Zawarte w nim składniki aktywne stymulują syntezę kolagenu i eliminują objawy wiotczenia. Znakomicie nawilżają i wygładzają skórę oraz chronią ją przed fotostarzeniem.
SILK PROTEINS & MATT-FOCUS Kompleks oparty o wysokocząsteczkowe proteiny zawarte w niciach jedwabiu oraz Matt-Focus. Doskonale wygładza skórę, poprawia jej elastyczność oraz spowalnia procesy starzenia. Działa nawilżająco, redukuje zaczerwienienia oraz zapewnia skórze olśniewający efekt jedwabistej gładkości i pudrowego zmatowienia.
3% C-FERULIC ACID Złożony technologicznie kompleks łączący cytowektorowy, skoncentrowany kwas ferulowy i zamkniętą w liposomach witaminę C. Rewelacyjnie redukuje wszelkie plamy i przebarwienia skóry, zarówno posłoneczne, jak również związane z wiekiem plamy pigmentacyjne. Wyrównuje koloryt i delikatnie rozjaśnia cerę, sprawiając, że nabiera ona świeżego i wyraźnie młodszego wyglądu. Posiada właściwości antyoksydacyjne - neutralizuje wolne rodniki zapewniając skórze zaawansowaną ochronę przed fotostarzeniem.

Elegancki produkt skuteczny w walce z przebarwieniami

Jako nastolatka non stop się opalałam, a to solarium- taka była moda wtedy, każda dziewczyna chciała wyglądać jak Mulatki z teledysków Snoop Dogg'a :) z MTV. Za "młodu" wyjeżdżałam też dużo do egzotycznych, ciepłych krajów gdzie bez filtrów leżałam godzinami na słońcu. Za głupotę i błędy młodości przyszło mi zapłacić już tuż przed skończeniem 30'tki. Plamy, niestety wyszły po obu stronach czoła, jedna mała na policzku i niewielkie plamy pod oczami. Najgorszą zmorą jest największa, kilkucentymetrowa, brązowa plama z boku czoła. Od dawna wydaję sporo na preparaty wywabiające przebarwienia, także w Douglasie przyciągnął moją uwagę Koncentrat Maryoku Yoskine. Preparat wygląda bosko, wizualnie mega eleganckie, szklane opakowanie z pipetą. Kolorystyka kobieca niby różowa ale nie tandetna. Produkt prezentuje się pięknie w łazience. Po otworzeniu flakoniku widzimy biało różowy dosyć rzadki koncentrat o intensywnym zapachu. Produkt jest mocno perfumowany, zapach z tego co kojarzę taki sam lub blizniaczo podobny do serum perfecta z vit C. Przejdę do najważniejszego - działania. Produkt zdecydowanie rozjaśnił plamy, z mniejszymi i jaśniejszymi poradził sobie nawet dość szybko bo już po tygodniu widziałam rozjaśnienie i rożnicę powiedzmy o ok 40%. Duża plama na czole nie jest niestety znacząco jaśniejsza, jednak nie mogę powiedzieć że jest tak jak było bo widać działanie produktu. W porównaniu do innych preparatów cena jest dość atrakcyjna. Zamierzam kontynuować używanie go gdyż widać efekt. Koncentrat działa w moim przypadku na przebarwienia posłoneczne. Nie wiem jak sprawdzi się na przebarwienia po pryszczach bo nie mam takich ale warto kupić ten specyfik i spróbować. Nie wiem czy kiedyś uda mi się pozbyć największej plamy z czoła ale ten produkt na pewno w jakimś stopniu działa. Jeśli macie dużo małych przebarwień, nie są one bardzo ciemne to szybko i skutecznie Wam pomoże.