Beyonce, Pulse, Parfum Deodorant Natural Spray (Dezodorant z atomizerem dla kobiet)

Z nowym, energicznym, owocowo - kwiatowym zapachem Pulse od Beyonce, poczujesz się wzruszona, tak jakbyś stała na błyszczącym podium przed gronem swoich wielbicieli. Te przyjemne perfumy oczarują cię i przenikną głęboko do twego serca. Z toaletową wodą Beyonce Pulse w prosty sposób staniesz się centrum uwagi innych, a także będziesz czuć się cały czas atrakcyjna.

Skład:

50 - 100ml
zapachowa
Skóra
normalna

Zapach przypomina mi gumę balonową

Jeden z moich ulubionych zapachów. Chociaż w przypadku dezodorantu niestety bardzo ulotny. Zapach idealny na wyjścia do pracy czy szkoły. Całkiem wydajny. No i jest dostępny niemal w każdej drogerii.

Nie trwaly

Mimo iż zapach świetny kuszący I typowo kobiecy niestety nie trwały... więc warto dopłacić I kupić prawdziwą perfuma tego zapachu... .
Bardzo fajny zapach dla kobiet z klasą które lubią uwodzić I kusić. Mało wydajny produkt

Słodycz z egzotyczną nutą

Odnoszę wrażenie, że wszystkie zapachy sygnowane imieniem amerykańskiej piosenkarki Beyonce są do siebie nad wyraz podobne - charakteryzuje je bardzo intensywna słodycz, z intrygującą egzotyczną nutą. Identycznie jest w przypadku zapachu Pulse - początkowo mocno wyczuwalne jest w nich nieco syntetyczne curacao, cytrusowa bergamotka oraz przesłodka wanilia. Następnie zapach staje się również lekko kwiatowy, a to za sprawą orchidei, jaśminu i piwonii.

Zapach wbrew pozorom nie jest mdły czy duszący (choć znajdziemy w nim wanilię) i na szczęście nie boli od niego głowa. Kojarzy mi się z plażą i wakacyjnymi drinkami z dodatkiem curacao, spożywanymi raczej z ciekawości dla niebieskiego koloru, aniżeli dla upojenia. Pachnie właśnie jak słodki, przygotowany z myślą o kobiecie drink. Przyjemnie odświeża, orzeźwia, intryguje i pozytywnie nastraja. Idealnie nadaje się na lato, szczególnie na wieczór.

Trwałość przeciętna, choć jak na dezodorant i tak wyjątkowo długo się utrzymuje, nie spodziewajmy się tu cudów. Zapach jest bowiem wyczuwalny tak do 4 godzin. W związku z tym, że dość szybko się ulatnia, dla zapachu trzeba często się nim pryskać, co z kolei wpływa na słabą wydajność.

Butelka jest szklana, charakterystyczna dla wszystkich dezodorantów firmy Coty, zawiera również plastikową zatyczkę. Ze względu na to, że jestem fanką słodkich zapachów, przypadł mi do gustu. Polecam!