YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara (Tusz pogrubiający `Efekt sztucznych rzęs`)

YSL, Volume Effet Faux Cils Mascara (Tusz pogrubiający `Efekt sztucznych rzęs`)

Pojemność 7,5 ml

Tusz do rzęs Effet Faux Cils marki YSL wydłuża i pogrubia; jest trwały - nie obsypuje się i nie rozmazuje cały dzień. Jego sekret to kompleks potrójnie pokrywający rzęsy - warstwa pogrubiająca, warstwa odżywiająca która jednocześnie podkręca rzęsy i warstwa zapewniająca utrwalenie efektu. Szczoteczka składająca się z nylonowych włókien o różnej grubości. Aby prawidłowo funkcjonowała, producent zaleca raz w tygodniu starannie wytrzeć szczoteczkę chusteczką higieniczną. Do wyboru siedem kolorów.
Dostępny też w wersji wodoodpornej.

Ulubieniec

Mam dosyć gęste, ale krótkie i cienkie, jasne rzęsy. Najbardziej zależy mi na ich wydłużeniu i tusz YSL pod tym względem spełnia moje oczekiwania najlepiej pośród wszystkich testowanych dotąd produktów.
Dodatkowo delikatnie je pogrubia i pięknie podtrzymuje podkręcanie cały dzień. Mascara się nie osypuje, nie rozmazuje w trakcie dnia, nawet jeżeli pojawi się drobne łzawienie moich oczu. Do tego ślicznie pachnie i ma przepiękne, złote opakowanie oraz moją ulubioną szczoteczkę. Ideał, jedyne co mi w nim przeszkadza to wysoka cena...

Najlepszy

Tusz jest moim ulubieńcem od lat. Kiedyś używałam go często, potem o nim zapomniałam i ostatnio znów się na niego skusiłam. Efekt oszałamiający, rzęsy wyglądają jak firanki, długie i gęste, tak bardzo , że nie uzyskałam aż takiego efektu żadnym tuszem, a naprawdę uzywałam ich wielu bo jestem maniaczka pięknych rzęs. Piękny design, prosta , złota maskara, a w środku lekki tusz- możemy tuszować kilka razy, a rzęsy będą nadal lekkie niczym piórko. To cecha która zdecydowanie wyróżnia tą maskare spośród innych. To genialny produkt. Mój hit nad hitami. Bardzo dobrze chwyta każdą rzese, pogrubiajac ja i wydłużają c aż do brwi. Czarna, i ta lekkość. Kolejna mocna zaleta to że jest bardzo trwała na rzęsach, a łatwo ją usunąć gdy podczas malowania odbije się nam na powiece. Wydajna, efektowna- dla mnie super jeden . Fajnie gdyby była tańsza, ale nie oszukujmy się- taki efekt i jakość kosztują. Dla mnie to bardzo dobrze zainwestowane złotówki. Polecam kupować tylko w sprawdzonych miejscach. Koleżanka kupiła za 100 złotuch na alkegro i uwaga- tp była straszna podróbka, która poza wyglądem opakowania nie miała z YSL nic wspólnego. Tak więc- polujcie na pewne oryginały. Ma delikatny , przyjemny trochę słodko owocowy zapach- ale to bardzo delikatny zapach wyczywalny z pudełka, na szczoteczce, na rzęsach jest niewyczuwalny. Ultra lekki, efektowny, rozdziela rzęsy, nie odbija się na skórze. Polecam.

Używa produktu od: próbka

Serio? Efekt sztucznych rzęs?

No cóż, najkrótsza recenzja jest taka, że wyobrażenie o efekcie sztucznych rzęs moje i kreatorów YSL mocno się od siebie różnią ;-). Spodziewałam się tuszu do spektakularnego, wieczorowego makijażu, tymczasem jest to mazidło, które tylko ładnie zabarwia rzęsy na czarno i nic, ale to kompletnie nic z nimi nie robi. Ani nie podkręca, ani nie wydłuża, ani nie pogrubia. Ot, zwykły tusz to delikatnego, dziennego makijażu, ale taki efekt mozna osiągnąć znacznie tańszymi drogeryjnymi kosmetykami. Cieszę się, że kupiłam tylko miniaturkę (próbkę) do testów, a nie pełnowymiarowe opakowanie - nie mam kaca, że wyrzuciłam pieniądze w błoto.

mocna czwórka

Magia marki YSL. Zużyłam dwa opakowania YSL, a może więcej. Nie pamiętam. Pierwszy tydzień - tusz okazał się wilgotny, naprawdę wilgotny. Pachniał intensywnie. Wywijałam oczy, podnosiłam brodę, spojrzenie w lustro. Udało się. Czerń, połyskująca czerń, głęboka czerń i te 5 minut, potem 10. Zaschnął na oku w końcu. Potem było już lepiej, lepiej, lepiej. Piękny odcień czerni. Ma coś w sobie YSL, co sprawia, że dobrze przywiera do rzęs. Niestety jest okropnie drogi. Niektórym wystarcza na ponad 2 miesiące. W moim przypadku po miesiącu już koniec, ale ja nakładam dwie warstwy. Przy trzech warstwach rozdzielałam grzebykiem i szpilką rzęsy. Do dwóch warstw można ryzykować. Mocna czwórka. Pogrubia, trzyma się, nie zasycha. Nie obciąża rzęs.

YSL Volume Effet Faux Cils Mascara Tusz efekt sztucznych rzęs

Jeden z moich ulubieńców jesli chodzi o tusz do rzęs.
Zacznę od tego iż moje rzęsy są cieniutkie, krótkie i nie jest ich dużo a ten tusz sprawia, że mogę się cieszyć wachlarzem pięknych rzęs.
Nakładanie banalnie proste bo i prosta szczoteczka i nie trzeba ani kombinować ani się męczyć...wystarczy pomalować.
Konsystencja jest odpowiednia i nie tworzą się grudki do sameho końca.
Przy odpowiednim użytkowaniu nie wysycha...mnie zawsze szybciej się kończy niż zdąży wyschnąć i nie wiem skąd opinie o wysychaniu tuszu.
Czy daje efekt sztucznych rzęs? Oczywisvie bo wydłuża, pogrubia i zagęszcza.
Nie trzeba dodatkowo rozczesywać rzęs po aplikacji tuszu gdyż nie skleja.
Utrzymuje się na rzęsach aż do zmycia i nie zauważyłam czy to kruszenia czy osypywania czy efektu pandy a zużyłam już kilka opakowań.
Dla mnie cena jest jak najbardziej współmierna do jakości a czesto można go kupić w promocji.
Opakowanie klasyczne, minimalistyczne, eleganckie.

Nie za te pieniądze

Całe szczęście że ten tusz dostałam w prezencie a nie kupiłam go za to 100 zł bo byłabym bardzo zła na siebie.
Tusz jest przeciętny w nieprzeciętnej cenie.
Lubię maskary pogrubiające bo mam długie rzęsy które wystarczy uwydatnić i wyglądają bardzo ładnie ale tej nie można nazwać pogrubiającą ponieważ daje bardzo naturalny look.
Nie pogrubia, nie wydłuża, nie podkręca a jedynie nadaje kolor a nie tego oczekuję po tym produkcie.
Na plus na pewno wytrzymałość i piękne opakowanie.

Rzęsy jak firanki:-)

Jest rewelacyjny:) W ogóle wszystkie tusze tej marki są rewelacyjne, od razu mam ochotę kupić 10 na raz!!! Najlepsze z najlepszych. Tusz świetnie rozprowadza się na rzęsach. Efekt jest zniewalający. Tusz bardzo długo się trzyma ,nie rozmazuje się , nie osypuje się. Mógłby kosztować 5 razy tyle, bo za ten efekt wart jest swojej ceny. Jedynym minusem jest to, że wystarcza na tylko miesiąc. Ale.... Efekt niezastąpiony.

YSL mascara

tusz dla osób, które oczekują subtelnego efektu- pogrubia, ale nie wydłuża
doskonale radzi sobie w wodzie, mogę śmiało powiedzieć ze jest naprawdę wodoodporny
niestety jak na swoją cenę oczekiwałam od niego o wiele więcej

Efekt naturalnych rzęs

Kierowałam się opisem producenta, ale nadzwyczaj się zawiodłam, ponieważ tusz nie daje efektu sztucznych rzęs, a jedynie lekko je podkreśla, nie są nawet pogrubione, jedynie lekko je wydłuża. Muszę używać go z bazą, bo inaczej nie jestem zadowolona z efektu. Nie odpowiada mi również szczoteczka, jest jakby twarda i nie chwyta wszystkich moich rzęs. Trwałość tuszu jest ok, nie obsypuje się. Niestety nie skusił mnie do kolejnego zakupu.

Jak dotąd mój ulubiony tusz

U mnie sprawdził się świetnie. "Upiększył" moje rzęsy w sposób o jaki mi chodziło. Pogrubił i wydłużył w znaczny sposób, bez sklejania. Formuła tuszu jest zupełnie inna od tych, które można nabyć w drogerii (gęsta, nie zastyga tak szybko, nie zostawia mokrych kreseczek na policzkach).

Nie wszystko złoto...

No przyznam szczerze, że spodziewałam się czegoś znacznie lepszego. To nie tak, że tusz jest zły. Tyle tylko, że taka cena jest kompletnie z kosmosu w przypadku tego produktu.

Z natury mam naprawdę bardzo ładne rzęsy - długie, gęste i podkręcone, tyle tylko, że jasne. Natomiast henna o tyle załatwia sprawę, że spokojnie mogę wyjść do ludzi bez makijażu. Maluję się bardzo oszczędnie (puder, korektor, tusz, ew. cielisty cień), więc lubię akcent położyć na oczach. Samo wytuszowanie zazwyczaj sprawia, że ludzie pytają czy mam sztuczne rzęsy. Po tym tuszu spodziewałam się więc pięknych, efektownych firan. Niestety, zawiodłam się - tusz daje zwykły, dzienny efekt a i tak chwilę namachać się trzeba. Nie skleja za bardzo, ale rzęsy przy jednym oku muszę przeczesać. Dość długo wytrzymuje w dobrym stanie, ale nie aż tak długo jak by chciała. Nie ma problemów ze zmywaniem, tusz nie uczula, nie podrażnia. Ale lepszy lub podobny efekt dostaję po VG z Bourjois...
Do tego tusz szybko wysycha, co uważam za niedopuszczalne w produkcie tak drogim.

Bez efektu sztucznych rzęs, ale z zachwytem

Tusze marki Yves Saint-Laurent gwarantują najwyższą jakość, komfort użytkowania, bogactwo kolorów i konsystencji. Długo używałam klasycznego, ale postanowiłam nadać swoim jasnym i cienkim, choć długim rzęsom więcej objętości. Postanowiłam sięgnąć po "szok", jaki obiecywała mi maskara YSL. I rzeczywiście, byłam w szoku. Ale nie spowodownym tym, że moje rzęsy są podkręcone jak sztuczne czy jakoś ekstremalnie pogrubione, ale dlatego, że wyglądały zupełnie inaczej, niż sobie wyobrażałam. YSL nie spełniła obietnicy-o nie. Ale tusz pięknie rozczesuje, wydłuża, podkręca i podkreśla rzęsy.
To idealny tusz dla osób z cienkimi rzęsami, które nie chcę szaleć z objętością, a chcą cieszyć się ładną oprawą oka.
Tusz nie uczula, niestety nie jest wodoodporny, szybko schnie po otwarciu.
Jest drogi i mało wydajny, ale bardzo dobry.