BeneFit, Boi-ing Hydrating Concealer (Korektor nawilżający)

BeneFit, Boi-ing Hydrating Concealer (Korektor nawilżający)

Pojemność 3,5 g

Wzbogacony w witaminę E i ekstrakt z nasion jabłoni, ten nawilżający korektor ukrywa cienie i kamufluje drobne linie, zapewniając gładką, jedwabistą skórę. Nie wysusza, nadaje wyjątkowo naturalne wykończenie. Udowodniono, że utrzymuje skórę nawilżoną przez 6 godzin.

pod oczy
rozświetlające, kryjące
w sztyfcie

Dobry na cienką i suchą skórę pod oczami

Poleciła mi go konsultantka w Sephorze, kiedy poprosiłam o próbkę korektora pod oczy Make Up Forever (też bardzo dobry i kryjący, ale to temat na inną recenzję).

Mam suchą skórę pod oczami i masakryczne cienie, niestety większość korektorów zupełnie się na mnie nie sprawdza -- obciążają skórę, brzydko się zbijają, powodują, że zmarszczki wydają się o wiele głębsze. A pod koniec dnia skóra jest ściągnięta i czasem aż boli. Generalnie efekt jest taki, że już wolę mieć pandę pod oczami.

Tym milszym zaskoczeniem był Boi-ing -- nie zakryje cieni kompletnie, ale daje naprawdę przyzwoity efekt z lekkim rozświetleniem, do tego nawilża i "dobrze leży" nawet po 8-10 godzinach. Nie robi plam, nie zbija się, lubi się z pudrami w kamieniu i sypkimi (Bourjois i Clinique).

Reasumując: nareszcie znalazłam korektor, którego mogę używać codziennie i nie mam wrażenia, że robię swojej skórze krzywdę.

Nakładam go bezpośrednio ze sztyftu, a potem wklepuję opuszkami palców lub gąbeczką, w obu przypadkach efekt jest OK.

Wcześniej *dokładnie ten sam produkt* był sprzedawany przez Benefit jako Fakeup, można poczytać jego recenzje na Wizażu. To dokładnie ten sam kosmetyk, tylko po rebrandingu.