Body Clinic, Body Exfoliator (Myjka do ciała)

Body Clinic, Body Exfoliator (Myjka do ciała)

Pojemność 1 szt

Delikatnie złuszcza obumarłe komórki naskórka, nadając skórze świeży i gładki wygląd.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Najlepsza!!!

Zacznę od tego, że do kąpieli używam tylko myjek, nie toleruję gąbek. Najczęściej używam tych z Sephory, ale zauważyłam, że ich funkcję u trwałość zależą od koloru i tak na przykład turkusowa jest mięciutka, puchata i trwała, a różowa, szorstka i dwa razy mi sie rozpadła przed upływem miesiąca. Miałam jeszcze zieloną i ona była trwała, ale znowuż szorstka jak diabli. Ta Oriflame jest świetna, miękka, delikatna, no i trwała. Dla mnie ideał!!! Polecam.

Wygodna gąbka

Zalety:
- ma siatkową budowę, dobrze sprawdza się nawet do rzadkich żeli pod prysznic
- dobrzre spienia żel
- pomaga na oszczędność i zwiększenie wydajności żelu
- dobrze masuje skórę
- jest idealna do masażu, zapobiega wrastaniu włosków po depilacji

dobrze działa.

według mnie produkt godny polecenia , tworzy oooogromną piane :D a przy okazji złuszcza stary naskórek , dokładnie czyści . Jedyne minusy za które odjełam 0,5 punkta to to że troche za mocno się niż szoruje i trudno zadbać o jego czystosc. wiecie , grzyby i tp mogą sie wytwarzac bo dokładnie nie wyciśniemy myjki ;/ ale to tylko tyle :D ja ją bardzo lubie pienić i wrzucać do kąpieli ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Manicure - gradientowe kropki

Żadna rewelacja.

Cóż.. Peelingu podczas używania gąbki nie zauważyłam. :)
Jakość też taka sobie,namaczanie trwa jakoś tak długo xD.
Podczas mycia wciąga dużo żelu pod prysznic.
No ogólnie są lepsze i tańsze :)

Używam tego produktu od: 3 mies.

jak najbardziej tak.

Rewelacja :)
mam ją już troszkę czasu i ani się nie rozlatuje ani nic,
fajnie się na niej pieni żel pod prysznic czy płyn do kąpieli.
Godna polecenia ;)

Przesuper!

Świetna myjka! Przy kąpieli robi się nią super masaż ciała, zwłaszcza aby troszkę przeciwdziałać cellulitowi. Bardzo fajnie pieni się na niej płyn i dobrze rozprowadza się go po ciele.

bardzo trwała

Myjka najlepsza jaką do tej pory miałam. Wystarczy mała kropelka żelu a zamienia ja w ogromne ilosci piany :P Wytrzymala mam ją już 6 miesiacy i jest jak nowa (inne po miesiacu sie rwały). polecam

super

Uwielbiam myjki :) robi się duuużo piany :) Ta myjka jest bardzo trwała. Miałam kilka innych i czesto mi sie rozwalały. ten sznureczek sie luzował. Bardzo ją lubie i polecam :)

Używam tego produktu od:roku

super trwała ! ! !

to jest moja pierwsza myjka z oriflame, wcześniej kupowałam myjki w rossmanie bo były dużo tańsze. A jak sie okazało myjke oriflame mam juz baaardzo długo i NIC ZłEGO z nią się nie stało, pewnie będę miała ją jeszcze przez długie miesiące, czyli w rezultacie zaoszczędziłam kupując ją własnie!!!
co do zalet myjek to są one oczywiste.Tworzy sie super piana, wylewam niewielką ilość żelu a efekt niesamowity, do tego szybko schnie, można ją łatwo powiesić, do peelingu wole rękawice bo są skuteczniejsze ale do codziennego użytku ta jest idealna :)

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

super produkt

Używałam jej dość długo dopóki gdzieś nie zapodziałam - chyba na jakimś wyjezdzie.
Myjka szybko schnie w łazience, powoduje, że każdy żel pod prysznic staje się megawydajny, tworzy gęstą pianę.
Dużo przyjemności za niewielką cenę :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jadna myjka przez ok 2 lata

świetna od zawsze

ho, ho, używam jej od tylu lat, jeszcze, gdy była w wersji zielonej. jest fantastyczna pod prysznic, wszystko się na niej dobrze pieni, masuje ciało i w ogóle jest świetna! no i dość trwała, choć jak każda po jakimś czasie się rwie.
chciałam sobie zamówić następną, a tu bęc!
-mama kupiła mi identyczną myjkę w supermarkecie-made in china, ale za 2 zł!!!!!!! dosłownie ta sama jakość, wielkość i walory użytkowe- więc good bye myjko oriflame-polecam, jak ktoś nie znajdzie wersji z Azji.

Używam tego produktu od:niepamiętnych czasów
Ilość zużytych opakowań:wiele

cudowna pod prysznic

Super się rozprowadza żele pod prysznic, dobrze myje i złuszcza stary naskórek. Faktycznie z czasem się rozłazi ale można ja ponownie związać a wcześniej dobrze uprać.

Używam tego produktu od: dobrych kilku miesięcy